Ar šį pavasarį Kaune..?

Moderatorius: Ramsis

Rašyti atsakymą
Meri
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Re: Ar šį pavasarį Kaune..?

Standartinė Meri » 24 Kov 2013, 20:57

Vendigo, neužsigaukite, bet skaitant Jūsų postus, toks įspūdis, kad esate bedarbe ir neturite pajamų šaltinio ir dėl to taip skausmingai rašote apie išlaidas, susijusias su parodos aplankymu.
Manau LOD galėtų padaryti išimtį ir padengti Jūsų bilieto įėjimo į parodą Kaune išlaidas, jei ne, tai aš asmeniškai sumokėsiu.

Vartotojo avataras
Jolituxxx
Susisiekti:

Standartinė Jolituxxx » 24 Kov 2013, 21:51

Manau visai žmoniškas, nors ir savanaudiškas noras, kad nuvažiuoti kuo paprasčiau, arčiau ir pigiau. Man tas noras irgi ne svetimas :oops: Mes dažniausiai važiuojame visa šeimynėle į parodas, renginius, dar iš draugų kažką paimame jei būna norinčių. Dukrytė dar nedidelė, tai kažkaip aktualu, jog nereikėtų labai toli važiuoti. Dažniausiai nekyla problemų jei reikia iš vieno miesto galo į kitą važiuoti, o va jei į kitą miestą tai jau reikia apgalvoti kas ir kaip, kokios galimybės. Aišku jei važiuoju viena ar su drauge tai kitaip- ir autostopu esame važiavę ir prisiplakt lengviau prie kažko.

Man svarbiausia, jog išvis būtų paroda Kaune ar prie jo, o ar Megoje ar Raudondvaryje didelio skirtumo nematau :) O ir lyginti negaliu kaip ten kas, nes esu buvusi tik parodoje Megoje :oops:

Vartotojo avataras
Rama
Susisiekti:

Standartinė Rama » 24 Kov 2013, 22:13

Paprasčiausiai, yra žmonių kuriems stiklinė visada būna pusiau pilna, o būna tokių kuriems visada pusiau tuščia ;) .
Įliustracija O.o : http://www.dailymotion.com/playlist/x1e ... deo=x8mi1x [svilpauju]
Ir dar: jeigu gerai pamenu, tai jeigu deleguoji savo augalus į parodą, tai ir keliauji į ją nemokamai. Taigi, užtenka, kad nors vienas "paprastas" hibridinis phalaenopsis atstovautų jūsų namus, ir kaifavimas net visas tris parodos dienas jums užtikrintas ;) .
Paskutinį kartą redagavo 1 Rama. Iš viso redaguota 24 kartus.
Mano prieangy jau keturių raganų šluotos Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Ida

Standartinė Ida » 24 Kov 2013, 22:18

Megoje daugiau erdvės negu Raudondvary [taip.gif]

Vartotojo avataras
Jolituxxx
Susisiekti:

Standartinė Jolituxxx » 25 Kov 2013, 00:56

Rama rašė:Paprasčiausiai, yra žmonių kuriems stiklinė visada būna pusiau pilna, o būna tokių kuriems visada pusiau tuščia ;) .
Įliustracija O.o : http://www.dailymotion.com/playlist/x1e ... deo=x8mi1x [svilpauju]
Ir dar: jeigu gerai pamenu, tai jeigu deleguoji savo augalus į parodą, tai ir keliauji į ją nemokamai. Taigi, užtenka, kad nors vienas "paprastas" hibridinis phalaenopsis atstovautų jūsų namus, ir kaifavimas net visas tris parodos dienas jums užtikrintas ;) .
Taip visokių žmonių pasitaiko, visada atsiras tokių kuriems netinka, nepatinka ir t.t. Galbūt ir ne daug, bet tikrai yra rimtų aplinkybių, kurios "pririša" prie vieno miesto, namų ir net pusdieniui negali išvažiuoti toliau, tik noro tada nepakanka. Jautiesi tada toks menkas, kad nieko pakeisti negali, turi susitaikyti su "yra kaip yra". Forume irgi ne visi viską pasisako viešai, o iš tų detalių kurias pasako ar netyčia išsprūsta, galima susidaryti nekokį įspūdį.

Vartotojo avataras
Eliss
Susisiekti:

Standartinė Eliss » 25 Kov 2013, 08:43

Raudondvaryje buvo man įdomu, nes nesu buvus, bet vietos buvo mažai, žmonių daug, ne viską ir pamačiau.Megoj daugiau vietos, gali dairytis kiek nori :)
Orchidėjos nėra pigus malonumas, tenka kai ko ir atsisakyti , kai pasižiūri kiek šimtų žmogus sumoka už jas, o jei dar augalas ima ir nunyksta, tai kitas jau ir pakraupęs būna. Todėl stengiuos nepasokot kiek kas kainuoja, nunyko nenunyko, nes būna ir pasako, kad aš išprotėjau ir neturiu kur pinigų kišt ;) todėl vendigo pilnai suprantu, kad ir 15 lt yra daug.

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 25 Kov 2013, 11:21

Pajamos pas mane tikrai labai mažos. Taupymas su tokiom pajamom (kad ir po tuos 5 Lt.) tampa neįmanomas. Tiesiog nėra nuo ko tuos 5 Lt. "nuvogt". Nebūtų taip, tai ir dėl kainų nieko nesakyčiau. Niekaip nesiseka rasti kokį normalesnį darbą, su normalesniu užmokesčiu. Kad kažkas už mane mokėtų irgi neprašau-nepratus aš taip. 1 kartą metuose apsilankyti tokiam renginy kaip paroda Kaune, dar kaip nors pavyksta prasisukt ir pasimėgauti tokiu renginiu. Bet ir tai skaičiuoji, kad kelionė kainuotų kuo pigiau. Buvo keletą kartų, kai ir į Kauno parodą teko važiuoti vienai. Nes kelionė dviese mūsų piniginei jau buvo per daug skausminga. Nors šiaip tai visada maloniau atvykti su kažkuo. Mamai labai patinka tokie renginiai, ji irgi mielai važiuoja kartu. Tai per 2 žmones ir išlaidų šiek tiek daugiau pasidaro.

Vartotojo avataras
Tensija

Standartinė Tensija » 25 Kov 2013, 12:16

Na ir patraukėm "į lankas" :doh: Nuo klausimo "Ar šį pavasarį Kaune..?" iki "kiek uždirbam, brangu-pigu"
:evil:
Būk smiltele prie kieto mūro, jei akmeniu būt negali...
Aš ne burtininkė, aš dar tik mokausi... Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Jolituxxx
Susisiekti:

Standartinė Jolituxxx » 25 Kov 2013, 12:54

Tensija rašė:Na ir patraukėm "į lankas" :doh: Nuo klausimo "Ar šį pavasarį Kaune..?" iki "kiek uždirbam, brangu-pigu"
:evil:
Tigi viskas net labai susiję, nėra čia didelių lankų ir pievų :D Gal dejonėmis, kad nėra pinigų laiko, aplinkybės neleidžia ar dar kas važiuoti iki kito miesto, kitos šalies ir įkalbėsim, kad būtų paroda Kaune, jei jau kiti būdai negelbsti ir nepadeda [Geda2]

Vartotojo avataras
Rama
Susisiekti:

Standartinė Rama » 25 Kov 2013, 13:05

:twisted: :axechase: Na, tai gal mes, vilniečiai, irgi pradėkim raudoti, kad paroda būtų Vilniuje :evil: :lol: .
Mano prieangy jau keturių raganų šluotos Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
nila

Standartinė nila » 25 Kov 2013, 13:09

Ne nu tuoj Vilnius ir Kaunas prades kapotis :lol:

Vartotojo avataras
Krialda

Standartinė Krialda » 25 Kov 2013, 13:12

Labai įdomi tema.. buvo.. ir dabar dar noriu sužinoti kur vyks pavasarinė paroda, jei vyks.. Bet susimildami kiek kas uždirba, kokiems pokyčiams pasirengęs, gal taip asmeniškai smulkmeniškai neismulkinkit..
Rama rašė::twisted: :axechase: Na, tai gal mes, vilniečiai, irgi pradėkim raudoti, kad paroda būtų Vilniuje :evil: :lol: .
Ui, niu ne.. jei pradėtum viską lyginti, sužinotum ," kad pas mus Kaune viskas pigiau" :)

Vartotojo avataras
Krialda

Standartinė Krialda » 25 Kov 2013, 13:14

nila rašė:Ne nu tuoj Vilnius ir Kaunas prades kapotis :lol:
Jo.. Vilnius Kaunas ir Klaipėda- kas daugiau saldainių ėda?

Atsiprašau, bet susilaikymas nesveika [Geda2]

Vartotojo avataras
nila

Standartinė nila » 25 Kov 2013, 13:24

Krialda rašė:
nila rašė:Ne nu tuoj Vilnius ir Kaunas prades kapotis :lol:
Jo.. Vilnius Kaunas ir Klaipėda- kas daugiau saldainių ėda?

Atsiprašau, bet susilaikymas nesveika [Geda2]
Pritariu susilaikymas nesveika [taip.gif]

Vartotojo avataras
Jolituxxx
Susisiekti:

Standartinė Jolituxxx » 25 Kov 2013, 13:39

Rama rašė::twisted: :axechase: Na, tai gal mes, vilniečiai, irgi pradėkim raudoti, kad paroda būtų Vilniuje :evil: :lol: .
Vilniečiams "Augalų labirintai" kaip supratau niekur nedingsta :razz_: O va pas mus mažėja renginių, parodų tai nejau dabar tylėti ir džiaugtis tuo [Baksnoju]
Paskutinį kartą redagavo 1 Jolituxxx. Iš viso redaguota 25 kartus.

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių