Zygopetalum

Ansellia, Eulophia ir kitos rūšys bei hibridai

Moderatoriai: Ramsis, Evaja

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
zuzla
Susisiekti:

Zygopetalum

Standartinė zuzla » 03 Rgp 2010, 20:42

sveiki ;)

aš su klausimų - pavasarį įsigijau pirmąjį zygutį, taigi ir patirties su juo mažoka :roll: gyvena jis balkone dabar ir štai ką atradau šian

Paveikslėlis

nejau iš tokio mažyčio auginuko gali žydėti? :o
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius

Re: Zygopetalum

Standartinė MrGreen » 03 Rgp 2010, 20:46

Ne tik gali, bet ir žydi :idea: Zygopetalum žiedynus išleidžia iš naujų auginių(kartais iš dar mažesnių nei nuotraukoje), nužydėjųs naujam auginiui tada auga gumbas, kol subręsta ir pradeda augintis naujus auginius kurie vėl žydės :idea:
Dvidešimt ketvirtas žurnalo "Orchidėjos" numeris jau prekyboje
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
zuzla
Susisiekti:

Standartinė zuzla » 23 Rgp 2010, 12:17

pasivaidensiu, kaip paaugom :) bus po tris žiedukus

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Ramsis
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Ramsis » 23 Rgp 2010, 20:31

misterija rašė:Zuzla, šaunu
Maniškis auginius auginasi , vietoj žiedstiebių špygas rodo :evil:
o tai auginiai jau dideli :question: :?: jeigu dar ne, tai neužilgo pasirodys ir žiedstiebiai, jie man todėl ir patinka, pasiaugina auginį tuoj pražysta o po to vėl auginasi auginį

Vartotojo avataras
misterija
Moderatorius

Standartinė misterija » 23 Rgp 2010, 20:48

trys auginiai , jų skirtumas 2-3cm , dydysis jau neblogai lapojasi į šonus, pažastėlės tuščios, antrasis neaišku ką mislyja, lieka mazgis. šiaip stengiuosi dabar nerodyt jiems dėmesio,kad jie parodytu siurprizą , bet ,kad Zuzla pasigyrė , neiškenčiau ir saviškius apžiūrėjau 8-)
Your trust is my inspiration

Vartotojo avataras
divatielis

Standartinė divatielis » 26 Lap 2010, 13:32

tik reikėjo man nutarti, kad kol kas su orchidėjom stop, nes nėra pinigų. Galvoju, na ką jau turiu gražuolių nemažai, po truputi žydi, tai kol kas reik apsiribot. Ir ką jūs manot, ant tų žodžių, pamatau aš maximoj Zigutį. Tokį katik atvežta, visą šviežią, žydintį. Žiūrėjau žiūrėjau ir neišlaikė mano nervai :lol: Nusipirkau už 17 litų :thumbsup: Dabar negaliu atsidžiaugti, koks jis nuostabus. Pasačiau vėsiausiam kambary. ten dabar apie 15 laipsnių. Bijau statyt šiltam kambary, kad nenukristų žiedai. Zigopetalumu dar nesu turėjus. Kaip manot, ar gerai jam ten bus?

Vartotojo avataras
divatielis

Standartinė divatielis » 29 Lap 2010, 11:58

Gaila, fotoaparatas, kol kas, ne pas mane. Kai jis vėl bus pas mane, tai būtinai nufotkinsiu ir įkelsiu čia foto. ;) Žinot aš taip buvau nustebus, kad tokioj mažoj Maximoj užvežė tokių puikių orchidėjų :shock: Ir ne vien Zigutis ten buvo. Buvo ir gražių Dendrobium ir Odontoglossum, Miltaniopsis. Svarbiausia, kad gėlės buvo tokios šviežutėlės, žydinčios ir net auginančios dar kelis žiedstiebius. Be to visos buvo tik po 17 lt. Tai aš tikrai buvau labai nustebus. Tik vakare parsinešiau zigutį, o rytoj, nuėjus vėl akių paganyt, nieko neberadau. Įdomiausios Orchytės buvo kaipmat išgraibstytos. Tai labai džiaugiuosi, kad nusipirkau, nes rytojaus diena, jau nieko nebebūčiau radus.

Vartotojo avataras
divatielis

Standartinė divatielis » 04 Gru 2010, 13:32

Štai mano laimikis

Kvepia vakarais. Jis man uždegė tikrają meile Zygučiams. Dabar medžiosiu kitokios spalvos.
Prikabinti failai
Zygopetalum.jpg
Zygopetalum.jpg (45.85 KiB) Peržiūrėta 8107 kartus(ų)

Vartotojo avataras
zozolyla

Standartinė zozolyla » 04 Gru 2010, 13:36

panašus į Zygolum Louisendorf :)

Vartotojo avataras
vilmis
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Standartinė vilmis » 11 Gru 2010, 15:08

Pasidžiaugiau, kad mano zygas augina žiedstiebį - šiandien žiūriu, kad nieko nebus. Žiedstiebis nupuvo. Pats augalas sveikutėlis, daugybę naujų baltų šaknų auginasi. Manau, kad neperlaisčiau. Gal oras per drėgnas, gal šiaip "ne nuotaikoje" zygas.

morta

Standartinė morta » 12 Gru 2010, 23:11

Sveiki. Ir as turiu zyguti, pradejo leisti du vaikucius. Dabar jie jau apie 5cm dydzio.Tai va ir noreciau paklaust, kaip su tuo laistymu kad prazydint o ne nupudint. Gal kas patarsit. Busiu dekinga

Vartotojo avataras
Olivija
Moderatorius

Standartinė Olivija » 13 Gru 2010, 15:39

ar gali parodyt , kokio dydžio? nes įtariu, kad sulauksi žiedų .. kokioj temperatūroj gyvena tavo augalas?
informacija apie parodą paštu augalulabirintai@gmail.com

morta

Standartinė morta » 13 Gru 2010, 19:36

Parodyt negaliu :( nes fotikas pas dukra, issiveze.Sventem grys, tai sukelsiu visas =ydinciu orchideju nuotraukas Auga zygas pas mane pietinej pusej. Diena padedu toliau nuo lango nes
kaip ir nereikia jam daug sviesos. Temperatura 18-20 diena, o nakciai ant palanges perkraustau tai gal truputi zemesne . Tai kaip su tuo laistymu.

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 13 Gru 2010, 19:42

o man nepatinka tas tavo kasdieninis nešiojimas. Kad nėra intensyvios šviesos šiai dienai, tikrai gali likti vienoj vietoj ;)
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

morta

Standartinė morta » 13 Gru 2010, 19:50

Gal ir teisybe, paliksiu ten kur auginius isleido

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių