Paphiopedilum 4

Moderatoriai: Ramsis, Evaja

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
Ramsis
Moderatorius
Susisiekti:

Re: Paphiopedilum 4

Standartinė Ramsis » 07 Bal 2014, 19:11

Evelina tikrai labai įdomi patirtis, nors man sakyčiau tikrai ne viskas joje patinka ;) bet čia tai tikrai nesiginčysiu, čia jau kiekvieno asmeninis reikalas. Man labai būtų įdomu sužinoti kaip viskas vystysis toliau, gal vėliau galėsite papasakoti, kaip jas laikysite vasarą, koks bus progresas, kada žydės ir t.t.

Vartotojo avataras
evelina

Standartinė evelina » 07 Bal 2014, 19:26

Ričardai, dauguma augalų žydi sausuoju\sausesniu metu laiku, nes tik tokiu metu skraido žiedus apdulkinantys vabzdžiai. Teko matyti tokių atvejų, kai gausiau palaisčius nuvyto pakankami šviežias žiedas. O dėl šaknų augimo, tai kai ateina laikas joms augti, jos auga ir nežiūri drėgna, ar sausa :D
Ramsi tam ir forumas yra, kad diskutuoti, jei to nenorėčuau, tai nebūčiau rašiusi, todėl einu įsijungsiu kompą, kad rašyti patogiau būtų ir laukiu pastabų [Baksnoju]

ruslik

Standartinė ruslik » 07 Bal 2014, 19:30

Pritariu Evelinai, taip pat dabar auginu orchidėjas, laistydamas labai nereguliariai. :)

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 07 Bal 2014, 19:46

Taip daug orhideju žydi , kaip Jūs rašot sausuoju metu, bet ? Pvz . paimkim katleja , po bulbos subrendymo ji laikoma sausai bet nedaleidžiama bulbos susiraukšlejimo , tai kad truputi paliejama , o kai iš voko pradeda augti žiedkotis pradedama po truputi lieti. Tai va išvada tokia , orhideja nežydi jei jai yra per sausa . Jūs rašet kad orhideja paliejus ji numetė žieda , gali buti jei ji buvo ilga laika sausa ir staigus dregmes perteklius , arba papuvo šaknis .
Geriau , karti tiesa, nei , saldus melas
Mano galerija

Vartotojo avataras
evelina

Standartinė evelina » 07 Bal 2014, 19:51

Ramsis rašė:Man labai būtų įdomu sužinoti kaip viskas vystysis toliau, gal vėliau galėsite papasakoti, kaip jas laikysite vasarą, koks bus progresas, kada žydės ir t.t.
Vieną vasarą jos jau pergyveno :). Sąlygos buvo tokios pačios, o laistymas maždaug kas12-14d. Dėl sekančio žydėjimo, tai greit nebus, ne anksčiau metų matyt [galvoju.gif] . Vėlgi manau, kad žydėjimui reikalingas ilgesnis ar trumpesnis poilsio periodas, kuris reguliuojamas laistymo sumažinimu, kai augalas nustoja auginti lapus/ūglius. Juk pasaulyje nėra daug vietų, kur klimatas visus metus pastovus, yra sausesni/sausieji ir drėgnesni/drėgnieji periodai.

Diskusijos perkeltos į "Paphiopedilum 5" temą
Spausti čia

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių