Bulbophyllum bolsteri

Moderatoriai: misterija, Nagas, Evaja

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
mozaika
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Bulbophyllum bolsteri

Standartinė mozaika » 12 Rgp 2019, 17:27

Video galima pamatyti kaip nuo vėjo juda liežuvėlis :) . Pirma, kai pamačiau pupuriuką, tai vos neišroviau. Buvo toks mažas, tai galvojau, kaip gražiai susiformuoja samanos sėkladėžė. Viena mintis gnybti, kita - aj paliksiu :) .
Po kiek laiko pamačiau kaip pučiasi ir supratau, kad būčiau nurovusi žiedą.

https://www.youtube.com/watch?v=u32hxMcq3hQ&t=10s
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

Vartotojo avataras
Slogaa

Re: Bulbophyllum bolsteri

Standartinė Slogaa » 19 Rgp 2019, 21:44

Aaa koks gražus klipas!! Siūbuoja sau po šaka.
1. Man labai trūksta įgarsinimo tokio... bliarliarliar :razz_: :razz_: :razz_: :razz_:
2. Įtariu čia šitas individas maždaug metus skaičiuoja pas tave ir pirktas iš Belgo?
3. KAIP TU ĮKĖLEI Video tiesiogiai ?? :w00t:
Half woman, half amazing.

Abitalė

Standartinė Abitalė » 20 Rgp 2019, 21:09

Mozaika, oooo wow! Koks informatyvus video! Nuotraukose to judėjimo tikrai niekaip neparodyti!
Bet ir man įdomu - kaip tokį video įkelti :think:?
Pražysdamos gėlės neklausia, ar verta...

Vartotojo avataras
mozaika

Standartinė mozaika » 21 Rgp 2019, 07:10

Sloga, gi buvo kvy kvy kvy ... nesumokėjau iš anksto, tai tik toks įgarsinimas gavosi :mrgreen: .
Taip, belgas. Nustebino, nes aš pasilikau mažesnį nei Vidmanto. Galvojau dar paaugti turi, bet pasirodo tik bulbos mažesnės.

Video galima įkelti per savo gmail paskyrą. Prisijungus einama į youtube ir ten yra įkėlimai, ikona video kameros. Norint, kad būtų kokybiškesnis su slaidais ir pan. Dar, prieš tai reikia padirbėti, ko dar nemoku. Nes į youtube paparstai įkelia, padarai viešą ir tada visi mato. Tik nesuprantu kodėl mobiliam nerodo (čia pas mane) youtube įkėlimo, o kompe rodo. Mobiliam tik nuorodą pasileidžia.
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

Abitalė

Standartinė Abitalė » 21 Rgp 2019, 07:53

mozaika rašė:
21 Rgp 2019, 07:10
Tik nesuprantu kodėl mobiliam nerodo (čia pas mane) youtube įkėlimo, o kompe rodo. Mobiliam tik nuorodą pasileidžia.
Pas mane mobiliam iškart rodo, puikiai! O nuoroda irgi yra pačiame gale po viso teksto.
Pražysdamos gėlės neklausia, ar verta...

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 21 Rgp 2019, 14:06

Patinka man tie gumblapiai, visi iki vieno. Savo forma, spalvų įvairove, prisitaikymu ir žinoma kvapu, jei jį galima taip pavadint.
Tų liežuvių demonstravimas vyrauja pas daugelį. Kai žydėjo mano Bulbophyllum ornatissimum, tai teko su stylusu judint, nes buvo gili žiema, į lauką prieš vėją liežuvio rodyt nenešiu :mrgreen:

https://youtu.be/QGHnHhjCwDI
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių