O man šiaip papliurpti norisi... Tema apie bet ką

Moderatoriai: Urze, Evaja

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
Tensija
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Re: O man šiaip papliurpti norisi... Tema apie bet ką

Standartinė Tensija » 06 Bal 2010, 11:55

O mane vakar buvo tinginys užpuolęs :roll: Gerą pusdienį prašliaužiojau po kiemą, apžiūrėjau, apčiupinėjau sprogstančias šakeles. Pasidžiaugiau jau išlindusiais daigais: tulpėmis, hiacintais, eleborais, narcyzais, šilokais, melsvėmis, šiltnamyje sėkmingai peržiemojusiomis gebenėmis ir t.t.
Būk smiltele prie kieto mūro, jei akmeniu būt negali...
Aš ne burtininkė, aš dar tik mokausi... Paveikslėlis

Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius

Standartinė MrGreen » 06 Bal 2010, 12:25

Nagas rašė:MrGreen - turėtų žydėt bent po kelis žiedelius - priklauso nuo to, kokio ilgio šakos peržiemojo. Žinoma, tikrą žydėjimą pamatysi kitais metais.
Man to pakaks šiemet, noriu bent žiedą gyvai pamatyt :lol:
Mate rašė:Žadu ten sodint aukštas senovines, gal bus gerai ir tas žvyras joms labai nemaišys... Kaip manot? :roll:
Nemanau kad maišys, geriau vanduo nutekės :) Nagas geriau žino apie tai gal jis parašys...
Pas mane smėlingas dirvožemis o giliau pakasus kokį metrą išvis geltonas smeliukas :shock: bet rožės labai gerai auga, aš kai sodinu iškasu gilias duobes, dugne dedu dar nespėjusio supūti komposto, tada kibiras ar keli (priklausomai nuo duobės dydžio) kompostinės žemės ir sodinu, auga puikiai :)
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Mate

Standartinė Mate » 06 Bal 2010, 13:16

MrGreen, jei duobę užpildo keli kibirai žemių, tai jos nedidelės :lol: Dabar pradedu galvot, kad aš persistengiu, nes mano duobės man beveik iki klubų, tiek iškasu žvyro.... :?

Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius

Standartinė MrGreen » 06 Bal 2010, 13:21

Mate rašė:nes mano duobės man beveik iki klubų, tiek iškasu žvyro.... :?
:lol: :lol: Na tokias duobes iškasti tai yra jau ką veikti. Nebūtinai persistengiat, rožių šaknys nemažos gali būti, bet kokiu atveju žemės pagerinimas tikrai bus tik į naudą...
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 07 Bal 2010, 07:38

Eina sau, kaip lyja :? Į darbą ne važiavau, o plaukiau... O dar diena tokia idiotiškai prasidėjusi :|
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 07 Bal 2010, 07:38

gerai,kad Kaune nelyja :)
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 07 Bal 2010, 07:42

Evaja rašė:gerai,kad Kaune nelyja :)
:twisted:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
Rama
Susisiekti:

Standartinė Rama » 07 Bal 2010, 08:18

Pavasaris tam ir yra, kad lytų. Dar nebuvo nei vieno sausringo pavasario. Visame kame reikia įžiūrėti teigiamus dalykus :mrgreen: . Jeigu visą dieną lis, tai nebus jokios pagundos keliauti į parduotuves per pietus arba po darbo - susitaupys pinigai :lol: 8-) :lol: :lol:
Mano prieangy jau keturių raganų šluotos Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 07 Bal 2010, 08:38

Rama, na ir užlankstei :o :lol:

Čia pas mus moteriškės dėlioja strategijas, kada ką darže pasisėti, o aš sėdžiu, žiūriu pro langą į lietų - na visai dar neįžengiamas tas mano daržas, kada jis bent kiek pradžius...
Pikta teta O.o

Vartotojo avataras
Rama
Susisiekti:

Standartinė Rama » 07 Bal 2010, 09:07

Šilinge, čia viskas iš pavydo :evil: :lol: . Manęs niekas į daržus neįleidža, bo aš "nieko nemoku, per vėlai keliuosi ir t.t. ir pan." :lol: O prie visų minusų, kurie išplaukia iš "neįžengiamas daržas" yra ir pliusas - manikiuras viena savaite ilgiau išbus gražus :mrgreen: . O šiaip, tai nekreipkit dėmesio :lol: - šio mano gyvenimo tarpsnio kredo: "Visame kame ieškok teigiamų dalykų" :mrgreen: :lol:
Mano prieangy jau keturių raganų šluotos Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Mate

Standartinė Mate » 07 Bal 2010, 12:32

Šilinge, galima galima ištaikyt progą ką nors sėti :lol: Va vakar parlėkiau vakare namo, sakau - marš greit žolę sėt (mat buvo šviežiai žemė paruošta tam reikalui), vyras sako, ai, tiek daug dirbau, tooooks pavargęęęęęs... sakau, tik greit! :lol: Ėmėm ir užbaigėm tą gabaliuką (nedaug ten, gal tik kokie vargani 2,5 aro), o dabar taip gerai, kad lyja :P :mrgreen: Tegul ir ryt kažkiek palyja :P :mrgreen:

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 07 Bal 2010, 12:52

Valio, saulė :lol: Gal nors kas pakels nuotaiką šią sunkią dieną :roll:

Vakar visą vakarą ieškojau informacijos apie rožių ligas (vienos pažįstamos prašymu). Tai padėkit reziumuot - kuriuo fungicidu jai purkšti nuo degligės (turi skoro, previkuro ir efektoriaus) :?:
Pikta teta O.o

Straks

Standartinė Straks » 07 Bal 2010, 13:01

Mate rašė:Šilinge, galima galima ištaikyt progą ką nors sėti :lol: Va vakar parlėkiau vakare namo, sakau - marš greit žolę sėt (mat buvo šviežiai žemė paruošta tam reikalui), vyras sako, ai, tiek daug dirbau, tooooks pavargęęęęęs... sakau, tik greit! :lol: Ėmėm ir užbaigėm tą gabaliuką (nedaug ten, gal tik kokie vargani 2,5 aro), o dabar taip gerai, kad lyja :P :mrgreen: Tegul ir ryt kažkiek palyja :P :mrgreen:
Atsiprašau,kad įsikišu bet man atrodo, kad pasiskubinot sėti. Žemė dar šalta, įšalas neišėjęs. Gali paprasčiausia neišdygti sėklos, arba išdigs labai retai.
Išbandytas reikalas mano sode.

Vartotojo avataras
Mate

Standartinė Mate » 07 Bal 2010, 13:13

na pas mus ten jokio įšalo nėra, aš jau ten netoliese rožes sodinau :lol: žemė kasasi puikiai, o dabar (kol kas) mano manymu ir drėgmės pakanka ir šilumos. Užpernai gabalą pievos sėjom spalio mėnesį, kai tikrai daug šalčiau buvo ir saulės mažiau. Taip, tą rudenį dygo sunkiai, bet, atėjus pavasariui, viskas akimirksniu susitvarkė :) Galvoju, kad net jei ir užeis lengvas minusiukas, sėklom nepakenks, net jei jos ir bus pradėjusios dygti.
Tiesiog bijau palikt tokius darbus vėlesniam laikui, kai pradės trūkt lietaus, o tada bus didesnis vargas su laistymu...

Dėl rožių - tai dabar reikėtų purkšt vario preparatais, aš turiu ir ruošiuos panaudot čempioną. Gal žinovai patars kažką tiksliau ir geriau...

Vartotojo avataras
Ramsis
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Ramsis » 07 Bal 2010, 16:37

Kalbant apie įšalą, tikrai jau jo nėra, visai neseniai pats tuo įsitikinau.

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių