Seminaras Vilniuje, gruodžio 11 d., sekmadienį, 14 val.

Moderatorius: Ramsis

O-manė;)

Re: Seminaras Vilniuje, gruodžio 11 d., sekmadienį, 14 val.

Standartinė O-manė;) » 11 Gru 2011, 21:14

Ačiū, noriu ir aš pasakyti :)
Buvo tikrai šaunus seminaras ir šaunus pasibuvimas labai smagioje kompanijoje :thumbsup:
Tik, kaip čia jau minėjo, gaila greit baigėsi ;)
Labai įdomu buvo aplankyti Olivijos džiungles :heartsfade:
Na ir turgelis ..... :oops: Aišku, be pirkinio neišsisukau :lol: Kuris, dėka Kaa, šiltai ir saugiai pargabentas namo :)
:heartsfade:

Vartotojo avataras
Olivija
Moderatorius

Standartinė Olivija » 11 Gru 2011, 21:37

O-mane;) rašė:....
...
Tai visada prašom į svečius - ir "prie progos"... ir "be progos" :D
Kvietimas galioja visiems, žinantiems kelią :heartsfade: ... (ir mokantiems žodį.... :heartsfade: )
informacija apie parodą paštu augalulabirintai@gmail.com

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 11 Gru 2011, 21:54

Pirmasis LOD'o seminaras, kuriame dalyvavau. Trumpai drūtai apibendrinus - tiesiog puikumėlis! Ačiū visiems dalyvavusiems, nes visad smagu pabūti tarp bendraminčių ir persimesti vienu kitu sakiniu ar net visą diskusiją išvystyti. Ačiū visiems. :thumbsup:

P.S. Ir taiiiip, kolekcija prasiplėtė. :lol:

Vartotojo avataras
Murfika
Susisiekti:

Standartinė Murfika » 11 Gru 2011, 22:07

Ir aš noriu prisidėti ir padėkoti visiems organizavusiems bei dalyvavusiems-buvo šaunu!

Čia ( http://animalsindresses.blogspot.com/20 ... chids.html ) šiek tiek nuotraukų.
Gal Olivija galėtumėt man pasufleruoti žiedų savininkių rūšis? ;)

sineriuke

Standartinė sineriuke » 11 Gru 2011, 22:08

Oi įsigyjau ir aš porą augalėlių- nesusilaikiau :oops: O seminaras tiesiog nuostabus,išties labai šiltas sutikimas: arbatėlė,skanumynai... :thumbsup: Va tik gaila, kad aš pirmą kartą dalyvavau,forumiečių nepažystu, tai buvo spelionų kas galėtų būti vienas ar kitas žmogus :mrgreen: Smagu būtų jei trumpai,tiesiog su forumo nikais būtų pristatyti visi dalyviai, bet gal lengviau būtų jei pati išdrysčiau ir priėjus kiekvieno paklausčiau :roll: Kitą kartą taip ir padarysiu halo

Vartotojo avataras
divatielis

Standartinė divatielis » 11 Gru 2011, 23:01

sineriuke anksčiau mes taip ir darydavom, kad susirašydavom nikus ir prisisegdavom, o šįkart, kažkaip bent aš to nepadariau :oops: Bet buvo buvo ir prisisegusių. Na bet ne bėda bus dar tų susitikimų ir susibendrausime tikrai. o šiaip tai tikrai eik drąsiai ir klausk :)

O-manė;)

Standartinė O-manė;) » 11 Gru 2011, 23:09

Olivija rašė:
O-mane;) rašė:....
...
Tai visada prašom į svečius - ir "prie progos"... ir "be progos" :D
Kvietimas galioja visiems, žinantiems kelią :heartsfade: ... (ir mokantiems žodį.... :heartsfade: )
:D :heartsfade:
Ačiū

Papaver

Standartinė Papaver » 11 Gru 2011, 23:29

Sveiki dar kartą. Ir aš noriu padėkoti už seminarą. Debiutinis dalyvavimas ir šitoks sėkmingas :thumbsup: Laimėjau tokį mielą phalaenopsiuką :heartsfade: Stengsiuos nepaleisti vėjais Lietuvos selekcininkų pastangų. Prižadu puoselėti ir auginti kaip tik sugebu geriausiai (kaip čia neprikarksejus) :). Ir tai dar ne paskutinis siurprizas . Pirkau LOD žurnalus ir....Nr.3(5) radau savo augintinio...apdovanoto Kauno parodoje Aerangis luteo-alba var. nuotrauką su tokiu maloniai šildančiu užrašu "Augintoja Irma Ališauskienė"....uhhhh kaip smagu :D . Dovanuokite, šiandien esu tikras pagyrų puodas :)
Iš tiesų maloni kompanija ir šilta šeimyninė aplinka. Kortelė su nickname visai neprošalį būtų. Galima prieiti, susipažinti, paklausti (tarkime apie ką nors iš kolekcijos, ar patarimo). Aišku niekas nedraudžia forume, bet "gyvas" bendravimas yra maloniau :).
Ačiū organizatoriams ir ačiū merginai, kuri ištrauke laimingą bilietą :heartsfade:

Vartotojo avataras
Musėkautas
Susisiekti:

Standartinė Musėkautas » 12 Gru 2011, 13:57

Papaver rašė:... ir ačiū merginai, kuri ištrauke laimingą bilietą :heartsfade:
Ups, pagvojau, ką būsiu pamiršęs :lol: Prisidedu prie padėkos ;) Ačiū, kad neištraukė manęs. Teisybė vis tik bent dalinai yra - reiktų dar suspaust tai, kas ir taip trimis aukštais "supalanginta"

Papaver

Standartinė Papaver » 12 Gru 2011, 15:01

Pas vienus aukštais, pas kitus elėmis. Tam, kad palaistyti 1-ąją, reikia nukraustyti 2-ąją ir 3-ąją . Kas kelintą kartą ir išverti (persodini :( ) ką nors. Atsiprašysiu kokio Phalaenopsio Maxima 2011 ar Ermitažas 2010 ir atrasiu garbingą vietą. Lietuviška selekcija yra LIETUVIŠKA SELEKCIJA :)

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių