Aerangis somalensis

Afrikos regiono orchidėjos: Angraecum, Aerangis, Aeranthes, Jumellea ir kt. rūšys bei hibridai

Moderatoriai: Šilingė, mozaika, Urze, EvaJa, Ramsis

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Aerangis somalensis

Standartinė MrGreen »

MrGreen rašė:
Ket Bal 10, 2014 8:20 pm
Tikrai gražus somalensis, pas mane ji truputi "agresyvus", savo šaknim peraugo aplinkinių augalų blokus :doh:
FUJI rašė:
Ket Bal 10, 2014 8:35 pm
Kaa, o auga jisai kur, kad toks "įmitęs"? :think:
kaa rašė:
Pen Bal 11, 2014 9:45 am
auga jisai.. ką čia dabar pasakoti? nelabai toli lango, metras gal, bet tiesioginės saulės negauna. pakabintas ant flora lempos tvritinimo detalės:) tai gaunasi "šalia ir žemiau" lempos. siunčiu paplaukioti tazike ~ kartą per savaitę, su trašom. jei labai karšta-saulėta, perlieju po kranu. ir tiek. žiemą aišku buvo sausas periodas, bet ne šaltas, kiek bute ai įmanoma - iki 18 laips. minimum.
jam saulės kaip ir nereikia pagal aprašymą, bet nu gauna šviesos nuo lempos, kažkaip slėpti jo toliau nėra noro. gal tai įtakoja NEžydėjimą? pirktas 2012 rugsėjį iš Hennis kaip 1 metai iki FS
FUJI rašė:
Ant Lie 29, 2014 10:46 am
Matyt pas tave karščiau buvo... Mano nieko po kol kas :no: :cry: [nezinau]
FUJI rašė:
Ant Lie 29, 2014 3:32 pm
kaa rašė:o saulės gauna?
Pavakarinės gauna kažkiek, nors auga gerai ir šaknys ir pats augalas :)
kaa rašė:
Ant Lie 29, 2014 3:35 pm
jo mano irgi
čia aš Mr Green klausimą adresuoju
nu reikia gi sužinot kodėl pas jį 2 žiedstiebiai, o pas mus 0 :twisted:
MrGreen rašė:
Ant Lie 29, 2014 6:15 pm
Pas mane irgi gauna vakarinės saulės, gal net per daug, nes lapai mažesni ir šviesesni auga nei žiemą.
MrGreen rašė:
Pir Spa 06, 2014 10:55 pm
Pagaliau žydi pilnai. Kvepia skaniai, bet keistai, net nežinau kaip apibūdinti. Pirktas 2008 metais kaip jaunas sodinukas (išimtas iš flasko), pirmas žydėjimas :)
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
kaa rašė:
Ant Spa 07, 2014 9:45 am
:thumbsup:
auksinės rankos tavo, primečiau kad jei gaučiau iš fliasko ir dar po 6 metų, mmmm ką aš pamatyčiau.. Super :oops:
MrGreen rašė:
Ant Spa 07, 2014 9:52 am
Tai, kad sakyčiau prastos rankos jei tiek metų reikėjo laukti :lol: Galima ir greičiau pražydinti, bet kai namuose sąlygos nėra įdealios, tai ir laukti užtrunka ilgiau kol augalas subręsta ir suauga.
kaa rašė:
Ant Spa 07, 2014 10:31 am
tai ką tada man sakyt? mano vis dar - bet dar gražesnis- kaip pirmoj nuotraukoje, šaknim apsi...auginęs, bet žydėt neeeeee.
jau du metai kaip pas mane..
MrGreen rašė:
Ant Spa 07, 2014 10:40 am
Kaa, tavo augalas labai gražus, daugiau šviesos ir kas svarbiausia šiuo atveju didesnis dienos/nakties temp. skirtumas padės pasiekti norimo rezultato.
kaa rašė:
Ant Spa 07, 2014 7:13 pm
šviesos gauna nu sakykim kaip falenopsis.
tem-rų svyravimas - gal Urzės metodu - šokiruot ir į balkoną :twisted: ten kaip tik bobų vasara [taip.gif]
jo kambaryje sudetinga tą skirtumą organizuoti...saulėtą dieną tai iki 8 laipsnių būna per dieną, o šiaip aišku laikosi panašiai 21-23 laips..
Ramsis rašė:
Ant Spa 07, 2014 7:51 pm
Žinau ką pasakytų Misterija apie šio augalo žydėjimą :lol:
ricardas rašė:
Ket Rgp 13, 2015 9:22 pm
Nors ir vienas žiedkotis bet atrodo :thumbsup:
Ramsis rašė:
Ket Rgp 13, 2015 9:25 pm
O, bet šį kartą medžio kamieno fonui neužteko, čia taip augalas paaugo :question:
MrGreen rašė:
Pen Rgp 14, 2015 7:29 pm
Na jis tiesiog auga į visas puses, tai kaip ir neužteko kamieno :)
MrGreen rašė:
Tre Rgp 26, 2015 9:27 pm
Ramsis rašė:Žinau ką pasakytų Misterija apie šio augalo žydėjimą :lol:
:roll: :pirate:

Paveikslėlis

Rašyti atsakymą

Grįžti į