Puslapis 11

Aganisia cyanea (Acacallis cyanea) ir jos hibridai

Parašytas: 04 Lap 2012, 11:36
Rama
Užvedžiau tokią temą nes esu visiškai pasimetus ir, tiesą pasakius, nežinau ką aš turiu :geek: :lol: . Įsigijau orchidėją kaip Zygonisia Rhein blue baby ir kai pradėjau ieškoti daugiau informacijos apie šį hibridą, tai aptikau kad Rhein Blue baby yra tik Otanisia ( Aganisia cyanea х Otostylis brachystalix ). Kai užklausiau "fermerių", jie man atsakė, kad Zygonisios Rhein blue baby tėvai yra Aganisia cyanea х Paradisanthus micranthus . Aš vėl į visagalį internetą, o ten meta, kad tokie tėvai pagimdė vaikelį vardu Paradisanisia Azur . Visiška maišalynė. O, bet, tačiau abiejų žiedai turėtų būti gražiai melsvi http://www.flickr.com/photos/27206992@N03/4250885553/.
http://www.flickr.com/photos/nurelias/4481986663/
Auginamos kaip aganisios, t.y. :
šiluma ištisus metus, drėgna, daug laistyti, o tarp laistymų substratas perdžiūti neturi. Dabar verčiu straipsnelį apie jas, tai vėliau papildysiu informaciją :).

Re: Aganisia cyanea (Acacallis cyanea) ir jos hibridai

Parašytas: 04 Lap 2012, 12:07
lerika
a mat kaip. Turejau tokia. Ir auginau kaip zygopetalum,leisdavau pradziu. Ir neuzilgo numire. Gal del visai kardinaliai skirtingos prieziuros. Beje, perkant augalo pavadinimo kortele buvo Zygopetalum Rhein blue baby
http://www.google.lt/search?hl=lt&q=zyg ... tAbU1YC4BA
ar tai tie patys augalai? :scratchheadyellow:

Re: Aganisia cyanea (Acacallis cyanea) ir jos hibridai

Parašytas: 18 Spa 2013, 20:21
Rama
Jau pagyrose gyriausi, bet parašysiu ir į temą. Pagaliau pražydo mano Zygonisia :heartsfade:. Vienas auginys užsiaugino 2 žiedynstiebius ir dabar žydi. O kitas auginasi vieną žiedynstiebį ir tikiuosi, kad irgi pavyks žydėti. O šalia jos užaugo giraitė paparčių (greičiausiai kažkas iš Microsorium giminės) :w00t:

Re: Aganisia cyanea (Acacallis cyanea) ir jos hibridai

Parašytas: 18 Spa 2013, 23:34
Urze
Rama rašė:O šalia jos užaugo giraitė paparčių (greičiausiai kažkas iš Microsorium giminės)
Arba iš Phlebodium genties.