Kvapusis rozmarinas (Rosmarinus officinalis)

Moderators: Urze, EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Kvapusis rozmarinas (Rosmarinus officinalis)

Post by MrGreen »

Dausa wrote:
Fri Jul 25, 2014 1:24 pm
Pirma nuotrauka, kaip krepšinio gerbėjų.

O mano darže/gėlyne galų gale pražydo ,,fortepijonas". Čiliukas vadinasi 'Royal Black', bet kai kur vadina 'Black Royal':
https://plus.google.com/u/0/photos/1029 ... 7643554471
Yra ir daugiau lėtapėdžių. Branginosi po lempom nuo sausio galo, bet tik dabar 'Tabasco' ir 'Chiltepin' pranešė džiugią žinią, kad gal ir žydės. O 'Aji Crystal' tik lapoja. Na, neturiu šiltnamio, tai ir prasidėti nereikėjo.
mozaika wrote:
Fri Jul 25, 2014 3:12 pm
Dausa, bet koks rozmarinas :shock: . Net pavydu, nes man jis labai patinka, bet vis nesiseka išlaikyti. Kur jį laikote žiemą?
Mestė wrote:
Fri Jul 25, 2014 3:49 pm
Ir kur jūs tiek grožių žiemą sudedat....... :w00t:
Dausa wrote:
Fri Jul 25, 2014 6:16 pm
Turiu tokią būdelę, kurią tenka šildyti per šalčius, kad nesprogtų vamzdžiai. Ten ir kraunu obuolių dėžių bokštus su vazonais. Bet visada ,,sėdžiu ant nervų", o jeigu elektra dings per speigą. Bet ne visiems visžaliams patinka ,,dusintis" dėžėse. Rozmarinams reikia oro judėjimo, šviesos trūkumą žiemą lengviau pakenčia.
Blogai, kad šiemet bus daug obuolių, nelabai viskas sutilps.
Mestė wrote:
Tue Jul 29, 2014 5:35 pm
Ir pas mane šiandien apsigyveno rozmarinas :heartsfade:
Dausa wrote:
Tue Jul 29, 2014 5:51 pm
Turės kur peržiemoti?
Pas mamą visai gerai žiemoja daugiabutyje ant rytinės palangės. Bet ten labai plati palangė, tai radiatorių šiluma arčiau lango visai nesijaučia.
Mestė wrote:
Tue Jul 29, 2014 6:36 pm
Jap. Vienam kambary žiema būna apie 10C tai ten ir žiemos su viena levanda :D
Mestė wrote:
Tue Sep 23, 2014 10:52 pm
Kažin jau nešti rozmariną ar dar ne?
Dausa wrote:
Wed Sep 24, 2014 7:05 am
Vėlai perskaičiau. Aš Viduržemio prieskonių dar prie tokios temperatūros nenešu, tuo labiau, kad tik vienai nakčiai žadėjo. Pas mus dabar +1, per mašinų langus kažkas lyg ir perėjo, bet gremžimo nesigirdėjo. Būčiau uždengus, bet jau nespėjau ir jėgų nebuvo po didelių vazonų tampymo.

Post Reply

Return to “Prieskoniniai augalai”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests