Bulbophyllum physometrum

Moderators: Urze, EvaJa, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
Urze
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 2734
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:58 am
Location: Vilnius

Bulbophyllum physometrum

Post by Urze »

zemuoge wrote:
Tue Jan 14, 2020 2:15 pm
Bulbophyllum physometrum
Panašu į pumpuriuką )). Toks jausmas, kad vakar jo dar nebuvo )

ImageImage


ImageImage
MrGreen, 2020.03 wrote:Super, įdomu kaip sekasi tam pumpurui? Mano augalas iš paskutinio užsakymo be jokių pokyčių stovi...

2020.04
Bulbophyllum physometrum ir pas mane kažką auginasi, tikiuosi žiedai bus :D bet ir naujas ūglis neblogai būtų :) vakar dar nieko nesimatė. Man ir labai patinka ir gumbai ir lapai.
Bulbophyllum physometrum.jpg
Bulbophyllum physometrum.jpg (152.83 KiB) Viewed 1283 times
Rasiukonas wrote:Lauksim žiedų, MrGreen .Labai smalsu! Koks keistai įdomus žydėjimas pas juos- aplinkui žiedeliai, per vidurį varpelis :scratchheadyellow:
MrGreen wrote:Man ir labai įdomu, tas sustorėjimas išsivysto, kai augant žiedynui vienas vidurinis žiedelis pasikeičia - jo mezginė išsipučia. Kiek teko skaityti tai ta sustorėjusi mezginė gale taip pat praskleidžia mažą žiedelį, bet nėra aišku kokia to sustorėjimo funkcija. Gal pritraukti vabzdžius, kad būtų labiau matomas visas žiedynas, o gal tiesiog kažką imituoja dėl tos pačios priežasties - pritraukti apdulkintojus.
Žemuogė wrote:Tam pumpurui nepasisekė: perdegė lempa, po kuria stovėjo, o kai perkėliau po kita, pumpurą nudžiovino. O gal dėl to, kad keletą dienų be papildomo apšvietimo pastovėjo ? Gaila...
MrGreen, man atrodo, kad Jūsų bulbiuko auginys (?) gerokai storesnis už mano buvusį žiedynuką, ko gero, augs naujas bulbiukas ) :scratchheadyellow:
MrGreen wrote:Tikrai gaila, na bet bus tų žiedų, svarbu augalas gyvas. Visko gali būti, kad ūglis, kaip jau minėjau, ūglis irgi nudžiugins :)

2020.06
Labai lėtai auga, bet manau bus nauji ūgliai.
Bulbophyllum physometrum (1).jpg
Bulbophyllum physometrum (1).jpg (227.92 KiB) Viewed 1282 times
Norintiems nerti į orchidėjų genealogiją
Norintiems orchidėjas vadinti tikraisiais jų vardais

Post Reply

Return to “Gumblapis (Bulbophyllum)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest