Dendrobium aphyllum (pierardii)

Moderators: EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3255
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Dendrobium aphyllum (pierardii)

Post by MrGreen »

mozaika wrote:
Mon Apr 22, 2013 9:00 pm
D. aphyllum 2013.jpg
Manau nusipelnęs turėti atskira temą :D .
Antras kartas tikrai nusisekęs. Augalas pilnas gyvasties: žydi ir auginasi naujus ūglius.

User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3255
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Re: Dendrobium aphyllum (pierardii)

Post by MrGreen »

Relax wrote:
Mon Apr 22, 2013 9:09 pm
O kodėl pas jį ant žiedlapių nėra alyvinės spalvos? Praktiškai kažkoks alba :think:
Pamenu kai mano žydėjo tai buvo gražios alyvinės spalvos, o kvapas... :heartsfade:
mozaika wrote:
Mon Apr 22, 2013 9:20 pm
Maniškis irgi labai skaniai kvepia :P . Prisipažinsiu viena, kad nežinau jau kiek laiko žydi [Geda2]
Tanytia wrote:
Thu May 16, 2013 6:47 pm
pasidalinkite patirtimi, kaip jus ji auginot?
mozaika wrote:
Thu May 16, 2013 8:26 pm
Man vienas sudėtingiausių klausimų apie auginimą :scratchheadyellow: . Dėl to, kad nieko ypatingo nedarau.
Šio dendrobium'o net nesitikėjau žydėjimo. Labiau norėjau, kad jis augintųsi masę. Bet, kad pavasarį ne mano norams buvo lemta.
Žiemos metu auginu kaip ir dauguma dendrobium'ų sumažinu laistymą, netrešiu. Drėkintuvais palaikau aplinkos drėgmę. O jau nuo pavasario gausiau pradedama laistyti, gauna įvairiausių trąšų: organinių ir kompleksinių.
Šiuo metu jau apsigyvenęs lauke ir gyvens iki rimtesnio atvėsimo. Vasaros metu svarbiausias uždavinys, kad nepermirktų ir neperdžiūtu.
O kaip jį priversti svirti žemyn, čia jau man neįveikiama misija :think: .
Relax wrote:
Sun Sep 01, 2013 10:09 am
Neįtikėtina :w00t:

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 6133_n.jpg
Urze wrote:
Sun Sep 01, 2013 12:06 pm
Va čia tai kasos. :w00t: Tik kad ne D. aphyllum tai, o kažkuris kitas dendrobis. Gerai sužaista nuotraukoj su tuo žmogeliu - atrodo, kad stiebai yra apie 3 metrų ilgio, nors iš tikro dendrobis yra gerokai arčiau fotografo nei žmogus, tad realiai jis mažesnis. Bet vis tiek nuostabus.
MrGreen wrote:
Sun Sep 01, 2013 2:01 pm
Urze wrote:nors iš tikro dendrobis yra gerokai arčiau fotografo nei žmogus, tad realiai jis mažesnis. Bet vis tiek nuostabus.
būtent :smartass: :lol:
Relax, negalima dėti foto iš kitų puslapių tiesiogiai į forumą :poke: beje tavo dendrobių niekas nepasiima iš manęs :think: :question: :question: :question:
mozaika wrote:
Mon May 26, 2014 8:35 pm
Kuris laikas žydi šis dendrobis, kuris gautas kaip Dendrobium aphyllum (pierardii). Na bet jis tikrai netipinis. Nors internete esu aptikusi ir tokią formą. Tai vis tiek noriu aš jį vadinti kaip ant kortelės parašyta :).

Post Reply

Return to “Dendrobis (Dendrobium)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest