Pasiūlymai ir pastabos LOD

Čia rasite visą informaciją kaip tapti draugijos nariu, apie LOD veiklą, tikslus

Moderatoriai: Urze, Ramsis

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
LOD
Site Admin
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: Ant Spa 20, 2020 12:21 pm

Pasiūlymai ir pastabos LOD

Standartinė LOD »

Relax rašė:
Ant Bal 03, 2012 12:31 am
Galima permest pasiūlymą apie "Paramos dėžutę" čia, nes kaip ir prie pasiūlymai forumui netinka.
Rašau dar vieną pasiūlymą. Kadangi Dalytė užmetė kalbą apie QR kodus, o LOD'as spauzdina tas lipioškas tai sakau gal visai smagu butų kiekvienam esančiam augalui LOD krautuvėlėj sukurt po QR, kurį nuskanavus, mestų į mūsų forumo temą su to augalo priežiūra? Juk ir parodą greit, gėliukų pardavimai, o dauguma jau naudojasi išmaniaisiais tai butų puiki proga praplėsti savo forumo ratą ale "tyli reklama" :mrgreen:
Relax rašė:
Ant Bal 03, 2012 11:28 am
misterija rašė:Relax, tikrai nedauguma naudojasi išmaniaisiais, o jei naudojasi , tai dar nereškia, kad skanerį turi parsisiunte.
Bet žinoma galima sugeneruoti kodą , bet tikslas juos klijuoti ant parduodamų gėlių , ant kurių ir taip klijuojamas LOD lipdukas , nemanau ,kad labai jau tikslinga bus. Tokius kodus geriau kur į kitas svetaines apie augalus dėti arba kodą dadėti prie straipsnių ,kur mes konsultavom, arba davėm foto arba dar kur nors.

kaa, pirk žaisliuką/telefoną, žinosi apie ką kalbam O.o
Kodėl netikslinga? Pvz. tan ta lipioškė su logotipu, o kampe koks QR'as, juk jį galima padaryt visai mažiuką.
Nežinau kaip jums, bet nuo 2007 m. kiek pirkau telefonų, tiek jie turėjo QR skaitytuvą. Generuojant kodą, maksimalus simbolių skaičius yra 250 tai bele kokių romanų neprirašysi :)
Sudedu programas, kam reikia, bet nežino kur yra ;)

Android: QR Droid

Apple: QR Reader for iPhone

Symbian: QR Scanner

Urze rašė:Relax, mintis tikrai gera. O kaip generuojami tie kodai? Nesu su tuo susidūrusi.
Paprastai, suvedi tekstą ir tau sugeneruoja ką parašiai.
andriuxplind2 rašė:
Ket Spa 18, 2012 6:31 am
Vakar vakare man kažkodėl susišvietė, kad labai būtų šaunu, jei žurnale atsirastų nauja skiltis: Foto pamokos. Tikrai žinau, kad Ramūnas su Ignu turėtų informacijos iš asmeninės patirties, kuria galima pasidalinti. :thumbupleft:
Kalbant apie žurnalą dar, vistik straipsnis apie Paph. venustum tikrai reikalingas :shifty: :mrgreen:
vork rašė:
Tre Lap 07, 2012 1:18 pm
O aš tai norėčiau seminaro apie orchidariumo įrengimą,niuansus,pagr.reikalavimus.Na,kad ir kaip seną akvariumą pritaikyti gėlėms,kokias rekomenduojama ten patalpinti žiemai,drėkinimas nuo paprasčiausio iki...dar apšvietimas,ventiliavimas ir t.t.Temperatūrų palaikymas.Na,aišku Kaune rengiant. :oops:
cinamonas rašė:
Sek Kov 24, 2013 9:39 pm
[galvoju.gif] Pasiūlymas surengti ekskursiją -ekspediciją po Lietuvos pelkaites,pievas beieškant gegužraibinių augalėlių, befotografuojant ir beaikčiojant iš nuostabos...
[saunu]
Dalia Raimonda rašė:
Sek Kov 24, 2013 10:00 pm
Mes tą kiekvienais metais organizuojame :) . Labai gražu būna, kai apie rastą orchidėją koks desėtkas žmogeliukų su fotoaparatais eilėje laukia kada galės ją nufotografuoti. O dar keli sugulę ją fotografuoja :lol:

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių