Paroda "Žali horizontai" Kaunas 2014

Visa informacija apie orchidėjų parodas ir kitus renginius

Moderatorius: Ramsis

Rašyti atsakymą
Rifas
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Re: Paroda "Žali horizontai" Kaunas 2014

Standartinė Rifas » 27 Rgs 2014, 22:27

Galiu tik paantrinti Ramsiui [taip.gif] . Paroda - tai nuotaika, tai kaip grįžimas į namus po ilgos kelionės :heartsfade:
Lutz tikrai tą patį sako - mes čia turime nuostabų kolektyvą, šilumą bendraujant, malonius pajuokavimus, nuolatinį palaikymą ir pagalbą :heartsfade: (Jau nekalbant apie aukščiausios rūšies maitinimą :thumbupleft: )

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 27 Rgs 2014, 22:39

Ramūnai, visapusiškai su Jumis sutinku , kad didelis džiaugsmas sutikti senus ir naujus draugus ir tikrai to žinutėm neperduosi . Aš labai norėjau atvažiuoti bet negalėjau ( dėl sveikatos) Tikiuos kad kita paroda atvažiuosiu ir netik pamatyti paroda bet ir susipažinti su forumo dalyviais.
Geriau , karti tiesa, nei , saldus melas
Mano galerija

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 27 Rgs 2014, 22:44

Rifas rašė:Galiu tik paantrinti Ramsiui [taip.gif] . Paroda - tai nuotaika, tai kaip grįžimas į namus po ilgos kelionės :heartsfade:
Lutz tikrai tą patį sako - mes čia turime nuostabų kolektyvą, šilumą bendraujant, malonius pajuokavimus, nuolatinį palaikymą ir pagalbą :heartsfade: (Jau nekalbant apie aukščiausios rūšies maitinimą :thumbupleft: )
Na jei dar ir maityna tai kitą parodą tikrai atvažiuosiu ( juokauju) Patikėkit kaip man širdelė skaudėjo kad negalėjau atvažiuoti.
Mano galerija

Rifas

Standartinė Rifas » 27 Rgs 2014, 22:55

ricardas rašė: Patikėkit kaip man širdelė skaudėjo kad negalėjau atvažiuoti.
Tikiu ir užjaučiu. Gal kitąmet bus geriau :)

Vartotojo avataras
Amise

Standartinė Amise » 28 Rgs 2014, 09:13

Parodoj buvau pirmąkart, tad labai nustebino. Kažkaip kai žiūri nuotraukas atrodo na gėlės, gėlės ir vis dar gėlės, bet kai gyvai pasižiūri tai visai kitas vaizdas. Daug įspūdingiau ir visko norisi :w00t: Galima ten dar naujom manijom susirgt, ne tik orchidėjų :lol: Tiesą sakant jei ne konkursas tai turbūt nelabai ir būčiau važiavus, bet va dabar teko su jaukia forumiečių kompanija riedėt atsiimt naujo kvepiančio grožio ir tikrai nenusivyliau. Dar ir geriau, kad be antros pusės važiavau, porą grožių galėjau nusipirkt tik apmastant ar labai noriu, o ne dar papildomai akim blizginant, kad piniginė atsivertų :lol: :lol: Svarbiausia dabar su naujokais susidraugaut, o kitiem metam į parodą jau reiks taupyt pinigus ir tempt namiškius kartu pasigrožėt O.o

Vartotojo avataras
mam

Standartinė mam » 28 Rgs 2014, 10:19

BRAVO organizatoriams!
Puiki paroda, gausybė įvairių augalų, galimybė nebrangiai nusipirkti (šiandien jau gailiuosi, kad nepirkau :) ) Nuostabi aplinka, pakelianti parodą į aukštesnį lygį. Iš naujo atradau Raudondvarį. Važiuodama namo galvojau, kad smagu būtų kolekcionuoti bažnyčių kvapus :) . Raudondvario bažnyčioje smilkalų ir senos medienos kvapas kitoks.

Vartotojo avataras
nila

Standartinė nila » 28 Rgs 2014, 10:30

Kaip gera, po ilgos pertraukos, atvykti į parodą. Sutikti vėl mielus bendraminčius. Paroda nuostabi, o atmosfera joje nereali. Va vien dėl ko ir turi įvykti jos.

Širdis dainavo, akys džiaugės, nuo žiedų ir žmonių šypsenų :heartsfade:

Ačiū už viską :heartsfade:

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 28 Rgs 2014, 19:37

Myliu jus, žmonės. Šiandien nebeturiu žodžių išreikšti visiems jausmams, mintims, emocijoms... Paroda baigėsi, bet jos jausmas išliks dar ilgai. Ačiū visiems visiems! Paskutiniai princesiški linkėjimai :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
mozaika

Standartinė mozaika » 28 Rgs 2014, 20:57

Jaučiu didelį nuovargį, bet širdis džiūgauja nuo tų įspūdžių, kuriuos patyrė per penkias dienas. Kaip Šilingė parašė, nuo tų emocijų gausos, sunku ir ką daugiau parašyti.
Dėkui apsilankiusiems, dėkui visiems buvusiems visą tą laiką kartu. Dėkui vokiečiams, kurie nepabūgo atvažiuoti ir įsiliejo taip šauniai į mūsų būrį. Bučkis ir aš jau visų pasiilgau :heartsfade: :grouphug:
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

marlena

Standartinė marlena » 28 Rgs 2014, 21:05

Paroda buvo įspūdinga [10balu] Ačiū organizatoriams už tokią šiltą ir jaukią renginio atmosferą, buvo į ką akis paganyti ir dėl ko piniginę pratuštinti :lol:
More than anything, I must have flowers always, always.

Vartotojo avataras
Ramsis
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Ramsis » 28 Rgs 2014, 21:17

Labai, labai ačiū, už tai ką padarėte, už tai kad palaikėte, už Jūsų augalus, už Jūsų šypsenas, už Jūsų gerą nuotaiką, už sukurtą atmosferą. Dėl to verta stengtis, dėl to verta keliauti į priekį, verta kažko siekti. Paroda tai Jūs visi. Tai šventė, o ją be Jūsų būtų labai sunku sukurti. Iki naujų susitikimų.
Ačiū Jums.

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 28 Rgs 2014, 21:18

MrGreen, Jūs rašėt kad prodoje vokiečiai buvo atveže retų katlėju, gal galėtumėt parašyti nors keliu katlėju pavadinimus, nesitveriu iš smalsumo .
Mano galerija

Vartotojo avataras
Tensija

Standartinė Tensija » 28 Rgs 2014, 21:26

Lauksiu nuotraukų, nes neteko matyti visko :(
Dėkui visiems, kurie prisidėjo ir suteikė nuostabias emocijas (nekalbant apie išleistus pinigus) tiems, kurie apsilankė parodoje :heartsfade:
Būk smiltele prie kieto mūro, jei akmeniu būt negali...
Aš ne burtininkė, aš dar tik mokausi... Paveikslėlis

Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė MrGreen » 28 Rgs 2014, 21:51

ricardas rašė:MrGreen, Jūs rašėt kad prodoje vokiečiai buvo atveže retų katlėju, gal galėtumėt parašyti nors keliu katlėju pavadinimus, nesitveriu iš smalsumo .
Ricardai, aš neminėjau, kad buvo retų katlėjų, kalbėjau apskritai apie parduodamas orchidėjas. O katlėjų labai retų nebuvo, tik gal kelios rečiau pardavimuose pasitaikančios, bet tikrai jos nėra retenybės :) ir tai buvo mažos (jaunos): Laelia crispa, Laelia aurea, Cattleya schroederae, Cattleya schilleriana ir daugelis kitų, kurių nėra Roelke tinklalapyje.
Mano galerija
Dvidešimt ketvirtas žurnalo "Orchidėjos" numeris jau prekyboje
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda

Standartinė Dalia Raimonda » 28 Rgs 2014, 22:00

Ech, kaip buvo gera tas visas dienas :) Tik dabar galvoju, kad paroda per greitai pasibaigė :lol: Nors šiuo metu jau jaučiu begalinį nuovargį, bet šypsena dar niekaip nedingsta nuo mano veido :)
Ačiū jums visiems, kurie atėjote į parodą, ačiū visiems kurie atvežėte savo brangius augaliukus, ačiū visiems kurie kūrėte visą šią nuostabią šventę!

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių