Tinūtras (lot. Adenium)

Moderatorius: Evaja

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Re: Tinūtras (lot. Adenium)

Standartinė Urze » 26 Rgs 2019, 12:09

Eliss, durpių tai gal nereikia. :) Gal dėl to nedidėja, kad Tu juos augini kaip bonsus? Aš savo visus du :) sodinu į sukulentinį substratą su kažkiek biohumuso ir vis čiut didesnius vazonus, tręšiu nemažai ir didelėm koncentracijom ir laistau vasarą aktyviai, nelaukiu kaudekso paminkštėjimo, žiūriu į substrato pradžiūvimą. Kuo daugiau saulės, vasarą dar ir karštai gyvena įstiklintam balkone. Auga aukštyn ir storėja. Žiemą trąšų negauna, vandens irgi gerokai mažiau. O nuo persodinimo liepos vidury (taigi 2 mėnesius) į kiek rūgštesnę žemę kol kas ir lapų galai nedžiūsta. Labai tikiuosi, kad išsisprendė ši estetinė problema. Bet, vėlgi, Tavieji bent žydi, o aš vis dar laukiu šios šventės savo kieme. :neutral:

Beje, per tuos du mėnesius nuo persodinimo jau vienas tiek pasipūtė po žeme, kad reik dalį substrato nukrapštyt, nes jau arti vazono viršaus pasidarė ir laistyt nebepatogu.

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 27 Spa 2019, 21:07

Vyyy! Tolumoj pasigirdo šventinė muzika, artėjanti link mano kiemo. 🥳 Dičkis negenėtasis sukrovė pumpurų ant vienos šakos. Dabar tik klausimas, ką daryti ar ko nedaryt, kad sėkmingai pražystų.
Prikabinti failai
PicsArt_10-27-05.27.00.jpg
PicsArt_10-27-05.27.00.jpg (152.94 KiB) Peržiūrėta 159 kartus(ų)

Vartotojo avataras
Eliss
Susisiekti:

Standartinė Eliss » 28 Spa 2019, 09:36

Urze, kaip auginai taip ir toliau, nekeisk sąlygų. Mano irgi krauna, bet turėjau išbogint viską iš kambario į kitą, tai nežinau, lapus numėtė, lyg ir pumpurus viena šakelė. Nu ką darysi...

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių