Ar šį pavasarį Kaune..?

Moderatorius: Ramsis

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
mozaika
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Re: Paroda "Augalų labirintai 2012"

Standartinė mozaika » 23 Kov 2013, 18:04

Vendigo, jau iki Raudondvario nuvažiuoti tokios pačios galimybės kaip ir iki Megos. Ir laiko gaišatis tapati, ir transporto priemonių įvaliai, nėr ko lyginti su Klaipėda.

Man kaip ir Tensijai, emocijos visur neprilygstančios, kai dalyvauji užkulisiuose. Oj, [Baksnoju] DR į kokią galerą mane atviliojo :lol:
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda

Standartinė Dalia Raimonda » 23 Kov 2013, 18:33

mozaika rašė: Oj, [Baksnoju] DR į kokią galerą mane atviliojo :lol:
Ką tu turi galvoje [Cha]

Dausa

Standartinė Dausa » 23 Kov 2013, 18:35

:)

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 24 Kov 2013, 11:30

mozaika rašė:Vendigo, jau iki Raudondvario nuvažiuoti tokios pačios galimybės kaip ir iki Megos.
Nu, kad tikriausiai nelabai :scratchheadyellow: Be persėdimo turbūt iki Raudondvario nenusikasi. Jei kas ir važiuoja, tai tikriausiai tik nuo Kauno pilies. O dar turint galvoj, kad tam Raudondvary gyvenime nesu buvus, ir net neįsivaizduoju nei kur išlipt, nei kur to dvaro ieškot, tai kažkaip ir važiuot noras nelabai atsiranda :shifty:

Vartotojo avataras
mumrikas

Re: Ar šį pavasarį Kaune..?

Standartinė mumrikas » 24 Kov 2013, 11:53

O man visad tokiose situacijose ausyse skamba posakis "kai nori, tai ieškai galimybių, o kai nenori - priežasčių" :poke:

Kai aš ko nors labai noriu, tai ir pėstute nukanku, ir randu pakeleivių, ir pati prie ko nors prisiderinu, ir su penkiais persėdimais susiorganizuoju ir pan. ir t.t Lietuvos mastais viskas yra juokingai arti. Kažin ką mums atsakytų koks maskvietis, londonietis ar niujorkietis, jei pasiskųčiau, kad pvz. gyvenu labai toli, Vilniaus mieste, bet "net" aštuoni kolometrai iki miesto centro, iki Rotušės ir važiuoti iki ten automobiliu "net" 20 minučių :D

Man tai atrodo labai arti, bet ne kartą esu iš pažįstamų sulaukusi komentarų kad "geras namukas, bet taip toli" :lol:

Ir į visas parodas, koncertus susiorganizuoju nuvažiuot kur bebūtų - svarbu noras ir dar kartą noras. Paroda, seminaras Kaune, puiku, vadinasi laukia smagus pasivažinėjimas, susitikimas su seniai matytais žmonėmis, vietos pakeitimas :thumbupleft: Kad ir šiame forume paskelbus, kad kur nors nori nuvažiuot, visad atsiras ten važiuojančių ir pakeleivių ieškančių (aš būtent taip pernai važiavau į parodą Kaune ir tą kelionę prisimenu kaip ypač smagią :thumbsup: ). O jei "veiksmas" tame pačiame mieste, tai iš vis juokų darbas [Baksnoju]

Vartotojo avataras
Rama
Susisiekti:

Standartinė Rama » 24 Kov 2013, 13:00

Mumrike, tiesiai į dešimtuką :thumbupleft: :thumbsup: :thumbupleft:
Mano prieangy jau keturių raganų šluotos Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 24 Kov 2013, 13:54

Sakyčiau, kiekvienam pagal galimybes ;) Yra juk žmonių, kuriems ir į užsienyje vykstančias parodas nuvažiuoti ne problema.

Vartotojo avataras
mumrikas

Standartinė mumrikas » 24 Kov 2013, 14:27

vendigo rašė:Sakyčiau, kiekvienam pagal galimybes ;) Yra juk žmonių, kuriems ir į užsienyje vykstančias parodas nuvažiuoti ne problema.
Ir pagal norą [Baksnoju] Į tą patį užsienį galima keliaut pirma klase su šampano taure rankoj ir pigiom avialinojom už šimtą ar du. Kaip ir Lietuvoj - galima važiuot taksi, savo mašina, o galima su bendraminčiais kooperuotis, tranzuot, važiuot viešuoju transportu :)

Kaip jau ir minėjau pernai man į Kauną iš Vilniaus nuvažiuot nebuvo absoliučiai jokia problemą - susimetėm pinigėlių ir nulėkėm su vėjeliu. Kainavo ta išvyka (kalbu grynai kelionės prasme) 15lt - negi tiek neįmanoma sutaupyt per kelis mėnesius, nes juk kur ir kada bus paroda žinom prieš kelis mėnesius.

Pavyzdžiui seminarai Vilniuje vyksta visiškai priešingoje Vilniaus pusėje nei gyvenu, bet visad kokią draugę prigriebiu važiuodama, o jei kas parašytų, kad labai nori, bet neturi galimybių nuvažiuot, tai be problemų ir iš kelio išsukčiau bei tokį žmogų pavežčiau. Manau ne kitaip yra ir Kaune - juk ir ten gyvena daugybė orchidėjų augintojų, kurie mielai vieni kitiems padeda visokiausiose situacijose [Baksnoju]

Dar truputėlį iš kitos operos, bet vis tiek apie tą patį :D Yra toks mūsų draugių "ratelis", kurios laukėmės kartu, bendravom ir bendarujam vaikams augant ir kurios kas kelis mėnesius kavinėse darom "panelių" susibėgimus :) Viena mūsų gyvena Trakų rajone ir nevairuoja. Tai niekad nesam išgirdę iš jos nė menkiausio nusiskundimo - ji tik paklausia kur ir kelintą vanadą "pribūt". Žmogeliukas važiuoja pirmiausia traukiniu, o tada autobusu ar troleibusu su keliais persėdimais. Ir jei nedalyvauja, tai žinom, kad tikrai rimta priežastis, kad negalėjo atvažiuot.

Ir turi ji šeimą, tris vaikus, studijuoja ir tikrai neturi marių laisvo laiko :) Taigis, taigis - kai labai labai nori beveik nieko nėra neįmanomo :snooty:

Vartotojo avataras
nila

Standartinė nila » 24 Kov 2013, 15:39

mumrikas rašė:
vendigo rašė:Sakyčiau, kiekvienam pagal galimybes ;) Yra juk žmonių, kuriems ir į užsienyje vykstančias parodas nuvažiuoti ne problema.
Ir pagal norą [Baksnoju] Į tą patį užsienį galima keliaut pirma klase su šampano taure rankoj ir pigiom avialinojom už šimtą ar du. Kaip ir Lietuvoj - galima važiuot taksi, savo mašina, o galima su bendraminčiais kooperuotis, tranzuot, važiuot viešuoju transportu :)

Kaip jau ir minėjau pernai man į Kauną iš Vilniaus nuvažiuot nebuvo absoliučiai jokia problemą - susimetėm pinigėlių ir nulėkėm su vėjeliu. Kainavo ta išvyka (kalbu grynai kelionės prasme) 15lt - negi tiek neįmanoma sutaupyt per kelis mėnesius, nes juk kur ir kada bus paroda žinom prieš kelis mėnesius.
Pavyzdziui man iki Vilniaus autobusu 120lt kainuoja, tai ir kur tas pigumas :doh: Bepigu is Kauno i Vilniu, o is Klaipedos i Vilniu kaip nori taip skaiciuok, brangu

Vartotojo avataras
mumrikas

Standartinė mumrikas » 24 Kov 2013, 16:03

nila rašė: Pavyzdziui man iki Vilniaus autobusu 120lt kainuoja, tai ir kur tas pigumas :doh: Bepigu is Kauno i Vilniu, o is Klaipedos i Vilniu kaip nori taip skaiciuok, brangu
Sutinku, kad nepigi tavoji kelionė, bet kad labai brangu keliaut Vilniaus ar Kauno rajono ribose tai keistokai atrodo :scratchheadyellow: Galiausiai viešuoju transportu važiuot ne milijonus kainuoja - ar norim, ar patogu čia jau kitas klausimas (aš turiu omeny tik piniginę išraišką). Juk ne kasdien tos parodos vyksta - iš esmės geriausiu atveju vieną kartą metuose vienam mieste, tai didelio noro atveju yra lygiai vienuolika mėnesių kažkiek pataupyt :roll:

Bet kokiu atveju visi hobiai kainuoja, tik vieni daugiau, kiti mažiau. Ir vėl gi pinigus leidžiam kaip kas kur pasirenkam - aš savo orchidėjom pasitaupau iš anksto, pati joms dirbu ir užsidirbu ir tikriausiai kaip visiems kitiems atliekami pinigai kišenės nedrasko :D

Vartotojo avataras
nila

Standartinė nila » 24 Kov 2013, 16:10

mumrikas rašė:
Sutinku, kad nepigi tavoji kelionė, bet kad labai brangu keliaut Vilniaus ar Kauno rajono ribose tai keistokai atrodo :scratchheadyellow: Galiausiai viešuoju transportu važiuot ne milijonus kainuoja - ar norim, ar patogu čia jau kitas klausimas (aš turiu omeny tik piniginę išraišką). Juk ne kasdien tos parodos vyksta - iš esmės geriausiu atveju vieną kartą metuose vienam mieste, tai didelio noro atveju yra lygiai vienuolika mėnesių kažkiek pataupyt :roll:

Bet kokiu atveju visi hobiai kainuoja, tik vieni daugiau, kiti mažiau. Ir vėl gi pinigus leidžiam kaip kas kur pasirenkam - aš savo orchidėjom pasitaupau iš anksto, pati joms dirbu ir užsidirbu ir tikriausiai kaip visiems kitiems atliekami pinigai kišenės nedrasko :D
Taip nepigu, o dar norisi ir su draugem kokioj picerijoj pasedeti :D dar kur augalu pagundos nusipirkti, tai kaip mininum du simtukai atsistoja. O, kad taupyt is anksto, nezinau neina taip. Kada jau buna paroda, tada ir ziuri ar yra pinigu ar ne.
O taip, kad man kainuotu kelione is Kauno i Vilniu, butu pasaka :roll: Kaip bebutu vis vien gaila, kad Kaune jos nebus, pinigu ir laiko atzvilgiu daug geriau.

Dausa

Standartinė Dausa » 24 Kov 2013, 17:33

Juk dar nepatvirtino, kad nebus. Ar aš kažką pražiopsojau?
Asmeniškai prie kiekvieno namų parodų nesuorganizuos. O po savo gėlynus ekskursijas vedžioti ne visi nori.
Raudondvaryje ar Botanikos sode aplinka daug jaukesnė, matyt vieta turi savo aurą. Bet Mega yra beveik Lietuvos viduryje, specialiai pastatyta, kad būtų lengvai visiems pasiekiama su didele mašinų stovėjimo aikštele.

Vartotojo avataras
Olivija
Moderatorius

Standartinė Olivija » 24 Kov 2013, 18:16

vendigo rašė:
mozaika rašė:Vendigo, jau iki Raudondvario nuvažiuoti tokios pačios galimybės kaip ir iki Megos.
Nu, kad tikriausiai nelabai :scratchheadyellow: Be persėdimo turbūt iki Raudondvario nenusikasi. Jei kas ir važiuoja, tai tikriausiai tik nuo Kauno pilies. O dar turint galvoj, kad tam Raudondvary gyvenime nesu buvus, ir net neįsivaizduoju nei kur išlipt, nei kur to dvaro ieškot, tai kažkaip ir važiuot noras nelabai atsiranda :shifty:
;) http://www.marsrutai.lt/kaunas/#Routes/ ... 553,2_2886

:snooty: gal žinote, kam reikalinga internetinė paieška?
gal pastebėjote, kad vykstant renginiams, visada būna dedamos nuorodos su žemėlapiais ir aprašymas, kaip patekt į renginį ?
informacija apie parodą paštu augalulabirintai@gmail.com

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 24 Kov 2013, 19:45

Sunkiai man sekasi tuose žemėlapiuose gaudytis. Nelabai man jie ką sako, kai vietovė nežinoma. Kai miestą pažįsti, tai gali daugmaž gaudytis pagal žinomas gatves, ar kažkokius objektus (parduotuves, stadionus, mokyklas ir pan.). O kai vietos nepažįsti, tai ir tas žemėlapis nepadeda. Arba gaudytis jame nemoku.

Pinigine prasme tai irgi-kaip kam. Jei vien kelionė iki parodos kainuotų 15 Lt., tai tikrai labai daug. Ypač jei dar važiuojant su kokiu šeimos nariu (bent 1), tai jau bus visas 30 Lt. vien kelionė. Dar prisidės bilieto kaina, o dar gal norėsis ką nors ir nusipirkt... Apie pirkimus tokiu atveju jau tektų visai pamiršt. O man apsilankymas parodoj ir kažko įdomaus įsigijimu yra aktualus. Visgi įvertinus tokias išlaidas, geriau renkuosi kokį gražų augalą įsigyti (kad ir parduotuvėj). Žinoma, jei atlyginimas būtų nežeminantis žmogaus orumo, tai ir kitas reikalas būtų. Bet juk visada lyginama kainos ir pajamų santykis. Vienam tokie pinigai gal ir visiškas juokas, ką galima per metus be problemų susitaupyt. Kitam tai visgi per didelė prabanga.

Bot. sode atmosfera greičiausiai tokia dėl to, kad yra vos ne užmiestis. Nėra intensyvaus mašinų judėjimo, tylu, ramu-vienu žodžiu rojus žemėje. Bet visgi pačios oranžerijos tokiam renginiui visai nepritaikytos. Vietos žiauriai mažai, prasilenkt nėra kaip su žmonėmis. Ir pačio sodo augalai nukenčia-visi eina, trinasi į juos, laužo ir pan.
Na, bet jei sprendimas dėl pavasarinės parodos dar nėra galutinis, tai lauksiu tada toliau, gal bus kokių gerų naujienų :)

Vartotojo avataras
mumrikas

Standartinė mumrikas » 24 Kov 2013, 20:53

Off toppic, bet nedidelėms sumoms (šimtui ar daugiau litų) labai neskausmingas taupymo būdas yra penketukų metimas į taupyklę [Baksnoju] Nereikia specialiai nuo savęs atplėšt didelių pinigų, visai smagu vaikystę prisiminus į kiaulę taupyklę metaliukus mest ir patikėkit labai maloniai nustebina rezultatas pavyzdžiui po metų [Baksnoju]

Įsivaizduoju net smagų turėt tokią tik orchidėjoms skirtą taupyklę ir geras būdas lieknėt (kam aktualu) [Cha] - tiesiasi ranka į kokią bandelę parduotuvėj, bet sukaupi valios pastangas, greit mauni iš saldumynų skyriaus, o namuose didžiuodamasis savimi meti dviejų litų monetą taupyklėn :D Taip galima ir saldumynų, rūkymo ar kitų silpnybių atsisakyt - sveikata geryn, figūra puikyn, orchidėjų namuose daugyn [Cha]

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių