Acianthera strupifolia

Moderatoriai: Šilingė, mozaika, Urze, EvaJa, Ramsis

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Urze
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Pranešimai: 1104
Užsiregistravo: Sek Spa 18, 2020 11:58 am
Miestas: Vilnius

Acianthera strupifolia

Standartinė Urze »

MrGreen rašė:Acianthera strupifolia, kai kur naudojamas sinonimas Pleurothallis strupifolia. Geriausiai auginti krepšelyje arba pakabiname vazone, taip pat galima auginti pririštą prie žievės. Švieži lapai rausvi, seni lapai nusidažo raudonai jei daugiau šviesos gauna. Žiedai sudaro kabančius žiedynus, individualaus žiedo dydis siekia iki 2cm.
Nustebau pamatęs žiedus, nes augalas dar nedidelis ir jaunas. Auga be problemų, žiema orchidariume, vasarą šiltnamyje. Paveikslėlis
Abitalė rašė:Pažiūrinėjau internete apie šį augalą, šiaip atrodo, gana didelius lapus auginasi, o kokio maždaug dydžio lapai pas Jus?
Labai viliojantis egzempliorius :think:
MrGreen rašė:Pas mane kaip jau minėjau jaunas augalas, Ilgiausias lapas sieka kiek daugiau nei 10cm. Pirkta iš orchideen-lucke, galima bandyti pas Ecuagenera pasižiūrėti dar, gal jie suaugusių turės.
rasiukonas rašė:Nuostabus augalas, o žiedai, vieni gražiausių, iš Pleurothall'ių halo :heartsfade:Tai gal sąlygos pas MrGreeną labai tinkamos jam? Nes internete žydintys būna tik dideli.. :think:
MrGreen rašė:Na tai buvo pirmas žydėjimas, todėl kukliai jis čia su žiedais, dideli augalai turi didesnius ir gausesnius žiedynus. O patys žiedai man irgi tikrai gražūs, gyvai įspūdingiau tarodo, ilgai aš į juos žiūrėjau iš visų pusių [Geda2] :lol:
Norintiems nerti į orchidėjų genealogiją
Norintiems orchidėjas vadinti tikraisiais jų vardais

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių