Laistymas

Dauginimas, blokai, substratai, orchidariumas, šiltnamis, ligos, kenkėjai ir kitos problemos

Moderatoriai: Urze, Evaja

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Relax
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Susisiekti:

Re: Laistymas

Standartinė Relax » 15 Geg 2016, 15:29

Kai reikia vandens- nueinu su purkštuku iki ežero, pasisemiu, paplaukioju :smokingred: ir namo laistyt gėlių :Bzzz:
o per žiemą gerai ir virintas vandentiekio, skaičiuoju, kad per žiemos sezoną gal 5 litrus sunaudojau [Geda2]
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

Vartotojo avataras
iron
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Standartinė iron » 16 Geg 2016, 10:03

ricardas rašė:Visada prieš liedamas orchidėjas pauostau vandenį , nes yra būve , vanduo atrodo skaidrus o kvapas kažkoks itartinas , tai tokį išpilu .
:poke: O kuo kvepia dilgėlinis vanduo? Gerai, kad lauke viskas vyksta...
Va, to tai kartą pabandžius nelabai norisi kartoti...
Stenkis nepergyventi dėl to, ko tikrai negali pakeisti...

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 16 Geg 2016, 12:10

Dilgėlių niekada dar ne rauginau bet smarvė tai ohoho kaip nosį riečia :lol:
O jei kalbant apie lietaus sugedusį vandenį , tai kvapas atsiranda prasidėjus rūgimui , o tai reiškia, kad vandens PH labai rugštus ir tikrai nepatarčiau juo lieti orchidėjas .
O dėl dilgėlių raugo, tai , juk orchidėjas neliejat vien raugu bet skiedžiat su vandeniu .
Ir išvada gaunas tokia :) Tik gera priežiūra užauginsim gražias orchidėjas ir jos žydės :)
Geriau , karti tiesa, nei , saldus melas
Mano galerija

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 03 Rgp 2018, 14:03

Daug skaičiau apie laistymo ir rūko sistemas orchidariume ir kaip supratau kad vieniem laistymo sistema geriau o kitiem rūko.
Kadangi dar neturiu nei vienos sistemos tai norėčiau Jūsų patarymų , nes jos yra brangios , tai nesinori be naudos mėtiti pinigus.
Parašysiu savo nuomonę apie kiekvieną sistemą bet tai tik apie savo turimus augalus , vieni ant blokų plikom saknim tai lieju- purškiu kartą dienoi, kiti ant blokų su kiminais bulbophyllum, masdevalia, jas lieju kas keletą dienų , augalai vazuonose juos lieju maždaug kas savaitę.
LAISTYMO SISTEMA
Jeigu ją naudočiau tai visi augalai būtų palieti bet vazoniniai ir ant blokų su kiminais būtų perdaug šlapi ( čia minusas)
RŪKO SISTEMA
Kaip suprantu orchidejom plikom šaknim labai gerai bet su kiminais ir vazuonuose augalam truks vandens.
Pasikartosiu, čia tik mano pamastymas .
Norėčiau Jūsų pasisakymų apie savo turimas sistemas ir ką aš ne taip mastau ?
Labai prašau, parašikite isamiau kaip jas naudojate na ir gerų patarymų prašau .
Geriau , karti tiesa, nei , saldus melas
Mano galerija

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių