...orchidėjas skaičiuojam RUDENĮ :)

Moderatoriai: Urze, Evaja

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
Tensija
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Re: ...orchidėjas skaičiuojam RUDENĮ :)

Standartinė Tensija » 22 Spa 2011, 17:23

O man patiko vaizdelis, nes pas mane namuose tai - natūralu ;)
p.s. per 14 metų - niekas niekam neįkando.
Būk smiltele prie kieto mūro, jei akmeniu būt negali...
Aš ne burtininkė, aš dar tik mokausi... Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 22 Spa 2011, 17:38

Džiugu, Tensija, kad draugiškai jūs! Būtų dar smagiau, jei taip visur būtų.

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda

Standartinė Dalia Raimonda » 23 Spa 2011, 08:35

Kai normalios psichikos šuo ir normaliai auginamas, ir patys šeimininkai normalūs- tai ir vaizdas normalus :) . Man tai tai pat priimtina :) . Šuo taip pat turi būti pilnateisis šeimos narys, žinoma tik po kitų narių (t.y. žmonių). Vaikas šiuo atveju yra aukščiau už šunį ir šuo tai žino, ir jaučia. Dėl to tokie gražūs santykiai :)

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 23 Spa 2011, 10:30

Na, pagal tokį vaizdelį tai šuo tikrai niekada neįkąs. Pas šunis nebūna supratimo kad "ai, gal šį kartą nekąsiu, o kitą kartą jeigu taip darys tai jau tada apkandžiosiu kaip reikiant". Šuo elgiasi taip kaip elgiasi iš karto-jei nekanda tai niekada nekąs, jei kanda tai kanda. Pasitaiko įvairiai tokiose situacijose reaguojančių šunų. Vieniems rūpi tik greičiau suėst maistą kad neatimtų, kiti savo maistą gina. Nors šiaip jau tokiam tėvų elgesiui irgi nepritariu. Reikia leisti šuniui ramiai paėst. Patiems tikriausiai irgi nelabai patiktų jei valgant kas tampytų už rankų, griebtų iš burnos šaukštą ir pan.

Vartotojo avataras
Tensija

Standartinė Tensija » 23 Spa 2011, 15:16

Negaliu nepasidalinti vaizdeliu....

http://www.lol.lt/lol/visi/visi/populia ... ma-id25590
Būk smiltele prie kieto mūro, jei akmeniu būt negali...
Aš ne burtininkė, aš dar tik mokausi... Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 25 Spa 2011, 10:55

Nemėgstu to daryti, bet prašau pagalbos... http://www.peticijos.lt/visos/59981
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
Olivija
Moderatorius

Standartinė Olivija » 25 Spa 2011, 15:56

Šilinge :thumbsup: ten tokios gražios vietos, neįmanoma nepasirašyt tokios peticijos :idea: :!: siūlau ir kitiems prisijungti :poke: :heartsfade:
informacija apie parodą paštu augalulabirintai@gmail.com

Vartotojo avataras
misterija
Moderatorius

Standartinė misterija » 25 Spa 2011, 19:35

done
Your trust is my inspiration

Vartotojo avataras
divatielis

Standartinė divatielis » 26 Spa 2011, 08:53

Nėra nieko nuostabesnio už šerkšną ant žolynų, nieko nėra nuostabesnio už kylantį rūką, ir byrančius auksinius tuopos lapus saulei tekant, skaidrų, kaip stiklas dangų, šaltą žemę ir ramybe širdy. Nors aplinkui vien kontrastai tarp - balto/juodo, šilto/šalto, gražio/bjaurasties, logikos/ambicijų....................

Vartotojo avataras
Rama
Susisiekti:

Standartinė Rama » 04 Lap 2011, 17:53

Šilingė rašė:Nemėgstu to daryti, bet prašau pagalbos... http://www.peticijos.lt/visos/59981
Aš už visokius pažintinius, pėščiųjų ir dviračių takus. gal nepavėlavau? :D
Mano prieangy jau keturių raganų šluotos Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
mozaika

Standartinė mozaika » 08 Lap 2011, 19:10

Kiek mūsų daug šiandien :thumbsup:
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 09 Lap 2011, 17:32

Gavau laišką el. paštu... :ninja:
Prašome atsakyti man skubiai( Mis Abigailė )..Reply to me urgently ( Miss Abigail ) rašė:Brangiausias,

Aš esu malonu rašyti jums, tikiuosi, viskas gerai su Jumis?

Aš padariau mano protas kreiptis į jus, nes mano dabartinę padėtį, pabėgėlių stovykloje, ir meldžiu, kad Dievas palies jūsų širdis ir suteikti jums malonę, kad užuojauta ir man padėti

My name is Miss Abigailė Jackson Abasi Saitoti, aš esu 24 metų mergina, buvau mano antraisiais metais universitete sveikatos mokslu prieš prasidėjo šalies problema, aš esu iš Nairobio Kenijoje, bet esu dabar gyvenantis pabėgėlių stovykloje, Burkina Fasas

palaimino atminties vardas pabaigoje p. Jackson Abasi Saitoti į Nairobis, Kenija Dalbit Naftos skyriaus vadybininkas, kuris buvo mano tėvas, mano mylimas tėvas buvo sudegintas gyvas šone su mano mylimas motinos ir maištininkas mūsų name sudegė per pastaruosius mano šalyje krizė

Galite paskaityti daugiau apie incidentą per žemiau vietoje:

http://www.msnbc.msn.com/id/22460182/ns ... ya-church/

po to, kai mano tėvai laidojimo, mano žingsnis motina paėmė viską, mano tėvas ir išsiuntė mane iš mano šeimos namas, ir ji teigė viską savo vėlai tėvas savo nes ji yra bevaikis, todėl ji siunčia žmones nužudyti mane, nes ji bijo, kad aš gali bandyti keršto nedorumo ji man, bet žudikai matė mane, jie sunkiai gaila man ir man pasakė, kad jie siunčiami mano žingsnis mama mane nužudyti, todėl jie paprašė manęs, kad gyventi mūsų šalyje Kenija nedelsiant, jei Aš noriu gyventi

Trumpai galiu atskleisti jums šiek tiek daugiau apie save ir pamatyti, jei galite padėti man persikelti į savo šalį, taip ir toliau su savo studijas ir turėti naują gyvenimą, ir prašome tai yra šiek tiek išskirti ir i teismą su jumis laikyti ją vien sau, kol viskas yra tinkamai sumontuotos ir vykdoma, tada i ateis jums prisijungti prie jūsų šalyje

Turiu 3,8 milijonų JAV dolerių suma iš mano vėlai tėvo palikimą, kurios aš taip norėčiau, kad investuoti savo šalyje su jūsų pagalba, aš reikia jūsų pagalbos, nes mano vėlai tėvas pavedė banko į išlaisvinti fondą man 24 metų per užsienietis, kuris gali padėti man, kad investuoti fondo išmintingai, ir Buvo mano tėvo noras man, kad gyventi užsienio šalyje, todėl bankas negali išleisti fondas man be užsieniečio, kaip mano tėvas pavedė banko

Šis fondas yra deponuojamas banko sąskaitą mano vėlai tėvas "bankai čia Burkina Faso ir aš, kad suteikti jums visas detales / susisiekti, nes aš noriu pinigus į būti perkeliami į Jūsų sąskaitą prieš i ateiti daugiau kaip prisijungti prie jūsų jūsų šalyje,

aš skubiai reikia Jūsų atsakymą į savo gebėjimą dirbti su šia man taip, kad aš jums pasakysiu, kitas žingsnis, nes aš noriu kuo greičiau palikti šį pabėgėlių stovykloje, padėtį šioje vietoje yra labai sunku, dar svarbiau, aš myliu savo studijos ir žmonių čia nėra draugiškas, aš tikrai kenčia šioje vietoje, yra per daug skausminga, bet aš tikiuosi su jūsų pagalba Fondo pervesti į savo sąskaitą, aš turiu geresnį gyvenimą gyventi

todėl maloniai leiskite man žinoti savo pasirengimą padėti man, ir aš pažadu visada būti jums malonus ir ištikimas, bus malonu kompensuoti 25% viso fondo padėti man, ir galite man padėti investuoti fondo o aš ir toliau savo studijas, nes aš noriu būti gydytoju, tai yra mano noras padėti žmonijai

Aš atsiųsime jums mano nuotrauką, ir aš tikiuosi Jūsų ir jūsų telefono numerį, kad galėtume kalbėti per telefono ir aš taip pat norėčiau išgirsti jūsų balsą

padėkoti jums ir Telaimina tave Dievas

Pagarbiai,
Abigailė

-----------

Dearest,

I am glad to write to you, I hope everything is well with you?

I made up my mind to contact you because of my present situation here in the refugee camp, and I pray that God will touch your heart and give you the grace to have compassion and help me

My name is Miss Abigail Jackson Abasi Saitoti, I am a 24 years old girl, I was in my second year in the university health science before the problem in the country started, I am from Nairobi in Kenya, but I am now residing in a refugee camp in Burkina Faso

my father of blessed memory by name late Mr. Jackson Abasi Saitoti who was the section manager with Dalbit Petroleum at Nairobi, Kenya, my beloved father was burnt alive along side with my beloved mother and our family house burnt down by the rebels during the last crisis in my country

You can read more about the incident through the below site:

http://www.msnbc.msn.com/id/22460182/ns ... ya-church/

after the burial of my parents, my step mother seized everything my father had and sent me out of my family house, and she claimed everything my late father own because she is childless, so she send people to kill me because she is afraid that I might try to revenge all the wickedness she did to me, but when the killers saw me, they hard pity on me and told me that they where sent by my step mother to kill me, so they asked me to live our country Kenya immediately if I want to live

briefly i will like to disclose little more about myself to you and see if you can help me to relocate to your country so as to continue with my studies and have a new life, and please this is a little secrete and i plead with you to keep it to yourself alone until everything is properly arranged and executed, then i will come over to join you in your country

i have the sum of $3.8 Million as an inheritance from my late father which i will like to invest in your country with your help, i need your help because my late father instructed the bank to release the fund to me at the age of 24 through a foreigner who can help me to invest the fund wisely, and it has been my father's desire for me to live in a foreign country, so the bank will not release the fund to me without the help of a foreigner as my father instructed the bank

this fund is deposited in my late father's bank account with one of the banks here in Burkina-Faso and i am going to give you all the details / contact because i want the money to be transferred to your account before i come over to join you in your country,

i need your urgent answer of your ability to handle this for me so that i will tell you the next step because i want to leave this refugee camp as soon as possible, the situation of this place is very difficult, more importantly, i love my studies and people here are not friendly, i am really suffering in this place, it is too painful, but i hope with your help to transferring the fund in your account, i will have a better life to live

so kindly let me know your readiness to help me and i promise to always be nice and faithful to you, I will be glad to compensate you with 25% of the total fund for helping me, and you can also help me to invest the fund while I continue my studies because I want to be a doctor, it is my desire to contribute positively to humanity

i will send you my photo and i hope to have yours and your phone number so that we can talk through phone and i will also like to hear your voice

thank you and God bless you

sincerely yours,
Abigail
Patarimų, kaip padėti investuoti, bus :question: :poke: :poke: :poke: :lol: :lol: :lol:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 09 Lap 2011, 17:49

Šilinge, orchidėjų fermą pirk! :w00t:

Vartotojo avataras
misterija
Moderatorius

Standartinė misterija » 09 Lap 2011, 17:59

Geras, apie panašią situaciją kažkur skaičiau ar mačiau per TV,
va radau http://100dienu.blogspot.com/2011/08/ap ... -savo.html
Your trust is my inspiration

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 09 Lap 2011, 18:32

Aš esu gavęs kelis tokio pobūdžio laiškus, tik visų sumos skirėsi. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių