Šiltnamis I

Dauginimas, blokai, substratai, orchidariumas, šiltnamis, ligos, kenkėjai ir kitos problemos

Moderatoriai: Urze, Evaja

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
ricardas

Re: Šiltnamis I

Standartinė ricardas » 28 Lie 2014, 12:48

Katlėja maxima , vienas uglis su voku ir pumpuru kitas uglis jau greitai lapas skleisis ir ligtai matos pažadas, tai ja ipatingai prižiuriu , jokios saulės , dažnai purškiu , nes bijau kad pažadai nepadžiutu-nenudegtu.
Geriau , karti tiesa, nei , saldus melas
Mano galerija

O-manė;)

Standartinė O-manė;) » 28 Lie 2014, 13:30

Urze rašė:... Pas mane įstiklintam balkone tai jau kaip pirty. [O.0] Va ir galvoju, ar nesustos augimas orchidėjų nuo tokios kaitros. :scratchheadyellow: Nes praeitais metais kai kurios tikrai buvo užsimarinavusios ramybės stadijoje.
Mano pietvakario balkone, dėka pastoviai nuleistų bambukinių žaliuzių ir atidarytų visų langų, pavyksta išlaikyti temperatūrą iki 30C. Kol kas visi ten stovintys lyg nesiskundžia ir auga. Laistau vakare, tik kai kuriuos blokus apipurškiu dar ir rytais.

O-manė;)

Standartinė O-manė;) » 28 Lie 2014, 13:35

ricardas rašė:Katlėja maxima , vienas uglis su voku ir pumpuru kitas uglis jau greitai lapas skleisis ir ligtai matos pažadas ...
:thumbupleft: :thumbsup:

Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius

Standartinė MrGreen » 28 Lie 2014, 13:53

Pas mane didžiajame šiltnamyje stovi didelis pastatomas ventiliatorius, tai augalai nesiskundžia, o mažajame vakar žiūrėjau per karšius buvo 27C, ten tik papilu kibirą vandens ant grindų ir kai galiu apipurškiu viską, augalai atrodo nesiskundžia, daug kas žydi ar rušiasi žydėti, ypač afrikiečiai sujudo.
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Relax
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Susisiekti:

Standartinė Relax » 28 Lie 2014, 14:15

Mano tai viskas šiltnamy kepa, troškinasi, jokio pavėsio. Išskyrus gumblapiai užpavėsinti ir cimbidiumai lauke. Šiltnamio durys ir šonai praverti tai vėjo gauna, nepūna, nepelyja.
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 28 Lie 2014, 14:38

MrGreen rašė:Pas mane didžiajame šiltnamyje stovi didelis pastatomas ventiliatorius, tai augalai nesiskundžia, o mažajame vakar žiūrėjau per karšius buvo 27C, ten tik papilu kibirą vandens ant grindų ir kai galiu apipurškiu viską, augalai atrodo nesiskundžia, daug kas žydi ar rušiasi žydėti, ypač afrikiečiai sujudo.
Tai Jūm gerai kad tik 27c , pas mane šiltnami afrika o lauke pavėsi 31c po obelim ( tankiom) virš 31c tai visą dieną kilnoju kad salės negautu .
Mano galerija

Vartotojo avataras
agnicc
Susisiekti:

Standartinė agnicc » 28 Lie 2014, 15:00

ricardas rašė:...tai visą dieną kilnoju kad salės negautu .

gal turite patogią rytinę pusę? Sustatykite ten , kad nereiktų nieko kilnoti ?!

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 28 Lie 2014, 15:19

Tinkamiausios vietos nėra ,jei netie karščiai po obelim puiki vieta o kai orai buvo vėsus tai šiltnami gaudavo ritinės saulės iki 11 valandos ir vakare nuo 17 valandos , tokio saulės režimo patenkintos net katlėjos :D
Mano galerija

Vartotojo avataras
Ramsis
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Ramsis » 26 Rgp 2014, 22:00

O jums būna taip,kad žiūri, žiūri ir negali iš karto suvokti. Man šiandien taip buvo, savo draculas laikau lovelyje ant kurio dugno pripilta keramzito, jos pas mane kokios 7. Žodžiu aš tą lovelį atvėsus orams įnešiau į šiltnamį, pastačiau ant lentynos. Viskas stabilu ir tvirta, tik va kažkuriai katei prireikė pasišildyti, ar šiaip kas užėjo, tai šiandien tą lovelį radau nukritusį, viskas išversta, sujaukta, išsimėtę. Iš pradžių net nesuvokiau kas buvo, o vėliau užėjo begalinis noras pasmaugti katę. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 26 Rgp 2014, 22:17

Baisu, kiek darbo ,žalos katė pridarė. Jūs į iėjima tinkla pakabinkit kad katės neieitu. Mano katytė nera pašėlus , jei betkur bus kasnors padėta , niekada nelips.
Mano galerija

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 26 Rgp 2014, 22:20

Ramsi, būna būna. Tik dar pikčiau kai tą padaro kaimynės katės. Paskutinį kartą kai skaičiavau tai buvo 9 suaugusios ir 12 mažų. Dabar jau pametęs skaičių, nes jau kelias tempiau nuo kelio mašinų nudaužtas, kelias kiti tempė, bet jų kaip daugėja taip daugėja. Tai teko ant šiltnamio durų įtaisyt pastatomą vielinio tinklo užtvarą. Padeda.

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 26 Rgp 2014, 22:25

Relaxxx , tai pas Jūs tikras žvėrynas :lol: Mano katė svetimų katinų į kiemą neileidžia.
Mano galerija

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 26 Rgp 2014, 22:28

Mano katinas aplamai nežino kas yra laukas ir jį matęs prieš 5 metus kai parsinešiau ir tiek kiek spėja pamatyt pro langą. Užtenka kieme ir kaimynės susnų. Tiksliau visos gatvės kiemams jų per akis.

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 26 Rgp 2014, 22:36

Kai turėjau katina , tai ir šuns nereikėjo,šunis cipdavo nuo jo puolimo, net kaimynui neleisdavo į mano namus ieiti . Nuklydau nuo temos :think:
Mano galerija

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 26 Rgp 2014, 22:40

Šiandien laiko turėdamas susitvarkiau savo šiltnamių lentynas. Gražu žiūrėt kokios laimingos orchidėjos be mano priežiūros. Sustačiau ką į pavėsiuką, ką į vėsesnį kampą, ką kur saulutės daugiau gaus. Daugiau jau į lauką netampysiu.

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių