Lankesterella ceracifolia

Eria, Peristeria, Vanilla ir kt. rūšys bei hibridai

Moderatoriai: Šilingė, mozaika, Urze, EvaJa, Ramsis

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Slogaa
Susisiekti:

Standartinė Slogaa »

Ilgai aš kapsčiausi po internetą, kad atrasti, kokiai gi genčiai (angliškai genus) priklauso Lankesterella. O pasirodo niekam - ji pati sau ponė sėdi savo asmeninėj grupėj.

Žinot, kiekviena kolekcija turi savo "perlą" - augalą, kuris labiausiai mylimas, vertinimas, puoselėjamas ir tt. . Tai vat čia mano "perlas" dėl kurio aš naktim nemiegu. Žalias_

Augalas uber keistas - toks jausmas kad jį sukūrė žmonės kaip kokį hibridą - ai va imk tokius lapus, tokį va žiedą turėsi - ir dar paimk plaukų saujelę - gal prireiks.
Lankesterella turi iš pažiūros salotinio tipo lapus - į galą nuplatėjančius, svyrančius. Tačiau jų paviršius lyg porcelianas - žvilga. Žiedkotis ir pats žiedas nesąveikauja augalui - pastarieji pilnai plaukuoti.
Auginimo sąlygos irgi kiek keistos - iš pažiūros sakyčiau, kad tai visiškas šaltamėgis - bet kaip nebūtų keista - tai augalas ne tik toleruojantis šilumą, bet ir ją mėgstantis. Tik naktį norėtų gaut +10 - +14.

Nors importą pavasarį į Europą ir dvigubą kelionę iki manęs ištvėrė puikiai - man visviena atrodo, kad tai super lepus augalas.
Labai tikiuosi, kad kažkaip pavyks rasti bendra kalbą.
Prikabinti failai
IMG_20211020_113213.jpg (378.05 KiB) Peržiūrėta 73 kartus(ų)
Its all good Im in my flower hood.
A girl with a fork in the world of soup.
IG: sloga_a (Die Ana)

Vartotojo avataras
Urze
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Re: Lankesterella ceracifolia

Standartinė Urze »

Pagal žiedus niekaip nebūč pasakiusi, kad čia apskritai orchidėja. Greičiau koks gesnerijinis. :lol: Linkiu sulaukti naminių plaukuotų žiedų ir gero augimo!
Norintiems nerti į orchidėjų genealogiją
Norintiems orchidėjas vadinti tikraisiais jų vardais

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių