Valgomasis ananasas (Ananas comosus)

Tilandsija (Tillandsia), Bromelija (Bromelia), Echmėja (Aechmea), Ananasas (Ananas), Kriptantas (Cryptanthus) ir kt.
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
Admin
Site Admin
PranešimaiCOLON 291
UžsiregistravoCOLON Ant Geg 02, 2017 12:53 pm

Valgomasis ananasas (Ananas comosus)

Standartinė Admin » Pir Bir 19, 2017 12:57 am

Jolituxxx rašėCOLON
Tre Bir 13, 2012 1:15 pm
Tokios temos nėra tai nusprendžiau sukurti :)
Mano vienas iš ananasų, kurį jau apie 2 metus auginu iš suvalgyto vaisiaus skrotelės:
Paveikslėlis

Šiuo metu turiu 2 šiuos augalus, kažkada turėjau daugiau, bet išdalinau, nes kai kurie užima nemažai vietos, kurios pas mane ir taip niekada nebūna per daug.

Gal kam pavyko pražydinti ir net paragauti vaisiaus? pasidalinkite patirtimi ;)
Ritada rašėCOLON
Tre Bir 20, 2012 11:15 pm
As irgi turiu, bet dar maziukas, tik zali lapai ir viskas :) Kazin ar jie prazys, o tuo labiau sukraus ananasa :)
Tiliandsija rašėCOLON
Ket Bir 21, 2012 1:17 pm
Auginau tris ar keturis metus, gal dar ilgiau. Didokas buvo ,todėl žiemai išgabenau į mokyklą, į kabinetą,mat ten saulė daugiau apšviečia.O per žiemos atostogas šildymą paliko ant minimumo...Neatlaikė mano ananasiukas :( Daugiau nebebandžiau dėl vietos stokos , kai paauga.Ir dar lapų galai gan aštrūs -apeiti reikia.Šiaip jis geriausiai jautėsi vasarą karštame ir drėgname šiltnamyje sode.
Dausa rašėCOLON
Pen Rgs 20, 2013 11:19 am
Nėra ką valgyti, bet gražesnis ir užima daug mažiau vietos:
https://plus.google.com/u/0/photos/1029 ... 7643554471
catlea rašėCOLON
Ket Bir 18, 2015 3:40 pm
Ananasu augintojai, kaip augala laistot ? Substrata drekinat ar i skroteles vandeni pilat?
Aciu
Relax rašėCOLON
Pen Bir 19, 2015 1:19 am
Auginu gal jau 5 metai, kantrybės bandytojas :doh: kiekvieną rudenį aš jo iš šiltnamio nebeplanuoju parsinešt, bet vis kažkaip. Žiemą tai gal per mėnesį kartą ir sudrėkinu žemę, o vasarą kai šiltnamy tai ant viso šliukšteliu kokį kibirą vandens.
catlea rašėCOLON
Pen Bir 19, 2015 1:29 pm
Relax rašėCOLONAuginu gal jau 5 metai, kantrybės bandytojas :doh: kiekvieną rudenį aš jo iš šiltnamio nebeplanuoju parsinešt, bet vis kažkaip. Žiemą tai gal per mėnesį kartą ir sudrėkinu žemę, o vasarą kai šiltnamy tai ant viso šliukšteliu kokį kibirą vandens.
O ko jis tavo kantrybe bando? Vaisiu neduoda?
O vasara kibira vandens ir kas menesi sliuksteli?
Relax rašėCOLON
Pen Bir 19, 2015 4:44 pm
Vaisių nenoriu, bet žydėt galėtų. Vasarą dažniau, savaitei kartas ar dažniau.
Lietuvos orchidėjininkų draugija Facebook'e
Vieta, kur bendrauti netrukdo reklamos...

BUTTON_POST_REPLY

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių