...tokie žiemiški plepalai...

Moderatoriai: Urze, Evaja

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

...tokie žiemiški plepalai...

Standartinė Šilingė » 14 Gru 2010, 10:26

Kaip patinka orelis, mielieji :lol: Vilniuje beprotnamis :no:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

KateKatinaite

Re: O man šiaip papliurpt norisi...

Standartinė KateKatinaite » 14 Gru 2010, 10:27

kaip tu iš savo miškų išvažiavai? :geek:

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 14 Gru 2010, 10:35

KateKatinaite rašė:kaip tu iš savo miškų išvažiavai? :geek:
Vyras išvežė :razz_:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

KateKatinaite

Standartinė KateKatinaite » 14 Gru 2010, 10:39

o kastuvą pasiėmėt, kad kelią namo parsikast? :D

Vartotojo avataras
zuzla
Susisiekti:

Standartinė zuzla » 14 Gru 2010, 10:49

Šilingė rašė: Vilniuje beprotnamis :no:
nu nu, nevaryk :Hmmmm: labai gražiai sninga man pro langą :heartsfade:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 14 Gru 2010, 11:11

KK, per mišką mažiau užsninga, negu miestu :roll:

Zuzla, sninga gražiai, bet va kolegė sumušė važiavimo į darbą rekordą - vietoj 15 min. važiavo 2 valandas :shock:
Pikta teta O.o

Vartotojo avataras
Tensija
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Standartinė Tensija » 14 Gru 2010, 11:49

Pliurpiu.... Man pasirodė, kad tai gan įdomu.
......."Pastaruoju metu, orchidėjos madingiausios ir dažniausiai dovanojamos gėlės. Jos visais laikais buvo vadinamos meilės gėlėmis. Beje, orchidėja - klasikinis vampyro pavyzdys. Šios gėlės ypač aktyvios naktį ir auštant, todėl nepatariama jų auginti miegamajame. Nuo seniausių laikų orchidėjos, ypač augančios Europoje, naudojamos liaudies medicinoje. Kai kurių rūšių orchidėjos yra valgomos. Amerikoje orchidėjų šaknimis buvo gydomos ilgai negyjančios žaizdos. Kinijoje orchidėjomis gydydavo nudegimus ir pūlinius, o jų stiebus naudojo kaip nuskausminamuosius ir tonizuojamuosius vaistus. Europos šalyse kai kurių rūšių orchidėjų šaknimis gydomi apsinuodijimai, skrandžio ir lytinių liaukų ligos. Namų sąlygomis prieš miegą orchidėjų lapų antpile galite pamirkyti rankų plaštakas - rankų oda taps švelni, o nagai - stiprūs ir blizgūs: šviežius orchidėjų lapus užpilkite verdančiu vandeniu, uždenkite ir palikite 10-12 valandų nusistovėti. Pamirkę rankas orchidėjų antpile, kruopščiai jas nuplaukite su muilu ir įtrinkite maitinamuoju kremu."...............
parengė Rima Gylytė
"savaitė nr.47"

šito sakinio visai nesupratau :think:
Būk smiltele prie kieto mūro, jei akmeniu būt negali...
Aš ne burtininkė, aš dar tik mokausi... Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Relax
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Susisiekti:

Standartinė Relax » 14 Gru 2010, 11:59

Tensija rašė:Pliurpiu.... Man pasirodė, kad tai gan įdomu.
......."Pastaruoju metu, orchidėjos madingiausios ir dažniausiai dovanojamos gėlės. Jos visais laikais buvo vadinamos meilės gėlėmis. Beje, orchidėja - klasikinis vampyro pavyzdys. Šios gėlės ypač aktyvios naktį ir auštant, todėl nepatariama jų auginti miegamajame. Nuo seniausių laikų orchidėjos, ypač augančios Europoje, naudojamos liaudies medicinoje. Kai kurių rūšių orchidėjos yra valgomos. Amerikoje orchidėjų šaknimis buvo gydomos ilgai negyjančios žaizdos. Kinijoje orchidėjomis gydydavo nudegimus ir pūlinius, o jų stiebus naudojo kaip nuskausminamuosius ir tonizuojamuosius vaistus. Europos šalyse kai kurių rūšių orchidėjų šaknimis gydomi apsinuodijimai, skrandžio ir lytinių liaukų ligos. Namų sąlygomis prieš miegą orchidėjų lapų antpile galite pamirkyti rankų plaštakas - rankų oda taps švelni, o nagai - stiprūs ir blizgūs: šviežius orchidėjų lapus užpilkite verdančiu vandeniu, uždenkite ir palikite 10-12 valandų nusistovėti. Pamirkę rankas orchidėjų antpile, kruopščiai jas nuplaukite su muilu ir įtrinkite maitinamuoju kremu."...............
parengė Rima Gylytė
"savaitė nr.47"

:lol: :w00t: :lol: :w00t: :lol: :w00t: :lol: :w00t: :lol: :w00t: :lol: :w00t: :lol:
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 14 Gru 2010, 12:02

Tensija rašė:Pliurpiu.... Man pasirodė, kad tai gan įdomu.
parengė Rima Gylytė
"savaitė nr.47"

o aš visko nesupratau.... nuostabios meilės gėlės - vampyrės :lol: o jei rankas GERAI nuplauti muilu ir dar ĮTRINTI KREMU, tai prieš tai reiškia neturi jokio poveikio..... :no:
o visas kitas tekstas irgi atrodo nuo lempos nukabintas :D MISTIKA
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

Vartotojo avataras
Krialda

Standartinė Krialda » 14 Gru 2010, 12:07

Kad yra valgomų ir liaudies medicinoj kai kurioms ligoms gydyti ar organizmo stiprinimui naudojamų- žinojau.. tas tiesa, o visa kita gryna siaubo pasakaitė..

Vartotojo avataras
Romans

Standartinė Romans » 14 Gru 2010, 13:00

[quote="Tensija"] Pamirkę rankas orchidėjų antpile, kruopščiai jas nuplaukite su muilu ir įtrinkite maitinamuoju kremu."...............
parengė Rima Gylytė
"savaitė nr.47"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Re: ...tokie žiemiški plepalai...

Standartinė Evaja » 14 Gru 2010, 13:07

o man įdomu pasidarė, kas ta Rima Gylytė...radau tokias:

1. Atsakingi už ESF finansuojamus projektus kontaktiniai asmenys (1.Projekto veiklų koordinatorė; 2.Įdarbinimas subsidijuojant. )
2. Akmenės darbo birža projektų koordinatorė (Parama užimtumui ir mobilumui);
3. Sąnarių apsauga nuo artrito -parengė Rima Gylytė.
4. Ir dar Akmenės darbo partijos narė

suprantu, kad gal ir ne ta pati, bet mane pralinksmino :rolling:
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

P@ulius

Standartinė P@ulius » 14 Gru 2010, 13:23

Eeeej, gal orchideju antpilas oda minkstina :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 14 Gru 2010, 16:17

gerai, prisijuokėm, o kad tema žiemiška, tai sudalyvaujam Facebook'o LOD konkurse ;) Nufotografuojam Kalėdišką nuotrauką, kad joje būtų bent viena orchidėja, parašom linkėjimą ir laukiam prizo ;)

http://www.facebook.com/#!/pages/Lietuv ... 4568009603
LOD Facebook'e
FOTO

KateKatinaite

Standartinė KateKatinaite » 14 Gru 2010, 16:18

ir pasveikinkim naująją LOD puslapio FB'e administratorę ;) :razz_:

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių