Ar šį pavasarį Kaune..?

Moderatorius: Ramsis

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Tensija
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Re: Ar šį pavasarį Kaune..?

Standartinė Tensija » 19 Bal 2013, 22:21

Mestė rašė: 1 aš nedirbu, tad 2% pervesti netgi neturiu iš kur(net ir jai turėčiau, vistiek pervesčiau kokiai gyvūnų prieglaudai).
:naughty:
Viskas aišku, puikus atsakymas :thumbupleft:
Būk smiltele prie kieto mūro, jei akmeniu būt negali...
Aš ne burtininkė, aš dar tik mokausi... Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda

Standartinė Dalia Raimonda » 20 Bal 2013, 06:56

Meste, kad ir esate iš Marijampolės, tačiau prie parodos galite taip pat prisidėti :) . Juk ir pas jus mieste žmonės augina orchidėjas, kaktusus, sukulentus... Parodoms augalai surenkami iš visos Lietuvos. Tad, kai tik bus organizuojama paroda, mielai kviečiame prisidėti surenkant augalus :Bzzz:

Vartotojo avataras
Mestė

Standartinė Mestė » 20 Bal 2013, 10:40

Dalia Raimonda rašė:Meste, kad ir esate iš Marijampolės, tačiau prie parodos galite taip pat prisidėti :) . Juk ir pas jus mieste žmonės augina orchidėjas, kaktusus, sukulentus... Parodoms augalai surenkami iš visos Lietuvos. Tad, kai tik bus organizuojama paroda, mielai kviečiame prisidėti surenkant augalus :Bzzz:
aš turėjau galvoje "prisidėjimą" kaip pagalba statant visas kompozicijas, tik kad mano orchidėjos kaip tik nežydi per parodas... :no:
Tegul meilė ir empatija keičia pasaulį.

Vartotojo avataras
misterija
Moderatorius

Standartinė misterija » 20 Bal 2013, 15:51

hm.. jau panašu į išsisukinėjimą. Ne kartą vilniečiai statė kompozicijas Kaune , o kauniečiai - Vilniuje , o dar ir Šiauliai prisideda, Panevėžio augalai važiuoja, kai yra noras atstumas tikrai ne problema [taip.gif]
Your trust is my inspiration

Vartotojo avataras
Rama
Susisiekti:

Standartinė Rama » 20 Bal 2013, 18:44

:naughty: Neužsipulkit vaiko. Kai pats vairuos mašiną tada ir prisidės kuo galės :razz_:
Mano prieangy jau keturių raganų šluotos Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

FUJI

Standartinė FUJI » 20 Bal 2013, 21:28

Kadangi Mestėį mano kraštietis, norėčiau truputį užtarti jį.Deja, asmeniškai jo dar nepažįstu, bet žinau,kad jis dar moksleivis, nevairuoja mašinos ir visus sutaupytus pinigus išleidžia orchidėjoms. Pažiūrėkit į jo kolekciją, ar įsivaizduojat tokia kolekciją pas 16-18 m. jaunuolį, kurios gali pavydėti kiekvienas, ar įsivaizduojat,kokia ji bus po 5 ar 10 metų, jei ir toliau sistemingai jis tuo užsiims.Aš galiu tik pavydėti jam jo užsispyrimo ir jau turimų žinių, o kad jaunatviškas optimizmas kartais liejasi per kraštus,manau nesupyksit.Meste,jei ką suklydau,pataisyk.

Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė MrGreen » 20 Bal 2013, 21:33

FUJI rašė:Kadangi Mestėį mano kraštietis, norėčiau truputį užtarti jį.Deja, asmeniškai jo dar nepažįstu, bet žinau,kad jis dar moksleivis, nevairuoja mašinos ir visus sutaupytus pinigus išleidžia orchidėjoms. Pažiūrėkit į jo kolekciją, ar įsivaizduojat tokia kolekciją pas 16-18 m. jaunuolį, kurios gali pavydėti kiekvienas, ar įsivaizduojat,kokia ji bus po 5 ar 10 metų, jei ir toliau sistemingai jis tuo užsiims.Aš galiu tik pavydėti jam jo užsispyrimo ir jau turimų žinių, o kad jaunatviškas optimizmas kartais liejasi per kraštus,manau nesupyksit.Meste,jei ką suklydau,pataisyk.
:thumbupleft:
Taip,aš ir pritariu, merginos nesikabinėkit prie vyrų :pirate: :lol: O jei rimtai, taip kas kaip nori,tas taip ir prisideda prie renginių, kas nenori ar tiesiog negali, niekas neverčia nieko daryti [Baksnoju] Ir visi mes čia vienodi fanatikai, susirinkome dėl tų pačių interesų (orchidėjų), visi turi vienodas galimybes išsakyti savo nuomonę ;) nėra ko įsižeisti ir pan...
Mano galerija
Dvidešimt ketvirtas žurnalo "Orchidėjos" numeris jau prekyboje
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda

Standartinė Dalia Raimonda » 20 Bal 2013, 21:57

O aš visai ir nesikabinėju :) . Siūlau padėti mums. Ir mašina tam visai nereikalinga. Užtenka, kad savo rate informacija apie parodą pasidalintų, pasiūlytų augalus kam nors iš kraštiečių pristatyti. Juk parodos metu pagalba bet kokia reikalinga, svarbiausia kiekvieno noras padaryti, kad ir mažą mažytį darbelį :) Pakalbinti draugą aplankyti parodą, pasiūlyti savo augalus, rankas ar įdėją.

Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė MrGreen » 20 Bal 2013, 22:02

taip DR, tu teisi, ir reikia tikėtis, kad kai bus kita paroda rengiama, atsirastų kuo daugiau tokių žmonių [taip.gif]
Mano galerija
Dvidešimt ketvirtas žurnalo "Orchidėjos" numeris jau prekyboje
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Mestė

Standartinė Mestė » 20 Bal 2013, 22:04

FUJI rašė:Kadangi Mestėį mano kraštietis, norėčiau truputį užtarti jį.Deja, asmeniškai jo dar nepažįstu, bet žinau,kad jis dar moksleivis, nevairuoja mašinos ir visus sutaupytus pinigus išleidžia orchidėjoms. Pažiūrėkit į jo kolekciją, ar įsivaizduojat tokia kolekciją pas 16-18 m. jaunuolį, kurios gali pavydėti kiekvienas, ar įsivaizduojat,kokia ji bus po 5 ar 10 metų, jei ir toliau sistemingai jis tuo užsiims.Aš galiu tik pavydėti jam jo užsispyrimo ir jau turimų žinių, o kad jaunatviškas optimizmas kartais liejasi per kraštus,manau nesupyksit.Meste,jei ką suklydau,pataisyk.
oj kiek dėmesio :lol: o metų man dar tik 15(kol kas)

FUJI

Standartinė FUJI » 20 Bal 2013, 22:10

Na va, matot, ar nesakiau :lol:

Vartotojo avataras
misterija
Moderatorius

Standartinė misterija » 20 Bal 2013, 22:49

o aš liksiu prie savo, nes turim pavyzdžių ,kai ir be ratų ir be darbų, bet gali prisidėti kai noras yra, o išsisukinėti visi mes mokam, kai norim [Baksnoju]

Vartotojo avataras
Mestė

Standartinė Mestė » 21 Bal 2013, 00:30

Gerb. Misterija, o aš ir neprivalau padėti rengti parodas, jei galėsiu padėsiu, jei ne tik aplankysiu.
Tema jau virsta iš parodos aptarimo į pusę mano biografijos :Hmmmm:

Vartotojo avataras
misterija
Moderatorius

Standartinė misterija » 21 Bal 2013, 10:24

Apie prievole niekas ir nekalba , nori prisidedi nori ne. Pati kažkada prisidėjau tik tuom ,kad nunešiau 3 augalus , kurių niekas neliepė nešti , o tik pakvietė , ir dėl to niekada nesigailėjau .
O Mestei linku nepriimti visko asmeniškai , mano postai orentuoti į daugumą.

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių