Orchidariumo istorijos

Dauginimas, blokai, substratai, orchidariumas, šiltnamis, ligos, kenkėjai ir kitos problemos

Moderatoriai: Urze, Evaja

Vartotojo avataras
mozaika
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Re: Orchidariumo istorijos

Standartinė mozaika » 02 Spa 2019, 20:27

Labai ačiū merginos, buvo malonu skaityti.
Varliukai mano svajonė, bet čia greičiausia kada nors, jeigu namuose turėsiu tokį didelį terariumą.

Darbinis akvariumas tikrai buvo virš šimto litrų. Aišku, priemones ir viską kitą galima pritaikyti be problemų. Kaip augalams skiriama atitinkamas dėmesys tai ir būtų gyviams. Bet kaip yra tai darbe, tai bus problema su priežiūra atostogų metu. Tai tas pats kaip ir su žuvytėmis, kas norėjo auginti to ir buvo problema. Neliko noro prižiūrėti ir pagalbininkų, tai akvariumas virsta orchidariumu.

Spėju pasidžiaugsime vietiniais musiokais ir apsigynusiais vorais :D .

Bet tas pokemonas :w00t: . Noriu noriu :w00t: ...gerai kad nors kur gebu norus kontroliuoti :) .
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 02 Spa 2019, 20:44

Kadangi kabama apie gyvunus orchidariume , tai turėjau svajonę auginti medvarles bet, kiek pasidomėjęs sužinojau kad jom reikia didelės temperatūros o tai nesuderinama su orchidėjom . Jeigu mano orchidariume žiemos metu dieną +23, naktį +15. O medvarlėm nakties temperatūra +23 . Va ir gaunasi , arba orchidejos arba medvarlės.
Ps, augintojai medvarlių sako kad poravimosi metu ypatingai natimis labai garsiai kurkia :D
Geriau , karti tiesa, nei , saldus melas
Mano galerija

Vartotojo avataras
Slogaa

Standartinė Slogaa » 02 Spa 2019, 20:52

Urze - labai dėkui už "mamiškus" patarimus - jie tikrai labai geri ir verti dėmesio :!: :!: :!:
Mozaika - visas šimtas - tai tikrai nemažas! Tavo atvėjui aš turbūt siūlyčiau maldininką.. Jie pakantūs nėėdimui. Tad kokiai savaitei palikt manau būtų ne problema. O pokemonas tas labai įdomus.. ir gražus.
Apie medvarles ir tuos pačius pokemonus galėtų daugiau aprašyt rasiukonas.
Half woman, half amazing.

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių