Bulbophyllum bolsteri

Moderators: Urze, EvaJa, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
Urze
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 2734
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:58 am
Location: Vilnius

Bulbophyllum bolsteri

Post by Urze »

mozaika wrote:Bulbophyllum bolsteri
Video galima pamatyti kaip nuo vėjo juda liežuvėlis :) . Pirma, kai pamačiau pupuriuką, tai vos neišroviau. Buvo toks mažas, tai galvojau, kaip gražiai susiformuoja samanos sėkladėžė. Viena mintis gnybti, kita - aj paliksiu :) .
Po kiek laiko pamačiau kaip pučiasi ir supratau, kad būčiau nurovusi žiedą.

https://www.youtube.com/watch?v=u32hxMcq3hQ&t=10s
Slogaa wrote:Aaa koks gražus klipas!! Siūbuoja sau po šaka.
1. Man labai trūksta įgarsinimo tokio... bliarliarliar :razz_: :razz_: :razz_: :razz_:
2. Įtariu čia šitas individas maždaug metus skaičiuoja pas tave ir pirktas iš Belgo?
3. KAIP TU ĮKĖLEI Video tiesiogiai ?? :w00t:
mozaika wrote:Sloga, gi buvo kvy kvy kvy ... nesumokėjau iš anksto, tai tik toks įgarsinimas gavosi :mrgreen: .
Taip, belgas. Nustebino, nes aš pasilikau mažesnį nei Vidmanto. Galvojau dar paaugti turi, bet pasirodo tik bulbos mažesnės.

Video galima įkelti per savo gmail paskyrą. Prisijungus einama į youtube ir ten yra įkėlimai, ikona video kameros. Norint, kad būtų kokybiškesnis su slaidais ir pan. Dar, prieš tai reikia padirbėti, ko dar nemoku. Nes į youtube paparstai įkelia, padarai viešą ir tada visi mato. Tik nesuprantu kodėl mobiliam nerodo (čia pas mane) youtube įkėlimo, o kompe rodo. Mobiliam tik nuorodą pasileidžia.
Abitalė wrote:Pas mane mobiliam iškart rodo, puikiai! O nuoroda irgi yra pačiame gale po viso teksto.
mozaika wrote:
Sat Oct 26, 2019 8:57 pm
rasiukonas wrote:
Sat Oct 26, 2019 8:17 pm
Nuotraukos "nemoka" to perteikti, kad ir kokios jos bebūtų..
Tikra tiesa.
Nes šiandien bandžiau įamžinti šį bulbiką. Kiek bevartyčiau, kokiu šonu nutraukinėčiau, bet tikro grožio jo niekaip nėr kaip atskleisti. Žydi jau kelintą kartą. Šis žiedukas dar didesnis nei pirmasis. Jeigu nesikeičia sąlygos, žydi savaitę.
bulbophyllum bolsteri'19 (4).JPG
bulbophyllum bolsteri'19 (4).JPG (119.16 KiB) Viewed 1152 times
bulbophyllum bolsteri'19 (3).JPG
bulbophyllum bolsteri'19 (3).JPG (110.01 KiB) Viewed 1152 times
bulbophyllum bolsteri'19 (2).JPG
bulbophyllum bolsteri'19 (2).JPG (122.44 KiB) Viewed 1152 times
Norintiems nerti į orchidėjų genealogiją
Norintiems orchidėjas vadinti tikraisiais jų vardais

Post Reply

Return to “Gumblapis (Bulbophyllum)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest