Vabzdžiaėdžių vasarojimas šiltnamyje, lauke

Aldrūnė (Aldrovanda), Saulašarė (Drosera), Tuklė (Pinguicula), Skendenis (Utricularia), Ąsotenis (Nepenthes), Heliamfora (Heliamfora), Darlingtonija (Darlingtonia), Rasotė (Drosophyllum), Kriauklenis (Cephalotus), Saracėnija (Sarracenia) Vaivorykštenis (Byblis) ir kt. Daugiau informacijos apie šiuos augalus rasite ir mūsų draugų tinklalapyje http://www.musekautas.lt

Moderatorius: Evaja

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Vabzdžiaėdžių vasarojimas šiltnamyje, lauke

Standartinė Urze » 15 Sau 2019, 20:47

Musėkautas rašė:
03 Rgp 2010, 09:59
Ar kas nors vasarą bandėt vabzdžiaėdžius šiltnamy laikyt? Jei taip - kokius ir kaip sekėsi?
Norėčiau savo saulašarių sėjinukus ten perkelt, nes man taip regis, kad namie per sausa ir per karšta.
Ramsis rašė:
03 Rgp 2010, 16:00
Koks iš manęs patarėjas apie vabzdžiaėdžius ;) bet saviškį ąsotenį lakau šiltnamyje pavėsyje- auga, tiesa jis tik laistomas, dagiau jokių procedūrų, dabar nakčiai šiltnamio neuždarinėju palieku atvirą, durys užsidaro tik per audras.
Musėkautas rašė:
04 Rgp 2010, 08:01
NA, man tiesiog faktai įdomu. Ir rezultatai...
Musėkautas rašė:
04 Rgp 2010, 08:01
NA, man tiesiog faktai įdomu. Ir rezultatai...
Ramsis rašė:
04 Rgp 2010, 19:43
Kaip įrodymą, kad ąsotenis gali augti šiltnamyje prisegu nuotrauką, saulės labai jau išsklaidytos jis gauna tik vakrop, bet kaip ir kažkur sakiau jis nėra šviesiamėgis.
Musėkautas rašė:
05 Rgp 2010, 20:11
Tūrbūt teks viskuo įsitikinti pačiam - ką tik ištempiau į šiltnamį pomidorus bedžiūstančius prarovęs du pulkus skirtingų rūšių saulašarių, suaugusių tuklių bliūdelį ir jaunimo pulkelį, jauną ąsotenį ir dar Cyperus papirus jiems į kompaniją. Pažiūrėsim, koks bus skirtumas su namie pasilikusia lyginamąja grupe.
KateKatinaite rašė:
27 Rgs 2010, 13:23
Jogaila, vasara ėjo ir praėjo. kaip tau sekėsi vabzdžiaėdžius auginti šiltnamyje? :)
zozolyla rašė:
06 Spa 2010, 12:22
O mano "Ąsotenis" šiltnamyje pirma nudegė,paskui nunyko :doh: ,o dar vėliau išleido naują auginuką,kuris jau krauna ąsotėlius ir jau parneštas namo :) Kadangi šiais metais visai neturėjau laiko nei namams nei augalams tai taip ir nutiko,išnešiau į šiltnamį likimo valiai,o jis pasirodo vistiek gyventi nori :thumbupleft: tai jau dabar popinu mažylį :heartsfade:
Musėkautas rašė:
06 Spa 2010, 19:17
KateKatinaite rašė:Jogaila, vasara ėjo ir praėjo. kaip tau sekėsi vabzdžiaėdžius auginti šiltnamyje? :)
Ups, kaip aš čia pražioplinau, kad manęs kažkas kažko klausė :?

Taigi, šiltnamis. Man susidarė toks įspūdis, kad niekam iš jaunimo tame šiltnamyje nepatiko. Gal tik ąsoteniui buvo dzin - jis augo kaip augęs. Visi kiti kažko priblyškę patapo.

Ir aplamai - nuo tų karščių (kaip gera juos dabar prisiminti ;) ) pas man ir tuklės, ir saulašarės buvo ramios, beveik neaugo.
Dausa rašė:
17 Lap 2010, 09:51
Sveiki,
vasaroti lauke patinka saracėnijoms,musėkautams ir ąsoteniams.Kitų neturiu.
Saracėnijos ir dabar lauke.Kai buvo šalnos,panešiojau.Žiemos vėsioj patalpoj.
Per gausias liūtis nupylinėdavau vandenį iš indo,kuriame tarp samanų sudėti vazonai.Manau joms patikdavo drėgnas oras ir maistas ,,po ranka"(,,prie burnos").
Ąsoteniai kabodavo medžiuose.Dabar namie.
vendigo rašė:
29 Bal 2011, 13:27
Tensija rašė:Dienos gerokai šiltos, o naktys dar vis vėsios. Ar jau nešat kas nors ką nors į lauką?
Pas mane tai jau pusė savaitės balkone gyvena visi mano plėšrūnai-saulašarės, dionėja, saracėnija. Nakčiai namo nenešu. Nors jei atviram lauke būtų, gal dar ir šaltoka. Tik va kad ateina atvėsimas. Tai dar nesugalvojau-nešiu namo, ar tegu lieka.
Tensija rašė:
29 Bal 2011, 13:49
Minuso nežada, bet +3 ar +1 gali būti. Kadangi Vendigo augalai nėra atvirame kieme ir jau priprato prie temperatūrų skirtumo, tai kažin ar verta nešti namo, nebent būtų planuojamas minusas.
Aš dar nenešiu, nes neturiu stiklinto balkono, o ir orai pas mus kaime visada yra porą laisnių vėsesni naktimis.
Nors..... pratinti gal ir galėjau, bet patingėjau "tampytis" :oops: Lauksiu, kol mano vyrai sutvarkys šiltnamį. Gal motinos dienos proga :think: :lol:

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių