O man šiaip papliurpti norisi... Tema apie bet ką

Moderatoriai: Urze, Evaja

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

O man šiaip papliurpti norisi... Tema apie bet ką

Standartinė Šilingė » 05 Bal 2010, 20:48

Žodžiu taip. Papliurpti apie viską ir tuo pačiu apie nieką norisi visiems :mrgreen:

Šiandien be rankų likau - kiemą bandžiau paversti pievele. Pliusai - panašu, kad pievelė visgi vėl sužaliuos :lol: , o aš vis dar turiu raumenų, pasirodo. Minusai - dvi pūslės ant dešinės rankos, o tie raumenys, kuriuos aš turiu, dabar pyksta ir prašosi į karštą vonią :? Miške už tvoros mėlyna nuo žibučių, kieme žydi snieguolės ir geltoni krokai, visi kiti svogūninukai kiša nosis. Ir dar - matyt, amžius daro savo - radau vietą... rožėms... :shock:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Re: O man šiaip papliurpti norisi... Tema apie bet ką

Standartinė Evaja » 05 Bal 2010, 21:08

kaip faina.... o pas mane ant palanges pradejo nosis kisti meksikinis zydrunis. ilgai kazko dygo :shock:

o lauke vienoj pusej dar truksta masinos zemiu iki pieveles lyginimo, bet vejos seklu snd jau isigijau :)

kitoj pusej labai nagus niezti zeme supurenti, bet dar ne visos tulpes isdyge,tai sakau pakentesiu iki kito savaitgalio :) o krokai dar nezydi, bet stovi ir rodos laukia, kada ju neapziuresiu -tada ir iskis ziedelius :)
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 05 Bal 2010, 21:26

Šiaip tai užpavydėjau mamai - ji turi tokį gėlynuką, kur snieguolės jau pražydėjusios, geltoni krokai baigia, o visi kiti pačiam gražume, žydi scylės, žydrės, lenda net šilagėlių pumpurai :shock: Tokia smagi užuovėja, pietinis kampas prie namo ir priestato, viskas klesti :lol: Sako, žadėjau naikint šitą gėlyną, bet kad tokį smagumą akims suteikia anksti pavasarį... Tai dabar žada plėsti :lol:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius

Standartinė MrGreen » 05 Bal 2010, 21:29

Gerai, reikėjo tokios temos :) Aš irgi pasinaudojau šiandienos geru oru ir nukarpiau visas nušalusias rožių šakas, tai rankos dabar gerokai subraižytos...Aišku pirštines tingėjau pasiimt :roll:
Pas mane taip pat geltoni krokai žydi pilnu tempu :) tik balti ir mėlyni neskuba, senovinių rožių pumpurai jau sprogsta (gal Nagas atkreips dėmesį ir pasakys ar rudenį sodintos prancūzinės rožės (Cardinal de Richelieu, Duchesse de Montebello, Rosa gallica 'Versicolor') žydės šią vasarą ar teks laukti kitos :?: ), dar laukia šiltnamio dengimas ir daugelis kitų darbų kieme... Bet kai darbai lauke malonumas tai ir tos pūslės nebaisios :lol: Nes jau atrodė kad žiema niekada nesibaigs :lol: O šilagėlių turbūt nepamatysiu, nes net nesimato kad dygtų toj vietoj kur seniau augo :|
Šilingė rašė:Ir dar - matyt, amžius daro savo - radau vietą... rožėms...
Kaip čia reikėtų suprast :shock: :roll: :lol:
Dvidešimt ketvirtas žurnalo "Orchidėjos" numeris jau prekyboje
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 05 Bal 2010, 21:39

MrGreen rašė:
Šilingė rašė:Ir dar - matyt, amžius daro savo - radau vietą... rožėms...
Kaip čia reikėtų suprast :shock: :roll: :lol:
Elementoriškai - dievagojausi, kad jau aš tai rožių - ni ni, niekada gyvenime... :oops: Penkeri metai tepraėjo :lol: Tai ir sakau, amžius, subrendau rožėms :idea: Gėda pasakyti, jei ką, tai Rožių alėjoje gyvenu

Mano viena šilagėlė gyvybės ženklus rodo, kita kažkaip ne itin :? Bet jos prietrankos abi žydėjo rugpjūtį...
Pikta teta O.o

Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius

Standartinė MrGreen » 05 Bal 2010, 21:42

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Niekada nesakyk niekada :mrgreen:
Dvidešimt ketvirtas žurnalo "Orchidėjos" numeris jau prekyboje
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 05 Bal 2010, 22:57

Žinau, žinau... Paveikslėlis
Pikta teta O.o

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 06 Bal 2010, 05:32

o as po ziemos hiacintu nerandu.... krokai ir pas mane melyni... matyt veliau zydintis, o ir puse vakarine, tai gal vesiau biski....

rozes grazu,kolkas ir as sakau,kad pas mane ju nebus :lol:
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

kaa
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Standartinė kaa » 06 Bal 2010, 06:54

apie amžių - prieš kokiu 3 metus turėjau keletą kaktusų ir 1 falenopsį, ir tas buvo mamos atneštas. Galvojau , kad gėlės užvaldo žmogų jau (tik) senatvėje :D po to mama susidomėjo orchidėjom, nu galvoju fse... amžius :D
dabar paklauskit nuo ko pradedu dieną (ypač darbe :oops: ) ir kur liekiu, kai reikia nuotaiką pakelti (gėlių bazių inspekcija :D)

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 06 Bal 2010, 07:08

Evaja, išlįs dar hiacintai :roll: Pas mamą tai irgi - tik tik nosiukus prakišę ;)
Kaa, gėles visada mėgau, tik va ne visas... Šiaip dar sakyčiau, kad niekada neauginčiau kaktusų, bet negaliu, nes turiu porą. Per klaidą. Dovanų gavau...

Rožės man labai gražios, bet stengdavausi kieme neauginti to, kas kelia papildomų rūpesčių, a la pasodinau - pamiršau.
Pikta teta O.o

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 06 Bal 2010, 07:28

:lol: na as nepasakyciau kad geles senatvej tik megsta..... net vaiku neturiu dar , nei vyro oficialaus :):)

tad baikit c ia tuos "marazmus".

geriau patartumet kokia azalija vakarinej pusej sodinti.... noreciau zemesnes ir kad kuo kaziau lepi butu.
LOD Facebook'e
FOTO

Vartotojo avataras
Nagas
Moderatorius

Standartinė Nagas » 06 Bal 2010, 11:01

MrGreen - turėtų žydėt bent po kelis žiedelius - priklauso nuo to, kokio ilgio šakos peržiemojo. Žinoma, tikrą žydėjimą pamatysi kitais metais.

Vartotojo avataras
Nagas
Moderatorius

Standartinė Nagas » 06 Bal 2010, 11:03

Evaja rašė:labai nagus niezti zeme supurenti...
Nieko man neniežti :!: :lol: :lol: :!: :lol:

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 06 Bal 2010, 11:05

Ha haaa, aš vakar iš to niežėjimo net paradinį gėlyną apravėjau :lol: Žemę išpurenau, kad pradžiūtų greičiau. Šiandien kaip tik taip puikiai džiovina :twisted:
Pikta teta O.o

Vartotojo avataras
Mate

Standartinė Mate » 06 Bal 2010, 11:38

ir aš dirbau vakar - rožėm duobes kasiau :mrgreen: sugebėjau tik 3 iškast, nes baisiai didelės - iš kiekvienos išvežiau 3-4 karučius žvyro (toj vietoj tokia "žemė" pas mus :evil: ), dėjau į dugną molio sluoksnį ir priverčiau vėl po 3-4 karučius daržo žemės... Žadu ten sodint aukštas senovines, gal bus gerai ir tas žvyras joms labai nemaišys... Kaip manot? :roll:

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių