Konkursas

Visa informacija apie orchidėjų parodas ir kitus renginius

Moderatorius: Ramsis

Vartotojo avataras
InetaSka

Re: Konkursas

Standartinė InetaSka » 12 Bal 2019, 23:05

Oho, net netikėjau, kad galiu tiek atspėti :D Maloniai nustebinta.
Gal 5 dalyviai?

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 13 Bal 2019, 07:24

Ineta, ir Jūs dar per dosniai spėjat. Dalyvių buvo net visi 4. Motyvuojantis kažką daryti skaičius, a? [O.0]

Vartotojo avataras
Eliss
Susisiekti:

Standartinė Eliss » 13 Bal 2019, 07:34

Urze, aš tai džiaugiuos, kad ir tie 4 yra. Dabar, kai viskas persikėlė į FB, vis bijau, kad forumas neišnyktų😉

Vartotojo avataras
Slogaa

Standartinė Slogaa » 13 Bal 2019, 10:05

Hm... Keturi dalyviai... Reikalauju paguodos prizo !!(juokauju) :lol:

Urze, norejau Jums padekoti, uz konkurso organizavima ir svarbiausia - jo sugalvojima!!

Esate sio forumo siela, tad nenukabinkit nosies - kam idomus augalai, visada ras kelia cia!

O as, vos tik igyvendinsiu savo namo atnaujinima - foruma papildysiu idomia informacija bei konkursu, kuri jau seniai norejau padaryt!!!

Aciu Urze!!!!!!!
Half woman, half amazing.

Vartotojo avataras
Slogaa

Standartinė Slogaa » 13 Bal 2019, 10:17

Mano vyro zodziai kurie mane labai prajuokino (jis, man rodos, anti orchideju megejas)
"Tai ka, jaunasis botanikas, is keturiu vietu uzemei ketvirta? As visada maniau, kad kai tu sakai man visokius exoticus expeliarmikus pavadinimus - tai jie tiesiog is burtu knygos pasiskolinti!"

Vartotojo avataras
Relax
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Susisiekti:

Standartinė Relax » 13 Bal 2019, 12:51

Nežinau ar rodžiau, bet bent jau norėjau rodyt. Jei nuotraukos nemeluoja, tai žiedai '14 metų. Natūraliai sudžiuvę ir surinkti iš po augalo, sukišti į plastmasinę bonkutę ir užsukti- kvapas nepakartojamas, galėtų žydint taip kvepėt, spalva- neryškinta ir kitaip netobulinta. Morališkai kaupiuosi pabandyt užplikyt arbatą :mrgreen:
Vieninteliai iš visų bandytų gražiai išdžiuvę.
20190413_133829.jpg
Dendrobium 'Stardust Firebird'
20190413_133829.jpg (208.96 KiB) Peržiūrėta 3004 kartus(ų)
Paskutinį kartą redagavo 1 Relax. Iš viso redaguota 13 kartus.
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 13 Bal 2019, 13:02

Slogaa, perduokit savo vyrui :thumbupleft: nuo manęs kaip orchidėjų ir Hario Poterio mėgėjos. :lol: Ir ačiū Jums pačiai. Lauksim ir Jūsų konkurso.

Bet reikia pripažinti, kad forumas dabar išgyvena ne pačius geriausius laikus. Daug prisijungia paskaityti, bet kad ką nors patys duotų, o ne tik norėtų iš kitų gauti, tokių mažai. O juk visi, kas augina orchidėjas ir kitus augalus, tikrai turi ką papasakoti, gi patirtis kaupiasi kasdien. Ir jei forumietis x taip ar anaip augina, tai nereiškia, kad ir kiti taip turi daryti, ar kad yra viena vienintelė tiesa. Diskusijos juk įdomu, tik reikia diskutuoti kultūringai, tada visiems ir smagiau, ir įdomiau. Man kuo toliau, tuo labiau "plika" žiedų nuotrauka darosi vis neįdomesnė, kai nėra ją palydinčių bent kelių eilučių, kaip to žydėjimo buvo pasiekta. Internetas tokių nuotraukų pilnas - pažiūri ir pamiršti iškart.

Relax, kieno čia žiedai? Kokio dendrobio gal? Kas čia pas Tave taip gausiai yra žydėjęs? Spalva puiki!

Vartotojo avataras
Relax
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Susisiekti:

Standartinė Relax » 13 Bal 2019, 13:57

Och tu miltai, pavadinimo ir neprirašiau. Pakoregavau žinutę.
Taip, Urze, pataikei, tai Dendrobium 'Stardust Firebird'
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 13 Bal 2019, 17:11

na, iškart sakiau, kad mus vis foruman sukviesdavo žurnalo kūryba, užsakymai bei parodos. Neliko žurnalo, beveik neliko užsakymų - aktyvumas kur kas mažesniu tapo. Bet viliuosi, kad orchidėjų augintojai neišnyko su pavasariniu sniegu [Baksnoju] ;)
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

zemuoge

Standartinė zemuoge » 13 Bal 2019, 18:13

Man kuo toliau, tuo labiau "plika" žiedų nuotrauka darosi vis neįdomesnė, kai nėra ją palydinčių bent kelių eilučių, kaip to žydėjimo buvo pasiekta.
Pritariu šimtu procentų [taip.gif] . O dar augalas "visu ūgiu" ir kt.informacija...
Kartais nereikšmingose iš pirmos pažiūros smulkmenose randi sau tinkamą atsakymą. Tik iškyla kita problema:atrodo, kad kitiems tai nebus įdomu, nes "duomenys statistiškai nepatikimi ".

Vartotojo avataras
Slogaa

Standartinė Slogaa » 14 Bal 2019, 00:05

Man liudna buvo tuo metu, kai prisiregistravau prie forumo.. is senu archyvu supratau, kad vieni geriausiu forumo laiku jau praejo...
Ir tikrai taip, pritariu ir Jums, Urze, ir Jums, Evaja.
Truksta "uzklasines" veiklos. Tai tikriausiai vienija labiausiai.

Net ir mazi susibegimai "prie kavos" - kartais duoda labai daug!

Kaip ir kas met, vasara, busiu Lietuvoje.
Labai noreciau isiprasyti pas Mr.Green i svecius. Ir, tikiu, kad jis atvers augalu myletojams savo namu duris! (Viltis mirsta paskutine).
Labai noreciau nukeliauti pas pona Vidmanta.. kuris turi tiek daug biologiniu ir fizikos ziniu!
Su mielu noru aplankyciau Urze bei Mozaika.
Dar butu smagu jei kas galetu paorganizuoti pavasarines keliones i laukus, cypripediumu paieskai...

Kas bus mano jegoms, ta butinai pazadu paorganizuoti, na arba bent jau... Pameginti tai padaryti.

O ir naudingos informacijos forumui, sukaupiau nemazai per visa savo pavasarini stagnacijos laikotarpi! :lol:

O siaip,.moralui ir pabaigai - liudna, kad Lietuvoje taip mazai demesio skiriama augalu pazinciai. Nors beveik kas trecias pilietis turi savo siltnami!

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 27 ir 0 svečių