Cymbidium 2

Ansellia, Eulophia ir kitos rūšys bei hibridai

Moderatoriai: Ramsis, Evaja

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
mozaika
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Re: Cymbidium 2

Standartinė mozaika » 21 Rgs 2011, 21:44

Šiandien vieną saviškį apžiūrėjus radau kažką įdomaus. Tikiuosi, kad žydėsim :heartsfade:
Pas mane nuo vakar cimbidžiai šiltnamį, tikiuosi neperkaista :scratchheadyellow:. Gal dar esantį aukšti pomidorai sudaro šiokį tokį pavėsį :think:
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

Vartotojo avataras
Eliss
Susisiekti:

Standartinė Eliss » 22 Rgs 2011, 12:17

O aš vėl radau nupuvusį auginį ;) kažkoks košmaras,ko jis taip pūna šiemet,nieko gero turbūt,iš jo nebus :( Paliksiu ir nebeliesiu kelis mėn. tegu žinos,nors ir taip retai liedavau

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 22 Rgs 2011, 12:21

O aš vis su tuo liejimu niekaip... :Hmmmm:
Kada nustot laistyt? Jau kaip ir laikas būtų, bet ko jis taip auginius auginasi? Jau galvoju žiedstiebis, bet jis paima ir išsidalina į lapus... Jau šiemet užaugę gumbai auginasi naujus gumbus... Pasirašiau raudonai, kad kitiemet jokių trąšų ir jokio laistymo. Numesiu prie medžių ir tegul riogso. Turbūt per daug gerai gyvena.
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

Vartotojo avataras
lerika

Standartinė lerika » 22 Rgs 2011, 12:43

netręšiau šiemet beveik cymbidium :oops: tačiau gumbai užaugo vos ne dvigubai didesni :w00t: matyt, patiko balos vanduo,kurioje karosų daug gyvena. Gal lengvai kokias medžiagas įsisavina iš ten ? Visgi karosai kuičiasi ir kakoja daug ? :scratchheadyellow:
Ne šunų rasizmui!!! http://vimeo.com/31369195

Vartotojo avataras
mozaika

Standartinė mozaika » 27 Rgs 2011, 19:39

Apžiūrėjus Olivijos cimbidį užmačiau kažką įdomaus, tikiuosi ir šis kažką gražaus išskleis.
Nes kiek galimą, visą vasarą tik plečiasi, tik storėja. Norėtųsi rimtos kalbos :evil:
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

morta

Standartinė morta » 28 Rgs 2011, 18:56

Vienas vieno cimbo žiedstiebis pumpurus jau rodo, antras žiedstiebis dar auga. Kito cimbo žiedstiebis ir dar auga :) . Stabiliai stovi abu įstiklintam balkone kur vienas langas praviras pastoviai, pietų pusėj. Laisčiau su trąšom gerokai prieš dvi savaites. Jau išdžiūvę. Nežinau kaip elgtis toliau. Kas patarsit :question: Gal į kambarį jau temt :question:

Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė MrGreen » 28 Rgs 2011, 19:34

Aš bent iki savaitės galo neneščiau namo, nes Kaune ir dienos ir nakties temperatūra dar pakankamai aukšta (dar nei vieno augalo neprasinešiau namo), o po to jau pagal situacija, tik neaišku iš kokio Lietuvos regiono esate tai ir nelabai ką galima patarti kiek lauke laikyti :think:
Mano galerija
Dvidešimt ketvirtas žurnalo "Orchidėjos" numeris jau prekyboje
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 28 Rgs 2011, 21:43

Pas mane šiltnamy rodo tris laipsnius šilumos :shock: :lol: o dar cymbidį šian gerai lietus perplovė (nebuvau namie kai lijo, o jis lauke kabaliavo) tai dabar kaip kempinė tokioj temperatūroj kabaliuoja. Gal nieko nenutiks...
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

morta

Standartinė morta » 29 Rgs 2011, 18:22

Šiaurėj aš gyvenu :D. Ir manau tikrai dar balkone laikysiu iki pirmų šalnų, aišku, tik nakčiai langą uždarysiu. Pirmi naminiai žiedeliai būtų, mokausi dar juos augint :!: :smartass:

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 30 Rgs 2011, 11:00

Vaje vaje-aš labai bijau kai ateis laikas skirstyt. Neįsivaizduoju ką reikės daryti su tokiom šaknim. Pas mane irgi tas pats-vengdavau cymbų dėl jų dydžio :lol: Vietos labai daug krūmas užima. Bet va irgi neatsilaikiau. Nors nežinau kaip su žydėjimu seksis.

Vartotojo avataras
zuzla
Susisiekti:

Standartinė zuzla » 30 Rgs 2011, 11:13

vendigo rašė:Vaje vaje-aš irgi labai bijau kai ateis laikas skirstyt. Neįsivaizduoju ką reikės daryti su tokiom šaknim
štai kaip siūloma daryt :shifty:

http://www.youtube.com/watch?v=9v9DCrBC ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=aKf7eFLs ... re=related
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 30 Rgs 2011, 12:51

Ale nieko sau pirmam video šaknis kaip nupjovė :shock: Nejaugi nepakenkia?

Vartotojo avataras
zuzla
Susisiekti:

Standartinė zuzla » 30 Rgs 2011, 13:34

na jei taip daroma, tai tikriausiai nepakenkia :Hmmmm: nauji auginiai prisiaugina naujų šaknų, o ir senųjų auginių šaknų žaizdos užsitrauks ir iš šonų (šaknų) pradės lįsti naujos šaknys
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Giriniss

Standartinė Giriniss » 30 Rgs 2011, 13:46

tai kad nelabai ir alternatyvu yra

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 30 Rgs 2011, 16:34

Giriniss rašė:tai kad nelabai ir alternatyvu yra
Na, antram siužete šaknų taip trumpai nenurėžė. :scratchheadyellow: Alternatyvų nėra dalinant. Bet šaknų galėjo taip trumpai ir nepjaut. Nežinau reikia taip, ar tiesiog tam žmogui taip buvo patogiau... Gal daug šaknų nusilaužė, tai kad nepalikt nulaužytų galiukų kurie vėliau taps negyvi ar supus, tai nurėžė taip. Iš tikrųjų-baisiai atrodo toks darbas. Bet spėju kad kai ateis laikas, kitos išeities tiesiog nebus. Nes persodinėjant mačiau kokios augalo šaknys. Nė plono pagaliuko nėra kur įkišt :lol: Ką jau ten svajot apie kokį išnarpliojimą. Be šansų. Baisu tiesiog. :shifty: Nesinori nė galvot kaip reikės daryt kai ateis tas laikas.

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių