Prašau patarimo...

Moderatoriai: Urze, Evaja

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Re: Prašau patarimo...

Standartinė vendigo » 05 Lap 2012, 20:15

nila rašė:vendigo, kai issiaiskinsi pratesk sia tema ir su foto, nauju pirkiniu :) Labai jau idomu pasidare
Jei tik ką išsiaiškinsiu, parašysiu. O dėl pirkinio tai nesu tikra ar jis bus. Nes kol kas tinkamo varianto (išskyrus tefloną) kaip ir neradau.

Dausa

Standartinė Dausa » 05 Lap 2012, 20:46

Jau senokai kepimui orkaitėje naudoju didoką stiklinį indą su tokiu pačiu dangčiu. Neprisvyla, galima naudoti metalinius įrankius. Tik mūsų orkaitė elektrinė, nežinau ar yra skirtumas indui. Dažniausiai kepu mėsą, viščiuką. Dėl prikepimų, netgi atvirkščiai - tenka atidengti, kad apskrustų.
Pyragų nebandžiau, gal ištepus sviestu neliptų, bet mums dydis mažokas.

Vartotojo avataras
Ramsis
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Ramsis » 05 Lap 2012, 23:16

Dausa, tie stikliniai indai tinka viskam, kugeliui, pyragams, mėsai, bulvėms, duonai ir t.t. Prieš kelis metus mamai labai prisireikė, kažkur užmatė ir nuo tos minutės baigėsi gyvenimas ( nieko negaliu iškept, neturiu puodų, nėra skardų ir t.t. :no: ) teko pirkti, nežinau kokia ten proga, bet parvežiau du vieną keturkampą be dangčio kitą apvalų su dangčiu. Lygiai tas pats buvo ir su Delimano ar kaip ten jie puodais, skardomis, vėlgi reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeikia, nes sugrius pasaulis ir liksit neėdę jeigu neturėsiu tų puodų, vežiau į Megą jų pirkti, ką gi buvo nupirkta viena keturkampa skarda, ir keptuvė troškintuvas su dangčiu. Ir žinot, šį dalyką pripažystu ir aš. Kadangi mamka neseniai buvo išvykus atostogauti į Kretą, tai šeimai valgyt gaminau aš, na virėjas aš neblogas, bet visad užleidžiu vietą kitiems ;) Tai va teko naudotis man tais reikalais, ir likau sužavėtas....liuks, :thumbupleft: nesvyla, nelimpa, nedega, super, o ir plaunasi lengvai, tiesa ploviau indaplovėje :shifty: , bet viskas išsivalė lengvai. Tiesa Delimanui tinka tik mediniai įrankiai, tiksliau tinka visi, tik delimanui nepatinka metalas :)

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Standartinė Dalia Raimonda » 05 Lap 2012, 23:36

Na, ką, reikia pradėti rinkti Maximos lipdukus, pirksiu dar vieną skardą (jei ji tik didelė) ir keptuvę blynams :) Reikia ir man to Delimano O.o

Vartotojo avataras
Jolituxxx
Susisiekti:

Standartinė Jolituxxx » 06 Lap 2012, 00:07

Delimano tai ir man patinka, manau anksčiau ar vėliau visus indus keisiu į delimano :) O kad nedraugauja delimano su metalu tai teisybė. Aš tai beveik viską ruošiu su mediniais įrankiais, bet mano MB vis prasineša su metaliniais. Tai po Jo maisto ruošimo jau keli mažyčiai pažeidimai ant mano mėgstamiausio puodo matosi :Hmmmm:

Vartotojo avataras
nila

Standartinė nila » 06 Lap 2012, 08:42

As ir iskelsiu klausima, ka daryti, kad lygintuvas garu daugiau praleistu, jauciu per astuonis metus jau spejo uzkalketi, maziau beleidzia gara. Ka jus darot?

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda

Standartinė Dalia Raimonda » 06 Lap 2012, 08:50

Reikėtų nukalkinti. Yra spec. priemonės tam (Senukuose tikrai mačiau). Tik po tos procedūros reikia gerai garą nuleisti virš kriauklės ir radėti lyginti nuo tamsių drabužių, kad dar koks užsilikęs tamsus garo lašelis nepaliktų dėmės.

Vartotojo avataras
nila

Standartinė nila » 06 Lap 2012, 08:54

Aciu Dalia Raimonda, reiks pasiziureti :)

Vartotojo avataras
Rama
Susisiekti:

Standartinė Rama » 06 Lap 2012, 14:09

Niu ir aš turiu klausimėlį :oops: : gal kas turite dvd ar kasečių apie Tvynius?
Mano prieangy jau keturių raganų šluotos Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tensija

Standartinė Tensija » 06 Lap 2012, 14:17

Rama rašė:Niu ir aš turiu klausimėlį :oops: : gal kas turite dvd ar kasečių apie Tvynius?
Atsiprašau už kvailumą, bet kas tai :oops:
Būk smiltele prie kieto mūro, jei akmeniu būt negali...
Aš ne burtininkė, aš dar tik mokausi... Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Rama
Susisiekti:

Standartinė Rama » 06 Lap 2012, 14:30

Mokomieji vaikiški filmukai apie labai mielus žmogeliukus
Mano prieangy jau keturių raganų šluotos Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 06 Lap 2012, 17:13

Dausa rašė:Jau senokai kepimui orkaitėje naudoju didoką stiklinį indą su tokiu pačiu dangčiu. Dažniausiai kepu mėsą, viščiuką. Dėl prikepimų, netgi atvirkščiai - tenka atidengti, kad apskrustų.
Tikrai taip. Pas mane irgi jei kepama uždengus dangčiu, tai neapkepa. Jei norint kad apskrustų, reikia atidengti. Bet prikepa bet kuriuo atveju-ar atidengus, ar uždengus.

Dausa

Standartinė Dausa » 06 Lap 2012, 18:30

Gal problema yra pagrindas, ant kurio dedamas indas? Pas mus dar įdėta viena ,,lentyna" maždaug per pirštą nuo apačios. Kai kepu pyragą ar picą (teflloninėj skardoj), tai po kurio laiko įkišu papildomą lentyną aukščiau ir ten perkeliu, nes apačioj pradeda degti. Bet stikliniuose mėsos niekad neprikepa. Tiesa, kurių dangčiai sudužo ir dengiu folija, tai būna netoli svilimo, matyt daugiau drėgmės išeina.

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 06 Lap 2012, 20:51

Dausa rašė:Gal problema yra pagrindas, ant kurio dedamas indas?
Dėl šito tai nežinau :scratchheadyellow: Orkaitėj yra tokia kilnojama lentyna, kaip grotelės. Grotos tokios. Galima pakelti aukščiau ar žemiau. Tai ant jų ir dedamas indas. Žinoma, ne prie pat apačios. Būna pakelta į viršų kiek išeina.

Meri

Standartinė Meri » 07 Lap 2012, 06:06

mano a.a. globėja dujinėje orkaitėje plytą laikė ir ant jos statydavo kepti, gal dėl to, kad taip nepritraukdavo blėkos apačia :think:
O ji buvo gera kulinarė.

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių