Ada aurantiaca

Rossioglossum, Cochlioda, Oncidium, Brassia, Miltonia, Miltoniopsis ir kt. rūšys bei hibridai

Moderators: EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Ada aurantiaca

Post by MrGreen »

Eliss wrote:Ada aurantiaca

Image

Image
Mestė wrote:O ji kaip nors kvepia?
Evaja wrote:Ellis, o kokiomis sąlygomis pas jus šis grožis auga?
Eliss wrote:
Evaja wrote:
Eliss wrote:Meste, jokio kvapo nėra.
Kadangi tai vėsiamėgė orchidėja, tai ir auginu vėsiai, iki 18 laipsnių ant rytinės palangės. Dabar tik atsinešiau "ant akių", gal daugiau sulauksiu šluotelių :)
aš paklausiau, nes esu turėjusi Ada aurantiaca ir man pasirodė, kad ji nėra labai lepi kalbant apie auginimo sąlygas nors aprašymuose rašo, kad jai reikalinga viena žemiausių auginimo temperatūrų - žiemą net apie 4 laipsniai.
Ar žydėjo? Tikrai vėsiausiai laikoma orchidėja, žiemą kartais būna ir prie 8-9 laipsnių, šalčiau neturiu kur statyt ;)

User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Re: Ada aurantiaca

Post by MrGreen »

Urze wrote:
Sat Dec 07, 2013 5:45 pm
Evaja, o kokioje temperatūroje jau per šalta jai buvo? Ar tiesiog užšaldei ją? :D
Eliss, gal viso augalo nuotrauką galėtum įdėti? Kad matytųsi, koks žiedyno ir pačio kero dydžių santykis.
Evaja wrote:
Sun Dec 08, 2013 11:54 am
negaliu net pasakyti tiksliai, bet stovėjo nešildomame prieangyje... spėčiau, kad porą naktų galėjo būti apie 0... nebuvau namuose tuo metu [Geda2]
Eliss wrote:
Sun Dec 08, 2013 3:14 pm
Augalas nemažas, tik kaip ir rašiau, žiedstiebis visas susiraizgęs, nepajėgė išlyst, būtų graži šluotelė.

Image

Post Reply

Return to “Liežuvės (Odontoglossum) grupė”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests