Orchidariumas KITAIP

Dauginimas, blokai, substratai, orchidariumas, šiltnamis, ligos, kenkėjai ir kitos problemos

Moderatoriai: Urze, Evaja

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
InetaSka

Re: Orchidariumas KITAIP

Standartinė InetaSka » 18 Bal 2020, 14:37

Nu geras, vienas video atsako į beveik visus mano klausimus :D Bet įdomu kiek laiko reikia tiems parazitams išnynkti. Na, betkokiu atveju būtų įdomu pamatyti kažką taip praktikuojat :D

P.S. Oi, kokių man triukų tik nėra tekę atlikti dirbant su didelėm šventėm restorane :D
P.S.S Dar atsakant į klausimą kodėl TIK 10kg parduoda, tai manęs nestebina. Prieš kelis mėnesius buvo straipsnis apie tai, kai supylė didelį kiekį sauso ledo į baseiną, nuėjo maudytis ir užduso..

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 18 Bal 2020, 15:00

Manau, valandos turėtų pakakti. Vienam video sakė, kad kanapes uždūmija trim valandom (maitininui, ne gystasties naikininui), vadinasi, augalams tiek nekenkia.

Vartotojo avataras
InetaSka

Standartinė InetaSka » 18 Bal 2020, 15:27

Ačiū už informaciją :)

Vartotojo avataras
Slogaa

Standartinė Slogaa » 18 Bal 2020, 16:23

Mažiau nei 10kg niekas neparduoda nes principe - mažensio kiekio neįmanoma būtų DAvešti. Jo gi temperatūra kažkas apie -75 laipsnius. Visokie tokie eksperimentai smarkiai daromi Amerikoj, nes ten tas sausas ledas parduodamas beveik maisto krautuvėse, kaip mūsų įprasti ledukai.
Bet ta izoliacija geras patarimas...

Šiandien gavau Actarą, bet kažkaip linkstu prie to CO2. Juolabiau, terariumas tikrai ganėtinai sandarus, ne šiaip sau fenui skylės išpjautos, o šlangutės nutiestos. Jei dar izoliaciją panaudojus, manau viskas turėtų gautis. O ir CO2 flakonai ne auksą kainuoja!!!
Half woman, half amazing.

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 18 Bal 2020, 19:05

Tai jei nuspręsi su CO2 pabandyt, lauksim pasakojimo, kaip sekėsi.

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 18 Bal 2020, 19:45

Va skaitau ir galvoju, tai kas kiek laiko teks tą sausą ledą naudoti ? :)
Duodu galvą nukirsti, tikiu išnaikinsite tuos kenkėjus bet, tikrai tie vabaliukai vėl atsiras anksti ar vėlai, nes juk tie kenkėjai patis atsirado tai ir vėl atsiras .
Atsimenu Urzė sakė - ieškok priežasti nuo ko jie atsirado.
Geriau , karti tiesa, nei , saldus melas
Mano galerija

Vartotojo avataras
Slogaa

Standartinė Slogaa » 18 Bal 2020, 19:54

Nuo drėgmės. Jie pas visus - pardavėjus taip pat, kas augina labai drėgnom sąlygom. Ir niekas jų nekankina, nes man rodos apart mano trisetellom jie niekam žalos nedaro.
Ir ne, nemanau kad atsiras ir vėl, nes aš žinau kur jų lizdas. - po higrolonu, po medžiu. Medis jei gerai pamenu neįmpregnuotas ir nelakuotas po apačią, tai ten puvėką nuėmu kas pusmetį. Principe būtų neblogai reviziją padaryt ir sutvarkyt viską iki galo.
O kad neužsineštų ir vėl reiktų augalus prieš dedant į terariumą purkšt actarą, kažkiek laiko laikyt, kad nebekenktų maldininkams. Nebūkit toks pesimistas, Ričardai.
Urze, būtinai! Dar ir reportažą padarysiu!

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 18 Bal 2020, 20:33

Gyvasties galima su naujais augalais užsinešti.

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 18 Bal 2020, 20:38

Dianit, aš visada galvoju į priekį ir kaip tyčia tik blogus dalikus . Tipo- o kas toliau bus ? O gal bereikalo darau ? Ir iš vis kam to reikia :D
Dalikas tame kad variantu kaip juos išnaikintk oh kiek daug bet po kiekvieno naudojimo- nuodijimo atsiliepia augalams.
Tai ir norėjau pasakiti kad prieš darant pasvarstiti o kaip augalams bus .
Patikėkit, linkiu tik geriausio .
Mano galerija

Vartotojo avataras
Slogaa

Standartinė Slogaa » 18 Bal 2020, 20:49

Tai čia ir bėda, kad mano variante - ne tiek ir daug tų trūčijimo variantų.. Organika su aliejumi netinka (jau pamėginom, įsitikinom :D ) nors ir veikia.. ir kartojant turbūt įmanoma atsikratyt kolembolų (kartu ir kai kurių augalų :lol: )
O kovot su jom reikia, nes trisetella jau nežinau kelintą žiedą leidžia, ir viskas yra suėdama dar būnant pumpuro pavidalu. Visi kiti lepančiai kurie žydi - stovi saugiai.., KO joms ta trisetella užkliuvo aš nesuprantu..

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 18 Bal 2020, 21:22

Darikit revoliucija ir keiskit medį į kokį nepuvanti ir viską nuo ko tos kalembolos atsirado.
Tik tokiu budu atsikratisite be žalos augalams.
Nežinau ar tiesa bet girdėjau kad medvarlės kalembolas valgo.
Mano galerija

Vartotojo avataras
Slogaa

Standartinė Slogaa » 19 Bal 2020, 00:18

Medvarlės valgo dideles springteilų kolonijas. Kolembolos joms gerokai per mažos.

Medžio į jokį kitą dalyką pakeist aš negaliu nes tektų visą dėžę ir sistemas daryt per naują. Bet šiais laikais yra milijonas hydro izoliuojančių dažų ir visokių kitokių reikalų - tad su medžiu problemų nėr. Problemos yra tik su manim, kad apie tai nežinojau ir nepagalvojau iš anksčiau! :lol:

Vartotojo avataras
Slogaa

Standartinė Slogaa » 23 Bal 2020, 00:50

Nežinau kaip jūs, bet aš karantiną labai labai mėgstu. Šitiek laisvo laiko (aš sutaupau 2h per dieną ant keliavimo)!! Šitiek sutaupytų pinigų (transportas UK lb nepigus) - kur gi viską suinvestuoti?? O gi... Į nuostabiuosius augalų namus!
Taigi, nenoriu aprašinėt labai išsamiai, nes čia dar daug ko trūksta, bet skeletas, t.y. karkasas jau yra!
Medinė dėžė viduje beveik tuščia, bet viskas suplanuota! Vis dėlto stiklas suksis!!! Dėl ko aš save ir sveikinu (kad neatsisakiau minties, nors sunkumų su tokiais vikruntasais atsirado labai daug, ir kad vyras inžinierius sugalvojo visą schemą)!
Teko atsisakyti minties su automatiniu sukimūsi, nes jie didėli pilnavidūriai gremėzdai. Apsistojau ties mechaniniu (du aliuminiai apskritimai turintys daug daug DAUG guolių).

Na ir kad visiems būtų dar įdomiau laukti išsamaus aprašymo - sugalvojom naują šaldymo sistemą!

Nuotraukos mano vyro rankdarbėliams įvertinti!
Prikabinti failai
IMG_20200422_221609.jpg
IMG_20200422_221609.jpg (7.94 MiB) Peržiūrėta 234 kartus(ų)
IMG_20200422_221514.jpg
IMG_20200422_221514.jpg (8.83 MiB) Peržiūrėta 234 kartus(ų)

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 23 Bal 2020, 06:49

Labai dailiai padaryta. Lauksim tęsinio. :)

zemuoge

Standartinė zemuoge » 23 Bal 2020, 11:22

Šaunuolis vyras ! ))

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių