Orchidėjų plantacijų estetika

Dauginimas, blokai, substratai, orchidariumas, šiltnamis, ligos, kenkėjai ir kitos problemos

Moderatoriai: Urze, Evaja

Rašyti atsakymą
Dausa

Re: Orchidėjų plantacijų estetika

Standartinė Dausa » 19 Gru 2012, 13:46

O ką daryti, kai jau nebėra vietos nei po lova, nei po stalu, nei ant spintų. Nuo valgymo šeimyną baigiu atpratinti.
Žiemą apie estetiką nebegaliu net galvoti.

Vartotojo avataras
andriuxplind2

Standartinė andriuxplind2 » 20 Gru 2012, 07:09

Olivija rašė:
andriuxplind2 rašė:Labai paranku kai kurias orchidėjas "migdyti" šaldytuve, kai jos neišvaizdžios ir turi "miegoti" vėsiai. Tai žinom mes visi.
Bet žmonės, pamatę tokį vaizdelį, mane vadina ligoniu :w00t: :thumbsup:
Calanthe tai puikiai žiemoja ir kur ant sekcijos ar po lova :lol: - šaldytuve daugiau vietos atsirastų "kitoms pleionėms" :lol:
Man tai buvo baisu, kad neperdžiūtų, tai sukeliavo su gloriosom, kryputėm frezijom ir pleionėm į šaldytuvą
"Aišku, aš galėčiau apsieti ir be gėlių, bet jos padeda man išsaugoti pagarbą pačiam sau, nes įrodo, kad mano rankos ir kojos nesukaustytos kasdieninių rūpesčių. Jos – mano laisvės įrodymas."
Rabindranatas Tagorė

cinde

Standartinė cinde » 20 Gru 2012, 11:11

andriuxplind2 rašė: Man tai buvo baisu, kad neperdžiūtų, tai sukeliavo su gloriosom, kryputėm frezijom ir pleionėm į šaldytuvą
atsiprasau uz offtopic, bet ir as laikau gloriosa saldytuve, bet skaitinejuos info ir raso, kad laikyti ziema sausai ir ne maziau 12 laipsiu :scratchheadyellow:

Vartotojo avataras
Olivija
Moderatorius

Standartinė Olivija » 20 Gru 2012, 15:20

cinde rašė:
andriuxplind2 rašė: Man tai buvo baisu, kad neperdžiūtų, tai sukeliavo su gloriosom, kryputėm frezijom ir pleionėm į šaldytuvą
atsiprasau uz offtopic, bet ir as laikau gloriosa saldytuve, bet skaitinejuos info ir raso, kad laikyti ziema sausai ir ne maziau 12 laipsiu :scratchheadyellow:
su gloriosa galim kraustytis čia:

viewtopic.php?f=27&t=1258
informacija apie parodą paštu augalulabirintai@gmail.com

Vartotojo avataras
mumrikas
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Standartinė mumrikas » 22 Vas 2013, 19:39

Orchidėjos užkariauja visus laisvus mano namų kampus :D

Virtuvėje jau seniai raibuolių karalystė

Paveikslėlis

Darbo kambaryje stovėjo senučiukė siuvimo mašina ir ramiai džiaugėsi senatve, bet ėmė mumrikas ir pavertė ją orchidėjų lentyna :D

Paveikslėlis

Dausa

Standartinė Dausa » 22 Vas 2013, 20:26

Ir dar trys tušti ,,vazonai".

Vartotojo avataras
iron

Standartinė iron » 02 Kov 2013, 12:41

andriuxplind2 rašė:Labai paranku kai kurias orchidėjas "migdyti" šaldytuve, kai jos neišvaizdžios ir turi "miegoti" vėsiai. Tai žinom mes visi.
Paveikslėlis
Andriau, o kas ten pas Tave su lapais į šaldytuvą įlindęs? :think: Maniau, kad tik tie, kas numeta lapus, turi +5--+7C žiemoti...
:question:
Stenkis nepergyventi dėl to, ko tikrai negali pakeisti...

Vartotojo avataras
andriuxplind2

Standartinė andriuxplind2 » 02 Kov 2013, 22:55

iron rašė:
Paveikslėlis
Andriau, o kas ten pas Tave su lapais į šaldytuvą įlindęs? :think: Maniau, kad tik tie, kas numeta lapus, turi +5--+7C žiemoti...
:question:
A ten Bletilla sriata buvo rudenį palaistyta, ir pradėjus vegetuoti, todėl buvo užmigdyta su naujais lapais, kurie beje, jau geras mėnuo, kaip ji ištraukta, ne tik kad nenudžiūvo, bet ir labai šauniai paaugo.Beto, nekalbu apie naujus auginius, kurie pernai buvo perpus mažesni. Šiemet žiedų nesulaukiau, bet nieko, pernai tiek išdalinau, kad šiemet tegu masę auginasi.
"Aišku, aš galėčiau apsieti ir be gėlių, bet jos padeda man išsaugoti pagarbą pačiam sau, nes įrodo, kad mano rankos ir kojos nesukaustytos kasdieninių rūpesčių. Jos – mano laisvės įrodymas."
Rabindranatas Tagorė

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 20 Kov 2013, 13:17

Jau savo plantacijas apsaugokit nuo tiesioginės saulės. Aš jau sugebėjau apdegint katlėją, bet to būčiau išvengęs, jei būčiau pastebėjas, kad ant lapo vandens liko. Šiek tiek nukentėjo didžioji vanda, o mažoji jau raudonuoja. Epi. Ballerina šiandien žiūriu, kad iš žalio visas tapo bordinis- gražus toks, bet patraukiau kur nekliūna saulės.
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

Vartotojo avataras
mumrikas

Standartinė mumrikas » 13 Bal 2013, 22:38

Vyras montavo roletus už orchidėjų lentynos (greit prisiprašiau, nes lentyna stovi prie pietinio lango), tai laikinai buvom gėliokus išėmę - štai taip atrodo jų linksmas būrelis :D

Paveikslėlis

O taip lentyna jau su roletu

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Foto kokybė baisi, nes fotografavau be blykstės ir vėlai vakare – tingėjau stovą traukt, tai taip ir nupyškinau fotoaparatą rankose laikydama

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Olivija
Moderatorius

Standartinė Olivija » 16 Bal 2013, 21:19

o man smalsu, kur slepiasi etiketės su vardais ? ar visus augalus "iš veido" pažįsti?
informacija apie parodą paštu augalulabirintai@gmail.com

Vartotojo avataras
mumrikas

Standartinė mumrikas » 16 Bal 2013, 21:49

Olivija rašė:o man smalsu, kur slepiasi etiketės su vardais ? ar visus augalus "iš veido" pažįsti?
Pažįstu, bet ir etiketės yra, o jos slepiasi lėkštutėse po vazonu. Kad ir patenka drėgmė, bet užrašams maždaug metus nieko nenutinka, ant plastikinių etikečių jie lieka ryškūs, o kai išblunka vėl užrašau ryškiau [Baksnoju]

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda

Standartinė Dalia Raimonda » 17 Bal 2013, 07:24

Etiketes galima pasidaryti iš skaidriaus plastiko. Kad ir panaudojus skaidrius dangtelius nuo grietinės ar jogurto. Juodu markeriu užrašytas pavadinimas puikiai laikosi.
mumrikai, Tas lentynas jūs patys gaminotės ar jau pirkote pagamintas? Labai gražios :)

Vartotojo avataras
mumrikas

Standartinė mumrikas » 17 Bal 2013, 08:02

Dalia Raimonda rašė:Etiketes galima pasidaryti iš skaidriaus plastiko. Kad ir panaudojus skaidrius dangtelius nuo grietinės ar jogurto. Juodu markeriu užrašytas pavadinimas puikiai laikosi.
mumrikai, Tas lentynas jūs patys gaminotės ar jau pirkote pagamintas? Labai gražios :)
Aš tai pasilieku originalias etiketes, su kuriomis augalai atkeliauja.

Dėkui :heartsfade: Lentynas projektavom kartu su vyru, išmatavo, užsakė ir surinko vyras - aš "priėmiau" galutinį variantą :D
Kaip ir su roletais - aš prisiėmiau medžiagos parinkimo "sunkius" darbus, o jis "tik" užsakė ir sumontavo [Cha]

Vartotojo avataras
mumrikas

Standartinė mumrikas » 03 Geg 2013, 06:50

Lauko pavėsinėj nusprendžiau vasarą mini oranžeriją pasidaryt, kad būtų augalams gerai ir man pačiai labai gražu :roll: Nusipirkau pabandymui vieną lovelį (jis yra pastatomas, bet vyras pažiūrėjo, kad labai lengvai pakabint galima). Sakiau nusipirksiu penkis tokius lovelius, pakabinsiu juos šachmatine tvarka, iškeldinsiu laukan žalialapes raibuoles, brasijas ir supdamasi ant supynių gėrėsiuos, kaip mano augalai laisve džiaugiasi [Cha]

Vat taip dabar atrodo raibuolės, sutupdytos į lovelį "prisimatavimui"

Paveikslėlis

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių