Amesiella philippinensis

Afrikos regiono orchidėjos: Angraecum, Aerangis, Aeranthes, Jumellea ir kt. rūšys bei hibridai

Moderators: Urze, EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3253
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Amesiella philippinensis

Post by MrGreen »

MrGreen wrote:
Mon Mar 29, 2010 9:43 pm
2008-06-16
Amesiella philippinensis - nėra afrikietė, bet jiems gimininga, kilusi is Filipinų. Pats augalas nėra reiklus (bent jau mano sąlygomis), nereikia labai šviesios vietos (apšvietimas tinka toks pat, kaip ir falenopsiams). Turiu nuo 2005 metų, pirktas jaunas sodinukas, čia bus pirmas žydėjimas :) Žiedo skersmuo 4.5 cm. Nekvepia.

Image Image

Image Image

Šiaip labai įdomus miniukas, žiedai didesni už augalą :)
Daugiau info yra čia

2008-07-27
Jau matosi pirmas pumpuras 8-)
Image

2008-09-29
Lėčiausiai auganti iš visų mano turimų orchidėjų... Jau aišku, kad bus 2 žiedai :)
Image

2008-10-07
Augalas, kuris išmokys kantrybės :evil:
Vis dar auga pumpurai...
Image

2008-10-15
Po 5 mėnesių laukimo pagaliau parodė savo žiedus :)
Image Image

Čia gal nekokia foto, bet matosi 6 cm ilgio nektarinė
Image

2008-12-03
Teks labai ilgai laukti, kol sunoks :lol: (nokti turėtų ilgiau kaip 7 mėn)
Image
MrGreen wrote:
Fri Nov 26, 2010 5:52 pm
Šiuo metu aktyviai auga šaknys ir lapai, taip pat ir naują žiedstiebį augina :D
kaa wrote:
Mon Sep 12, 2011 8:12 am
nagi turiu ir aš tą džiaugsmą:) kartais galima pagalvot kad amesiella netikras augalas, ant kiek lietai juda augimas :D per 3 kokius mėnesius kelių milimetrų padidėjo lapas ir tik žaliojantys šaknų galiukai duoda suprast kad procesai vyksta:) auga ant bloko, laikau "kojom aukštyn" ir įdėjus į kibirėlį - drėgmei padidint. Prie šaknų yra kažkoks daug žadantis "atradimas", bet su tokiais tempais..
Eliss wrote:
Tue Oct 15, 2013 5:32 pm
MrGreen, kaip auga tavoji Amesiella? Ar dar turi?
MrGreen wrote:
Tue Oct 15, 2013 6:19 pm
Auga puikiai, aišku galėtu ir greičiau judėti. Dabar auginasi žiedynstiebį ir naujus lapus.
Eliss wrote:
Tue Jan 21, 2014 12:26 pm
Labai lėtas augalas ;) nebent saulė kažkiek pajudins.

Image
Urze wrote:
Tue Jan 21, 2014 12:58 pm
O kas ten per žalias pypciukėlis kairėj išlindęs? :) Gyvybingai atrodantis augalas.
Eliss wrote:
Tue Jan 21, 2014 1:03 pm
Tai vat ir sakau, lėtai augantis :lol: žiedukai bus ten. Buvau gavus su pypsiuku kitoj pusėj, bet taip ir liko jis stagnuot.
MrGreen wrote:
Tue Jan 21, 2014 4:35 pm
Atrodo tikrai puikiai :thumbupleft: Tie žiedynstiebiai kurie liko neužaugę, tokie ir bus, tai turbūt vienas iš lėčiausiai augančių augalų mano kolekcijoje :doh: Kantrybės tikrai pamokins :lol: O nauji žiedynstiebiai jei nesustojo augti, užaugins žiedus :)

Post Reply

Return to “Afrikinės orchidėjos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests