Sievekingia fimbriata

Acineta, Cirrhaea, Coryanthes, Embreea, Trevoria, Gongora, Houlletia, Kegeliella, Lueddemannia Paphinia, Polycycnis, Schlimmia, Sievekingia ir kt. rūšys bei hibridai

Moderatoriai: Urze, Evaja

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
andriuxplind2

Sievekingia fimbriata

Standartinė andriuxplind2 » 15 Bal 2013, 12:01

Užvedu temą, nes manau, kad atsiras ilgainiui daugiau auginančių šią gražuolę. Priežiūroje kažkokių didelių kaprizų nepastebėjau, nors turiu tik apie mėnesį. Per tą laiką auginasi 13 žiedynstiebių, naujas šaknis, kalasi ir pora auginukų. Tik neramu man dėl to, kad pasodinta grynuose kiminuose. O šiaip, galiu pasakyti, kas žavisi stanhopėjomis, tikrai galėtų susižavėti šiuo augalu, nes jis tikrai kompaktiškas, bei labai gražiais žiedais :heartsfade:

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
"Aišku, aš galėčiau apsieti ir be gėlių, bet jos padeda man išsaugoti pagarbą pačiam sau, nes įrodo, kad mano rankos ir kojos nesukaustytos kasdieninių rūpesčių. Jos – mano laisvės įrodymas."
Rabindranatas Tagorė

Vartotojo avataras
Eliss
Susisiekti:

Re: Sievekingia fimbriata

Standartinė Eliss » 15 Bal 2013, 13:49

Gražus augalas :) o kodėl kiminai netinka? Bent jau stanhopėjos tai kiminuose auga.

Vartotojo avataras
andriuxplind2

Standartinė andriuxplind2 » 15 Bal 2013, 17:16

Man kiminai susižavėjimo nekelia, nes per ilgai drėgmę užlaiko
"Aišku, aš galėčiau apsieti ir be gėlių, bet jos padeda man išsaugoti pagarbą pačiam sau, nes įrodo, kad mano rankos ir kojos nesukaustytos kasdieninių rūpesčių. Jos – mano laisvės įrodymas."
Rabindranatas Tagorė

Vartotojo avataras
andriuxplind2

Standartinė andriuxplind2 » 28 Bal 2013, 20:51

Veiksmas vystosi toliau. Iš kiminų netrauksiu, nes šiai gegužraibei substratas neturi niekada perdžiūti.
Tiesa, neišsaugojau dviejų žiedynų... Nekiškit vaikučiai nagų, kur nereikia [Geda2]

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Rabindranatas Tagorė

Vartotojo avataras
andriuxplind2

Standartinė andriuxplind2 » 03 Geg 2013, 16:24

JAU :w00t:
Žinau tik tiek - turėsiu nevieną rūšį Sievekingia. Nerealus augalas :heartsfade:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Rabindranatas Tagorė

Prisijungęs
kaa
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Standartinė kaa » 04 Geg 2013, 08:03

gyvai mačiau - patiko jos kompaktiškumas. o žiedai kokie gražučiai... super :thumbsup: koks kvapas?

Vartotojo avataras
andriuxplind2

Standartinė andriuxplind2 » 04 Geg 2013, 22:16

kaa rašė:gyvai mačiau - patiko jos kompaktiškumas. o žiedai kokie gražučiai... super :thumbsup: koks kvapas?
Kvapo vakar nejutau, vistik pirma diena, o dabar, vakare jokio kvapo irgi nejaučiu ir manau, kad šio žiedyno kvapo nepajusiu, nes žiedai laikosi iki 5 dienų, o aš visas dirbu :lol:
Rabindranatas Tagorė

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių