Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Moderators: Urze, EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

User avatar
Abitalė
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 1065
Joined: Wed Oct 21, 2020 4:49 pm
Location: Kauna
Contact:

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Abitalė »

Pas Abitalę sena, gera, šeimai ir pelių medžioklei pritaikyta veislė - Persai.
Dėl šuniško charakterio, iš patirties galėčiau pasakyti, kad labai priklauso nuo kiekvieno individo. Kadangi esame turėję keletą vadų kačiukų, tai jau nuo kūdikystės charakteriai labai ryškūs. Iškart matydavosi kuris bus 'šuniškas', kuris 'fyfa' , o kurio nepastebėsi namie. Aišku šeiminko elgesys su gyvūnu irgi stipriai įtakoja jo elgesį.

Slogaa, sveikinimai su šeimos pagausėjimu!!!

O čia kasdienio gyvenimo scena - "talka, kai tvarkai rašomojo stalčius". Jie visada kartu ir visada šalia.
Attachments
IMG_20201111_230942.jpg
IMG_20201111_230942.jpg (918.53 KiB) Viewed 4966 times
Last edited by Abitalė on Wed Nov 11, 2020 10:17 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Urze
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 2736
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:58 am
Location: Vilnius

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Urze »

O aš stereotipiškai galvojau, kad visi persai - fyfos. O čia, pasirodo, pelių medžiotojai! Nu va, koks geras forumas apie orchidėjas. :D
Norintiems nerti į orchidėjų genealogiją
Norintiems orchidėjas vadinti tikraisiais jų vardais

User avatar
Abitalė
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 1065
Joined: Wed Oct 21, 2020 4:49 pm
Location: Kauna
Contact:

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Abitalė »

Urze wrote:
Wed Nov 11, 2020 10:17 pm
O aš stereotipiškai galvojau, kad visi persai - fyfos. O čia, pasirodo, pelių medžiotojai! Nu va, koks geras forumas apie orchidėjas. :D
Šiandien LOD Facebook grupėje buvome paskatinti nesivaržyti ir plepėti apie viską, tai jeigu kas jau labai ne į temą, tai jokių priekaištų moderatoriams, kad truputį "pravalytų" tauškalus ;)
Bet šiaip, Urze, katinai čia net labai tinka, juk net (berods, Dalytė sugalvojo..) turime ir terminą 'katometras' pritaikytą būtent šiam forumui. O kaip kitaip nustatyti augalo dydį, be katometro?! ;)

User avatar
Šilingė
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 475
Joined: Sun Oct 18, 2020 4:03 pm
Location: Vosyliukai - Vilnius

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Šilingė »

Abitale, čia plepesių tema, čia šnekam, ką norim apskritai. Trinsim tik nesantaikos kurstymą ir necenzūrą 🤞O Urzė tik pagyrė forumo privalumus 😁
Pikta teta AKINIAI_
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koh 9:7)

User avatar
Urze
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 2736
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:58 am
Location: Vilnius

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Urze »

Taip taip, Šilingė teisingai paaiškino, ką aš gal kiek neaiškiai suformulavau. O ir katometro terminas bei panaudojimas man labai patinka. :) Tik kai aš savo kaliukei sakau "Eikš, man katometro reikia", kreivai kažko žiūri. :mrgreen:
Norintiems nerti į orchidėjų genealogiją
Norintiems orchidėjas vadinti tikraisiais jų vardais

User avatar
Ričardas
Posts: 799
Joined: Wed Oct 21, 2020 3:02 pm
Location: Klaipėdos raj.

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Ričardas »

Visiškai pritariu Abitalei, kaip su givunu elgsies toks ir bus givunas.
Turiu katite apie 11 metų, kalbuos su ja kaip su žmogum ramiai, gražiai ir ji supranta.
Norit tikėkit norit ne, bet per 11 metų nėra nieko pridarius to už ką butu barta , na barti gauna kai sode paukščiuką pagauna. Nei vienos orchidejos neišvertė, bet , turi ant palangės vietą kur negaliu dėti orchideju.
Tai va, kas gal nežinote, elgtis su savo augintiniais reikia kaip su ligiu ( nežinau kaip kitaip pasakiti) ir butinai nekelti balso, tada jie buna atidus ka jiem sakome .
O čia mano katitė , nori pabuti sarginiu ciuciku 😁
Attachments
2020-11-11_11-46-19.jpg
2020-11-11_11-46-19.jpg (742.6 KiB) Viewed 5141 times
2020-11-11_11-43-08.jpg
2020-11-11_11-43-08.jpg (398.21 KiB) Viewed 5141 times

User avatar
Slogaa
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 496
Joined: Mon Oct 26, 2020 10:57 am
Location: Londonas
Contact:

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Slogaa »

Trumpai papasakosiu Sfinkso atsiradimo mūsų šeimoje istoriją:

Aš ir vyras katėms baisiai alergiški. Tad principe jokios kitokios veislės laikyt negalim. Kažkada vyras pasiūlė laikyt sfinksą. "ar tu visai pablūdai", - sakau aš jam. "Jie gi kokie baisūs, kažkokie 'inside out' katinai. + Alergija nuo seilių o ne poplaukio". "Žinok sfinksai faini" - sakė man vyras nes jam teko žaist su jais vaikystėj.

Kad jie nealergiški - nepatikėjau. Susiradau veislyną - nuvažiavom - požiūris pasikeitė. Jie neatrodo tokie baisūs realybėj. O ir alergijos nebuvo.
Ir štai va prašau.. mūsų namuose atsirado katinas (ko aš gyvenime net negalėjau įsivaizduot, nes visad buvau tik už šunis!)

Pagal grožį tai man labai Devon rexai gražūs - ir Maine Coon'ai.

Sfinksas pagal savo išvaizdą ir spalvą mum prie namų interjero tinka ( gal negražu taip sakyti?).
Bet jo, jaučiuosi naujam atradimų pasauly - gyvenime su katinu. Labai daug naujų dalykų sužinojau. Mūsiškis ėda tik žalią mėsą. Priskaičau daug mokslinių straispnių, koks, sausas maistas ar žalia mėsa yra geriau.

Nu vienužodžiu. Smagu. :lol:


Ačiū Abitale už sveikinimus. Dabar ir aš turėsiu katometrą!
A girl with a fork in the world of soup.
Šok_ Sekit mane Instagram kanale : orchineed Šok_

User avatar
Urze
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 2736
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:58 am
Location: Vilnius

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Urze »

Ričardai, puikią katę turite. :)
Geriausia sfinkso nuotrauka, kurią mačiau, buvo plačiaiiii žiovaujančio katino, kurio net gomurys matosi. O gomurys tai raukšlėtas, ir jis pats visas plikas ir raukšlėtas, žodžiu viena ištisinė raukšlė, o ne katinas. :lol: Kalbant apie alergiją katėms, tai viena alergiška jų seilėms draugė turi du katinus - nuo vieno seilių jai nieko, o į kito seiles pasireiškia alergija, tai jį kas mėnesį išprausia ir vėl gerai. Tad ir nuo gyvūno individo priklauso, ar ir kiek žmogui pasireikš alergija.

Ir kalbant toliau apie gyvūnus, tai mane juokina atviram balkone stovinti saracėnija. Vasarą jos tūtose musės skendo, o dabar, kai jau jose nėra skysčio, tos pačios musės įsikuria ten žiemai kaip jaukiuos namuos. :lol:
Norintiems nerti į orchidėjų genealogiją
Norintiems orchidėjas vadinti tikraisiais jų vardais

User avatar
relax
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 191
Joined: Sun Oct 18, 2020 6:59 pm
Location: Kupiškio raj.
Contact:

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by relax »

:!: :!: :!: Rama,šiandien Ožio diena. Tinkamiausia diena prisišaukt žiemą. Senovėj šią dieną, piemenėliai baltą ožį apvesdavo aplink beržą 3 kartus, prašydami sniego. Gal šis būdas būtų geresnis, nei tavo burtų knyga su pasibaigusiu galiojimu? :mrgreen:
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

Kaa
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 608
Joined: Sun Oct 18, 2020 4:07 pm

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Kaa »

jokių ožių, duokit pavasarį, man orchidėjas į balkoną reikia nešt, ten daugiau vietos :D

User avatar
relax
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 191
Joined: Sun Oct 18, 2020 6:59 pm
Location: Kupiškio raj.
Contact:

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by relax »

Kaa wrote:
Thu Nov 12, 2020 3:35 pm
jokių ožių, duokit pavasarį, man orchidėjas į balkoną reikia nešt, ten daugiau vietos :D
Tu Ramos nesustabdysi. Kol laikas tegul burią. Pernai gegužės mėnesiui sniego pribūrė, kas ją žino ką dar sugeba.
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

User avatar
Šilingė
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 475
Joined: Sun Oct 18, 2020 4:03 pm
Location: Vosyliukai - Vilnius

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Šilingė »

Aha aha, jei nepradės dabar, tai paskui gali netyčia tik kokiam birželiui priburt :mrgreen:
Pikta teta AKINIAI_
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koh 9:7)

User avatar
Urze
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 2736
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:58 am
Location: Vilnius

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Urze »

Žmonės, tai gal susimetam tam baltam ožui nupirkti, nuvesim Ramai dabar, tai birželis be sniego bent bus. 🤔
Norintiems nerti į orchidėjų genealogiją
Norintiems orchidėjas vadinti tikraisiais jų vardais

zuzla
Posts: 31
Joined: Wed Oct 21, 2020 2:54 pm
Location: Vilnius

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by zuzla »

Pirkti... Kur paskui jį dėti? Gal galima išsinuomoti?

User avatar
Urze
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 2736
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:58 am
Location: Vilnius

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Urze »

Perkam perkam. Paskui tą ožį Relax'ui išnuomosim, kad gamintų trąšas granulėmis pardavimui ir paliktų briedžius ramybėje. :D
Norintiems nerti į orchidėjų genealogiją
Norintiems orchidėjas vadinti tikraisiais jų vardais

User avatar
Šilingė
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 475
Joined: Sun Oct 18, 2020 4:03 pm
Location: Vosyliukai - Vilnius

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Šilingė »

:lol: :lol: :lol: Praktiškai verslo planas :!: :idea: :lol: :lol: :lol:
Pikta teta AKINIAI_
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koh 9:7)

zuzla
Posts: 31
Joined: Wed Oct 21, 2020 2:54 pm
Location: Vilnius

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by zuzla »

Kur pasirašyti? Reik sniego, kitaip sūnus vėl per Kalėdas susigraudins, kokios šventės be sniego? :roll: pernai dar spėjome Alpių sniego iki kelių gauti, šiemet........

Rama
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 59
Joined: Sun Oct 18, 2020 4:13 pm

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Rama »

😆😅🤣 tai, kad aš buriu jau nuo spalio pradžios. Po truputuką šala, bet reik daugiau raganų

User avatar
Ričardas
Posts: 799
Joined: Wed Oct 21, 2020 3:02 pm
Location: Klaipėdos raj.

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Ričardas »

Rama wrote:
Thu Nov 12, 2020 8:00 pm
😆😅🤣 tai, kad aš buriu jau nuo spalio pradžios. Po truputuką šala, bet reik daugiau raganų
Kokia problema 😀 galiu savo žmona duoti ... 😂

Rama
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 59
Joined: Sun Oct 18, 2020 4:13 pm

Re: Pirmas ruduo naujame forume... 2020 metai.

Post by Rama »

Ričardai, tai puiku. Tik yra viena sąlyga - žmona turi norėt sniego. Kitaip nieko nesigaus. Noras nuoširdus turi būti.
O ožio tai aš fb jau nuo ryto ieškau. Vyriausioji mano nurodė, kad prie oro uosto ganosi :lol: :lol: :lol: , bet ne pakeliui biškiuką.

Locked

Return to “Plepam apie orchidėjas ir ne tik”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests