Blokai

Dauginimas, blokai, substratai, orchidariumas, šiltnamis, ligos, kenkėjai ir kitos problemos

Moderatoriai: Urze, Evaja

Rašyti atsakymą
kaa
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Re: Blokai

Standartinė kaa » 11 Lap 2018, 21:50

Ikvepta Mozaikos foto itaisiau ir as enc.citrina ant bloko, nes visdar ieskom bendros kalbos.. o Lina , pas tave kur tas blokas itaisytas? Tiesiog kambaryj ar kur sandoriau? as dar kiminu sluoksneli padejau ant presuoto kamscio. tai dabar galvoju kaip cia nepersistengt su dregme, nes saknu..xmm.neperdaug

Vartotojo avataras
mozaika

Standartinė mozaika » 12 Lap 2018, 18:41

Būtų geriausią perkėlimą daryti pavasarį, nes tada aktyviai auginasi šaknis, bet jeigu dabar perkelsi, tai nepersistenk su mirkymu. Stebins savo, atkreipiau dėmesį, kad iki vasario mėn. šaknys snaudžia. Man pliusas kai pavasarį ką nors ant bloko perkeliu, išnešu laukan į medžius pakabinti. Ir tada jos kaifuoja. Kambaryje žiemojant tokių blokų nededu į jokias talpas, netaikau jokio papildomo apšvietimo, mirkau kas dvi savaites, kai prisimenu papurškiu. Dideliems blokams taikomas mano džiunglių principas - išgyvenk mano sąlygomis :D . Kabu virtuvėje ant stelažo prie visų vazonų.
Iš Gustinos gautą enciklija maryte irgi kitais metais, sakiau trauksiu iš vazono, nes šiemet sugebėjau du ūglius nupūdyti ir šaknų nesiaugina.
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

kaa

Standartinė kaa » 12 Lap 2018, 19:10

tai jau priejom kritines ribos.kol dar saknu bent po viena turi, tegu bando isgyvent, nes pavasario nesulauks

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 12 Lap 2018, 19:13

Mozaika, kaip tik norėjau klaust, kaip sekasi tai Euchile mariae. Patikrink, ar kartais ir ji sraigių neturi, nes vis tik nuo to sraigiuoto bloko buvo atskirta. Gal dėl to bėdos su šaknim?

Vartotojo avataras
Dalytė

Standartinė Dalytė » 13 Lap 2018, 00:06

Mano blokelis iš molio. Pagal sumanymą turėjo tarnauti tradiciškai, t.y. kišene apačioj. O gavosi kaip gavosi - apsivertė ir laiko aukštyn kojom Chysis sedenii, mėgėją lipti iš vazono. Per vasarą šis "apsišakniavo", įsitvirtino. Puikiai tiko
Prikabinti failai
chysis.jpg
chysis.jpg (287.46 KiB) Peržiūrėta 4801 kartus(ų)

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių