2020 metų nutarimai, planai, darbai ir kelionės

Moderators: Urze, Ramsis

Locked
User avatar
LOD
Site Admin
Posts: 235
Joined: Tue Oct 20, 2020 12:21 pm

2020 metų nutarimai, planai, darbai ir kelionės

Post by LOD »

Evaja wrote:
Fri Feb 07, 2020 8:49 am
Na, matau pernykštė tema dar pasikabinus, o pagalvojus ir kovas tuoj :)

Tris metus atkakliai taikiau "25 kadrą" ir tiesioginį "spaudimą" ir šiemet vyras sakė: "tai varom su visa šeimyna su "tais tavo orchidėjininkais" į stovyklą" :)
Ar šiemet dėl jos numatyti kokie pirminiai planai?

Senokai nesigirdi apie parodas, ar tokių nebedarysime?
Slogaa wrote:
Fri Feb 07, 2020 9:24 am
Lietuvai labai trūksta parodų, leidžiamo žurnalo ir susirinkimų!
ricardas wrote:
Fri Feb 07, 2020 10:19 am
Nors parodose ir susirinkimuose nesu dalivaves ( toli givenu) bet visada malonu pamatiti nuotraukas ir aprašimus.
Aš tik UŽ parodas ir visą kitą veiklą :thumbupleft:
mozaika wrote:
Fri Feb 07, 2020 6:28 pm
Bet to "UŽ" neužtenka. Pirmiausia reikia daug realių rankų, na ir kažkiek tos mažos gyvenimiškos smulkmenos, vadinamos pinigais.
Kaštonė wrote:
Fri Feb 07, 2020 6:42 pm
Gal yra kokių planų/pamąstymų važiuot pavasarį į kokią orchidėjų parodą, kad ir Sopote?
Slogaa wrote:
Fri Feb 07, 2020 6:51 pm
Dėl parodų - visos jos kainuoja pinigus. Ar važiuosit pas kaimynus ar kiek toliau. Tad vertėtų pasvarstyti kas geriausia kainos ir kokybės atžvilgiu. Kiek mačiau nuotraukas iš Sopotoir iš mūsų forumo ir kitų - nieko įspūdingo.

Mano patarimas būtų tik vienas venintėlis - važiuot Į Dressdeno, balandžio 2-5 (jei gerai pamenu). Tai didžiausia ir gražiausia paroda Europoje. Asmeniškai nieko pakomentuoti negaliu - pati šiais metais važiuosiu pirmą kartą, bet žinau, kad kažkas iš forumiečių yra buvęs.
Eliss wrote:
Sat Feb 08, 2020 1:16 pm
Man rodos, kad per mažai žmonių domisi orchidėjomis, pripažįsta tik phalenopsius, o visa kita... O ir tų, kolekcionuojančių orchidėjų, mažėja gretos. Tas matyt iš forumo. Retas, kuris pirks brangų žurnalą, o norint pritraukt į parodas, reikia daug kalbėt, platint informaciją.
Man trūksta ir žurnalo, ir parodų😉
Jūra wrote:
Sat Feb 08, 2020 1:29 pm
Trūksta parodų,gal nebūtinai vien tik orchidėjų,buvo šaunių ir "jungtinių"-su bonsais,sukulentais ir gesnerijiniais 🙂
Bet įsivaizduoju koks didžiulis darbas-parodos organizavimas...(o gal net neįsivaizduoju). Bet kokiu atvėju prisijungčiau ir rankomis ir augalais 🙂

Locked

Return to “Archyvas”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests