Epidendrum Ballerina

Laelia, Brassavola, Sophronitis, Epidendrum ir kt. rūšys bei hibridai

Moderators: Urze, EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3253
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Epidendrum Ballerina

Post by MrGreen »

Šilingė wrote:
Fri Apr 02, 2010 1:44 pm
Langų valymo dienos proga :mrgreen: vakar augalai keliavo maudytis. O vonios kambaryje ir padariau atradimą - Ballerina pati nusimetė keikį :lol: Senokai ruošiausi atskirti porą keikiukų, kažkaip mamytė jau pavargusi atrodė, bet ruoštis yra viena, prisiruošti kita :oops:
Nukritęs keikis su keturiomis šaknimis, ne trumpesnėmis kaip po 10 cm. Toks jausmas, kad tiesiog atsikabino nuo mamos stiebo, dar gerai paieškojau, kurioje vietoje turėjo likti žaizdelė...
zuzla wrote:
Tue May 11, 2010 7:28 am
niekada nepagalvojau, kad epidendrumas yra katlėjos grupėje... mokytis ir mokytis man dar :geek:

maniškis tai nupeipelis, PC buvo labai nudžiovintas, pirkau dėl vaikų, kelis gražius yra užauginęs, persodinau, bet nuo mamų neatskyriau, gal reikėjo :roll: tos mamos po persodinimo tik labiau nuleipo :( na tikiuosi per vasarą balkone augaliukas atsigaus ir jau kitą pavasarį atskirsiu, kaip galvojat?
Šilingė wrote:
Tue May 11, 2010 7:54 am
Zuzla, kiek atsimenu iš SM, taviškė Ballerina labai gražios spalvos 8-) Darysim kada mainus, a :P

Beje, atskyriau ir likusius keikius nuo saviškės. Po savaitės pradėjo auginti naujus :mrgreen: Pasirodė ir du nauji auginiai 8-)
Olivija wrote:
Fri May 14, 2010 2:40 pm
Epidendrumo keikius kai atskiriat, jie paprastai būna ilgoki, bet gan minkšti - suvyniojat žiedu ir prismeigiat vazono paviršiuje - greičiau turėsit kelmelį su keliais stiebais 8-)
zuzla wrote:
Sat May 15, 2010 8:29 am
kažkaip sudėtinga man čia suprast :oops: o galima vaizdinę informaciją pamatyt :roll:
Nagas wrote:
Mon May 17, 2010 8:04 pm
Na, keikį sodini ne vertikaliai, bet paguldai ant šono 8-) Jis tada pradeda leisti šaknis bei stiebus ir iš kitų stiebo vietų. Tą patį galima daryti ir su subrendusiais stiebais, neturinčiais šaknų. Paguldžius ant šono ant drėgno substrato jie pradeda leisti šoninius ūglius su šaknimis. Vienu žodžiu - piktžolė.
Evaja wrote:
Fri Mar 11, 2011 9:46 am
zuzla wrote:šitam pačiam puslapy beveik prieš metus vyliausi susidraugauti su šiuo gražuoliu, manau pavyko :)
ir aš manau, kad tau pavyko :) Tikiuosi, pamatyti visu gražumu jį parodoje :thumbsup:
zuzla wrote:
Fri Mar 11, 2011 9:50 am
Evaja wrote: ir aš manau, kad tau pavyko :) Tikiuosi, pamatyti visu gražumu jį parodoje :thumbsup:
nemanau, kad spės užaugt :)
Evaja wrote:
Fri Mar 11, 2011 9:52 am
zuzla wrote:
Evaja wrote: ir aš manau, kad tau pavyko :) Tikiuosi, pamatyti visu gražumu jį parodoje :thumbsup:
nemanau, kad spės užaugt :)
spės, jei saulės ir šilumos bus :)
zuzla wrote:
Fri Mar 11, 2011 10:03 am
Evaja wrote: spės, jei saulės ir šilumos bus :)
na saulės kiek bus tiek, bet vat dėl šilumos :think: palikt jį ten, kur naktim tem-ra nukrenta keliais laipsniais, ar nešt, kur pastoviai šilta?
Rama wrote:
Fri Mar 11, 2011 10:37 am
zuzla, ar galėčiau stoti į eilę prie keikių? Aš taip varvinau seilę prie šios Balerinos per rudeninę parodą :roll: :lol:
zuzla wrote:
Fri Mar 11, 2011 10:39 am
Rama wrote:zuzla, ar galėčiau stoti į eilę prie keikių? Aš taip varvinau seilę prie šios Balerinos per rudeninę parodą :roll: :lol:
gali, bet Šilingė prieš tave jau stovi :lol:

po žydėjimo galėsim per kokį seminarą persodint, tada ir pasidalinsim :)

User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3253
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Re: Epidendrum Ballerina

Post by MrGreen »

zuzla wrote:
Mon Apr 11, 2011 4:44 pm
oi laukiam laukiam, mes žiedelių laukiam :partydance:
jau jau.jpg
jau jau.jpg (22.45 KiB) Viewed 802 times
Ramsis wrote:
Mon Apr 11, 2011 7:28 pm
Zuzla- 3 dienos, būk gera paprašyk kad ji paskubėtų :pray:
divatielis wrote:
Mon Apr 11, 2011 10:04 pm
Kaip šaunu. Man visada taip suvirpina širdy bepradedantys augti pumpurai :heartsfade: O mano balerina dvieju metuku, tai dar nei karto nežydėjo. Įdomu, kiek dar reikės laukti, kol ji jau bus pasiruošus žydėt :roll:
divatielis wrote:
Sun Jan 08, 2012 2:29 pm
Ganėtinai nesenai įsigyta orchidėja ir pumpurus jau buvo sukrovus, kai pirkau. Kaip malonu, kai nusiperki suaugusį augalą ir žydėjimo nebereikia labai ilgai laukti.na bet jau tokie man jų žiedukai gražūs. Myliu Epidendrumus :heartsfade:
IMG_0022 copy.jpg
IMG_0022 copy.jpg (63.87 KiB) Viewed 802 times

User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3253
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Re: Epidendrum Ballerina

Post by MrGreen »

lerika wrote:
Mon Jan 09, 2012 8:49 am
divatielis wrote:Smagu lerika, kad patinka :heartsfade: . Stengiuos bendyt kažkaip kitaip fotkint. Mūsų forumo fotopamokos patarimai labai praverčia. Bet dėl spalvos tai žinok MrGreen man neina išgauti tokios, kokia ji ištiesų yra. Ji daug sodresnė ir tokia labiau matinė, o čia daug blyškesnė - nesigauna niekaip išgaut tokios, koką matau.
paryskink su kokia nors programa iki tokios spalvos,kokia ji is tiesu yra :oops: ir nenupjauk vieno pumpuro arba jei pjauni pjauk kazkaip labiau :thumbsup:
Evaja wrote:
Tue Jan 10, 2012 9:53 am
man irgi gražus Epidendrum, tik kairėje foto pusėje trūksta erdvės. Matyt dėl to, kad pumpuras per pusę nukirptas :)
Relax wrote:
Fri Mar 02, 2012 11:48 am
Nusiteškiau ir aš Balleriną, toks nemažas krūmas, vienas žiedynas žydi, kitą auginasi, tiksliau pirkau ne dėl žiedų, bet jis pats man kaip augalas patinka. Tai pirmasis epidendrumas, o info 0 :lol:
Taikyt tai kas patinka jo tėvam ar yra koks spec. auginimas?
Pasakokit kas auginant kaip auginat 8-)
zuzla wrote:
Fri Mar 02, 2012 1:03 pm
absoliučiai nieko ypatingo nedarau :) laistau, kai pradžiūna, vasarą į lauką. žiemoja kartu su falenopsiais :)
Relax wrote:
Fri Mar 02, 2012 1:07 pm
O kaip dėl tos ramybės? Reikia? Po žydėjimo, prieš žydėjimą?
zuzla wrote:
Fri Mar 02, 2012 2:29 pm
mano patirtis sako, kad nereikia jokio ramybės periodo, užtenka temperatūrų skirtumo, kurį gauna vasarodamas lauke.

Post Reply

Return to “Katlėjos (Cattleya) grupė”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests