Išvyka į Dzūkijos nacionalinį parką 2018-06-17

Visa informacija apie orchidėjų parodas ir kitus renginius

Moderatorius: Ramsis

Vartotojo avataras
Rama
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Susisiekti:

Re: Išvyka į Dzūkijos nacionalinį parką 2018-06-17

Standartinė Rama » 17 Bir 2018, 21:05

Vau, ekskursija- nereali, gidas - nerealus, kompanija irgi nereali :lol:
Prikabinti failai
brendam į pelkę.jpg
brendam į pelkę.jpg (76.43 KiB) Peržiūrėta 2926 kartus(ų)
Taku per pelkę.jpg
Taku per pelkę.jpg (89.25 KiB) Peržiūrėta 2929 kartus(ų)
Paskutinį kartą redagavo 1 Rama. Iš viso redaguota 17 kartus.
Mano prieangy jau keturių raganų šluotos Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 17 Bir 2018, 21:08

O taip, žygis su Mindaugais puikus! Ačiū visiems keliavusiems kartu :heartsfade:

Grįždami namų link mes su vyru dar aplankėm Ūlos akį, sutikom lapę su lapiuku vidury kelio (niekas nenukentėjo) ir pėsčiųjų špokų [Cha]
Kelios žiedų foto - LOD Facebook paskyroj įkeltos. Ai, ir rimtai susimąsčiau apie kokį Pipiro giminietį, ateičiai :mrgreen:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
mozaika
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Standartinė mozaika » 17 Bir 2018, 21:43

Man kiaulės dėsnis suveikė. Jeigu iš vakaro nepatikrini fotoaparato, tai būtinai turi išsikrauti ypatingais atvejais, o staramodno mobilaus kokybė... [Geda2] .

DSC_0040.JPG
DSC_0040.JPG (105.45 KiB) Peržiūrėta 2911 kartus(ų)

"Tu palauk savo eilės, kol aš kokius 50 ir plius kadrų padarysiu, tada tu galėsi". :mrgreen:
DSC_0028.JPG
DSC_0028.JPG (100.82 KiB) Peržiūrėta 2911 kartus(ų)

Čia keistuolių būrys kopia į ežero dugną :) .
DSC_0005.JPG
DSC_0005.JPG (99.4 KiB) Peržiūrėta 2911 kartus(ų)
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė MrGreen » 17 Bir 2018, 22:55

Vis tiek pagavai :mrgreen:
Mano galerija
Dvidešimt ketvirtas žurnalo "Orchidėjos" numeris jau prekyboje
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

balka

Standartinė balka » 18 Bir 2018, 08:49

Sveiki,
tie naujokai tai turbūt mes (Vita ir Algis).
Tai trumpai (arba ne kaip gausis) apibūdinsiu dieną.
Dalyvauti sugalvojome ekspromtu išvakarėse 21.30 :) Pagal išsilavinimą esame labai toli nuo botanikos (muzika ir finansai), tiesiog gamtoje jaučiamės žymiai geriau negu mieste. Orchidėjų auginimo hobyje esame pradinukų lygyje (ne laiko, o rezultatų prasme).

Taigi ką nuveikėme vakar:
1. Apsisprendę patys paskutiniai - atvažiavome patys pirmi ir netgi tikrinomės telefone ar tikrai nesumaišėme dienų :)
2. Stebėjome drąsią vietinę voverę, kuri lakstė pirmyn atgal ir kurią labai puolė vietiniai paukščiai (nežinojau kad paukščiai nemyli voverių, gal konkuruoja dėl gilių)
3. Trumpuoju būdu susipažinome su visais - kaip ir galvojome vardų (išskyrus Mindaugus ir Pipirą) nežinome ;)
4. Basi lipome į pelkę - visiška jėgelė
5. Pelkėj apžiūrėjome orchidėjas, saulašares, pasiūbavome
6. Sužinojome, kad pagavus žiogą per sekundę įmanoma nustatyti, kad tai ne žiogas o skėrys, kad jis trina ne sparnus, o koją į sparną ir kad jis patelė (čia jau totali mistika).
7. Pasirodo yra visiškai normalu ir įprasta važiuojant mašina staiga sustoti iššokti iš jos nufotografuoti arba nuskinti pakelėj augančią smilgą ir po to dar kurį laiką diskutuoti, kad ta smilga savo lapelių kampu skiriasi nuo kitų aplinkinių smilgų (atsiprašau jeigu nepataikiau su apibūdinimu, bet kažkaip taip panašiai) :)
8. Taip pat pastebėjus kandančią sparvą ją ne pritrėkšti (natūralus refleksas), o pagauti, apžiūrėti geltoną pilvą, padiskutuoti apie jos rūšį ir atidarius langą paleisti
9. Radome absoliučiai fantastišką šlaitą vidury laukymės kuriame irgi auga orchidėjos ir kad susižavėjimo šūksniai "KOKIA DIIIDELĖ" gali būti skirti kokiu 7 cm gėlytei
10. Ragavome kažkokių labai karčių neskanių ir gražiai žydinčių lapų, kurie gerina virškinimą. Nežinau kaip ten dėl virškinimo, bet kad nuo jų burnoj kaupiasi baisus kiekis seilių ir kyla alkis - faktas.
11. Sužinojome, jog orchidėjos gali augti pakelėj kaip ir visos kitos pakelės žolės
12. Sužinojome, kad orchidėjų rūšis galima atskirti pagal lūpos virpėjimą. Velnias aš iki šiol buvau šventai įsitikinęs, kad pagal lūpos virpėjimą galima atskirti kaip labai mūsų šuo nori kasnio iš mūsų pusryčių lėkštės, o čia še tau....
13. Sužinojome, kad Merkinė turi karalių, Tadas Ivanauskas turėjo 3 žmonas ir dar daug visko įdomaus.
14. Pasirodo lietuviai Lietuvoje iš upelių išgaudavo geležį (taip taip išsilavinimo spragos, bet kažkaip šitą buvau praleidęs)
15. Užlipome į Merkinės apžvalgos bokštą, ką senai buvome planavę, bet vis kažko pritrūkdavo
16. Merkinėje labai skani kava ir ledai - super

Turbūt dar kažką praleidau, bet plius minus taip.
Ko dar reikia tobulai dienai? Turbūt nieko.
Ar ateityje prisijungsime - žinoma, jei tik priimsit :)

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 18 Bir 2018, 09:10

Balka, tiesiog super santrauka! :heartsfade: Kaip su šypsena perskaičiau, taip su šypsena iki ausų ir rašau dabar (čia aš ta, kur: Ė, tu, su žalia maike! :lol: [Baksnoju] ). Beje, judviems teko tikrai įdomus jungtinis ekipažas su Urze [taip.gif]. Džiaugiuosi, kad nenuvylėme :heartsfade:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Prisijungęs
Vartotojo avataras
Slogaa

Standartinė Slogaa » 18 Bir 2018, 12:38

balka - Labai šaunūs įspūdžiai, pastebėjimai bei komentarai [taip.gif] Rašinėlis tikrai privertė ne kartą nusišypsoti.

Ačiū, kad pasidalinot įspūdžiais, Ramai ir Mozaikai už nuotraukas.
Panašu, kad visi nuostabiai praleidot laiką ir pasisėmėt begalęs neįkainojamų žinių.
Ir, žinoma, kadangi priklausau visokeriopai naujokų lygai, - šaunuoliai naujokai, kad nepabijojot pasirodyt ir pelkėse pabraidyt :mrgreen:
Half woman, half amazing.

indrea

Standartinė indrea » 18 Bir 2018, 12:46

Balka,ačiū už reportažą 🤗 Smagu skaityt 😁 Kitąmet gal ir mums pavyks prisijungti 😀

ikiuke

Standartinė ikiuke » 18 Bir 2018, 17:05

Sveiki, pasirodo ir aš čia esu :D Balkos Vita.
Kadangi įspūdžius aprašė jau, tai aš noriu Tik dar kartelį padėkoti už labai gražią dieną! :)

Vartotojo avataras
Ramsis
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Ramsis » 19 Bir 2018, 20:37

Aha, vadinasi viskas kaip reikiant. Dėl nekartą keliavusių visiškai nesirūpinau, jie jau žino ko tikėtis ir kaip gali būti. O būta tikrai visko, tad jie jau pripratę. O va, kad naujiems forumiečiams tiko ir patiko, tai mane džiugina, vadinasi viskas tikrai buvo gerai. Gaila kad šiais metais man pačiam neteko dalyvauti. Tai buvo pirmas kartas kai negalėjau, verčia susimastyti, praradau dar vieną pirmą kartą.
Džiaugiuosi už jus ir Jūsų įspūdžius.

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių