Puslapis 15

Bulbophyllum Elizabeth Ann

Parašytas: 10 Kov 2011, 21:53
Salaite
As turiu pas save Cirrhopetalum Elizabeth Ann 'Buckleberry' jau kokius 3 metus nuo tada kai nusipirkau nera zydejusi daugiau, o naujas ataugas augina kaip paselusi. Neisivaizdoju ko dar truksta, bet kiek girdejau visus Bulbos yra sunku prazydinti.

Cirrhopetalum Elizabeth Ann

Parašytas: 10 Kov 2011, 22:07
Ramsis
Keistai čia, bet matyt netiesa, kažkur čia šuo pakastas su priežiūra, nes trečiame žurnale "Orchidėjos" yra aprašytas būtent Cirrhopetalum Elizabeth Ann 'Buckleberry' auginimas, be to sudėtos nuotraukos puikiai žydinčio augalo, ir jeigu neklystu jis tikrai gausiai žydėjo.

Cirrhopetalum Elizabeth Ann

Parašytas: 10 Kov 2011, 23:38
misterija
Salaite , pabandykit kiek temperatūra sumažinti, iki kokių +18C, turėtu padėti :think: , tik man rodos, jo žydėjimo laikas rudenį.

Cirrhopetalum Elizabeth Ann

Parašytas: 11 Kov 2011, 00:32
Salaite
Kiek pamenu ji zydejo rugpjucio men. Pas mane visada nakti nukrenta iki 14-16 tai manyciau turetu jai tikti. Ar turi omenyje visus metus? nes vasara tada reikstu ja nesti i lauka?

Cirrhopetalum Elizabeth Ann

Parašytas: 11 Kov 2011, 10:42
Evaja
Salaite rašė:Kiek pamenu ji zydejo rugpjucio men. Pas mane visada nakti nukrenta iki 14-16 tai manyciau turetu jai tikti. Ar turi omenyje visus metus? nes vasara tada reikstu ja nesti i lauka?
:think: žydėjo keturi žiedstiebiai... žydintis rudenį-žiemos pradžioje, bet Anglijoj gal greičiau tas ruduo ateina.
Maniškiui patiko karšta, drėgna vasara... o naktim buvo ne mažiau 18 laipsnių. Gal 14-16 naktimis yra per mažai žydėjimui, vis tik augalas yra vidutinių-šiltų sąlygų augimo, tad sutinku su misterija, kad reikėtų temeratūrą palaikyti apie 18 laispnių naktimis, tik tavo atveju - padidinti :) :scratchheadyellow:

P.S. moderatoriai, gal būtų galima žinutes apie šį hibridą perkelti į atskirą jam skirtą temą? :oops:

Re: Cirrhopetalum Elizabeth Ann

Parašytas: 14 Kov 2011, 16:31
Evaja
tik gal būtų tiksliau pavadinime jį vadinti Bulbophyllum, o cirrhopetalum pridėti nebent skliausteliuose....ir pridėti gale "Buckleberry" :oops:

Re: Cirrhopetalum Elizabeth Ann

Parašytas: 14 Kov 2011, 17:49
MrGreen
Evaja rašė:tik gal būtų tiksliau pavadinime jį vadinti Bulbophyllum, o cirrhopetalum pridėti nebent skliausteliuose....ir pridėti gale "Buckleberry" :oops:
Taip Bulbophyllum vadinti tiksliau,Cirrhopetalum sinonimas. Nepatikrinau prieš kurdamas temą :oops: :no: 'Buckleberry' tik klono pavadinimas, yra ir kitų šio hibrido klonų tik jie ne tokie populiarūs (bent jau pas mus :roll: ), todėl tegul lieka tik hibrido pavadinimas :idea:

PS: Eva baik čia kabinėtis ir geriau įdėk foto šio gumblapio :poke: :lol:

Re: Bulbophyllum Elizabeth Ann

Parašytas: 14 Kov 2011, 18:50
Evaja
foto

Re: Bulbophyllum Elizabeth Ann

Parašytas: 14 Kov 2011, 18:50
Evaja
ir dar viena netilpo :)

Re: Bulbophyllum Elizabeth Ann

Parašytas: 14 Kov 2011, 19:44
Relax
Bet tai kai grožis... :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade:
Viskas... Noriu ir tokio... :clap: :lol:

Re: Bulbophyllum Elizabeth Ann

Parašytas: 14 Kov 2011, 20:25
kaa
nu ... šita :pirate: pavadinkit Jūs kaip norit tą čudą :D grožis ir tiek :)))))

Re: Bulbophyllum Elizabeth Ann

Parašytas: 14 Kov 2011, 22:19
Salaite
Saunus Cirrho pas tave ir graziai eksponuoji. Kiek pamenu nekoki kvapa turi sis augalelis, o pas tave ziedu daug, ar pavyksta buti tame paciame kambary su tiek ziedu? :) Pavydziu, tikiuosi viena diena ir man pavyks iminti sita misle :)

Re: Bulbophyllum Elizabeth Ann

Parašytas: 14 Kov 2011, 22:44
Evaja
Salaite rašė:Saunus Cirrho pas tave ir graziai eksponuoji. Kiek pamenu nekoki kvapa turi sis augalelis, o pas tave ziedu daug, ar pavyksta buti tame paciame kambary su tiek ziedu? :) Pavydziu, tikiuosi viena diena ir man pavyks iminti sita misle :)
Čia bulbo... :) cirrho- sinonimas, sakyčiau, kad ne visai jam tinkantis ;)

Šis augalėlis turi įdomų kvapą, nepasakyčiau, kad nekokį :) Specifinis, bet man ir visiems kas uostė pasirodė neutralus.
O jaučiasi tik prikišus nosį. Tame pačiame kambaryje gali būti kada nori ir kiek nori :)

Re: Bulbophyllum Elizabeth Ann

Parašytas: 15 Kov 2011, 21:33
Olivija
manau, kad žydėt gali bet kuriuo metu, nes maniškis, kai žydėjo dukart - vienais metais sausio vidury, kitais - vasario pabaigoj, o po to supyko ...ir nežinia ką rezga :think: :pray: :pray: :pray:

Re: Bulbophyllum Elizabeth Ann

Parašytas: 15 Kov 2011, 21:39
Evaja
Olivija rašė:manau, kad žydėt gali bet kuriuo metu, nes maniškis, kai žydėjo dukart - vienais metais sausio vidury, kitais - vasario pabaigoj, o po to supyko ...ir nežinia ką rezga :think: :pray: :pray: :pray:
faktas, bet "labiausiai tikėtinas" žydėjimo laikas yra ruduo :)