Dendrobium polysema

Moderators: EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Dendrobium polysema

Post by MrGreen »

Sandra wrote:
Wed Jun 06, 2012 11:05 am
Sveiki...nerandu aš tokio dendrobio....(moderatorei gal pakuoreguos...jai aš kur praleidau)
mano dendrobis polysema kaži ką išleido tik niekaip nesuprantu kas ten bus.... :think: :think: :think:
Relax wrote:
Wed Jun 06, 2012 11:58 am
Vidutinės temperatūros mėgėjas. Reikalaujantis išsklaidytos šviesos. Auga nuo 1200 iki 1900 metrų drėgnuose miškuose ant medžių kamienų. Priežiūra kaip ir daugumos dendrobių: tręšimas, laistymas iki vėlyvo rudens. Žydi žiemą-pavasarį, žiedai apie 7 cm dydžio.


Manau, kad ten auga naujas auginys, nes žiedynai formuojasi iš stiebagumbių viršaus.
lerika wrote:
Wed Jun 06, 2012 6:27 pm
tik reikėtų atkreipti dėmesį,kad šis dendrobis labiau mėgsta drėgmę nei kiti
Relax wrote:
Mon Aug 20, 2012 5:24 pm
Na, Sandra, kur pratęsimas? Tai ką tavo šis dendrobis ten išleido? :think:
Sandra wrote:
Tue Aug 21, 2012 4:16 pm
Išlindo riebi ir didelė bulve :) :) d :) dabar augalas tupi orchiudariume.... :D
Sandra wrote:
Thu Aug 23, 2012 8:18 pm
Kad kažkaip nieko nesimato :think:
Riebus auginukas...o kai pirkau pavasari....(jaunas augalas buvo) :scratchheadyellow:
tai dabar pasakykit ar tos rūšies ilgai laukt žiedų reikia.... :think:
ar man gal jau laukti pradėt :)
Kaip gaila Letika........
Relax wrote:
Thu Aug 23, 2012 9:51 pm
Priklauso nuo to, kokio amžiaus pirkai ir be abejo ar atitakei sąlygas, bet jei auga tai manau, kad viskas gerai. Žiūrėk gal iki žiemos ką nors ir išstenės :roll:
Sandra wrote:
Fri Sep 07, 2012 7:47 am
Lerika, kaip tavo gėliukas :think:
Mano naujas auginukas dabar didžiausias iš visų :)
ir labai riebus :) o kai visa augalą patalpinau savo sukonstruotam orchiudariume vėl auginamės kaži ką...(tikriausiai bus bulvikė, nes žiedų reikia laukti iš viršūnės :)

User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Re: Dendrobium devonianum (D.brevifolia)

Post by MrGreen »

Urze wrote:
Sun Jan 10, 2016 1:29 pm
Mam, puikus "ateivis"! Man tie jo iš dygliuotų kaštonų išsiritę žiedai irgi tokie neįprasti ir įdomūs. O gal galima būtų pamatyti viso augalo nuotrauką? Kokiomis sąlygomis pas tamstą gyvena?
balina wrote:
Mon Jan 11, 2016 1:46 pm
Prisidedu prie D. polysema gerbėjų :) Man šie vienaakiai ateiviai irgi labai žavūs.
2016-01-11_D_polysema.jpg
2016-01-11_D_polysema.jpg (56.25 KiB) Viewed 1757 times
Žydi ne pirmą kartą, bet tik šiandien befotografuodama užuodžiau kvapą - man primena alyvas.
IMG_8151.jpg
IMG_8151.jpg (61.6 KiB) Viewed 1757 times
mam wrote:
Mon Jan 11, 2016 5:36 pm
Balina, nuostabus Jūsų D. polysema. Gal ir mano kada nors tokia gausybe žiedų žydės [Geda2]

Mano D.polysema ypatingų auginimo sąlygų nėra, auga ant palangės, kartą į savaitę laistomas.
Šilingė wrote:Mam, o kodėl ne Pagyrose tokie puikūs žiedai? :heartsfade:
Nežinau, tikriausiai, kad nejaučiu, kad turėčiau ten talpinti. Kažkaip pagyros įpareigoja kokybei- augalo, fotografijos. Galima gi parodyti ir kitose temose. Yra gi augintojų, kurie iš viso nieko nerodo...
balina wrote:
Mon Jan 11, 2016 6:10 pm
Aš irgi sakyčiau, kad jokių ypatingų sąlygų nereikia. Netgi ant palangės vietos nebeliko, auga kiek toliau nuo jos, kartais palaistomas ir tiek. Čia berods trečias žydėjimas, visada žydi žiemą. Pirmą kartą buvo iš karto dvi kekės (žydėjo iš dviejų ūglių), pernai ir šiemet po vieną kekę. Dabar suskaičiavau - 21 žiedas kekėje šiemet :)
balina wrote:
Tue Jan 12, 2016 9:13 am
Jūra wrote:Kokio dydžio visas augalas?
Nemažas :)
IMG_8159.JPG
IMG_8159.JPG (49.09 KiB) Viewed 1757 times

Post Reply

Return to “Dendrobis (Dendrobium)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests