Dalytės falenopsis - ar tai grybai?

Moderatoriai: Urze, Evaja

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Re: Dalytės falenopsis - ar tai grybai?

Standartinė Urze » 27 Lie 2012, 17:18

Rūkoriai gali pernešti būtent tabako mozaikos virusą.

Vartotojo avataras
Jolituxxx
Susisiekti:

Standartinė Jolituxxx » 27 Lie 2012, 19:32

Gal kam tik tokio stimulo betrūksta, kad mesti rūkyti :lol:

Radau, kad liesas pienas šį virusą slopina, nukenksmina. Pomidorų augintojai nuo daugelio ligų naudoja pieną, bet geriausiai naminis, nesterilizuotas kiek žinau. Kas neišmetėt įtartinų augalų, kuriems jokia chemija nepadėjo, nebijote rizikos, turite atskiras sąlygas, kad izoliuot nuo kitų, gal ir galima bandyti žaisti su pienu :think: Kam įdomu gali pasiskaityti: http://www.ctvalleytobacco.org/TMV.htm

Vartotojo avataras
Giriniss

Standartinė Giriniss » 28 Lie 2012, 22:43

pievos,

tame linke raso apie pieno tinkamuma yrankiu ir ranku plovimui, kaip viruso suriseja, gydymui jokios naudos.

(jei pienas tiktu gydymui, nebutu veisliu atspariu tabako mozaikai isvedinejama, ir augalu ukiai neturetu tokiu nuostoliu)

Vartotojo avataras
Jolituxxx
Susisiekti:

Standartinė Jolituxxx » 29 Lie 2012, 00:21

Šiokia tokia viltis geriau nei nieko :lol: Be to piene rankas plauti tai tikrai mieliau nei chemikaluose būtų jei šitas veiktų :lol: Yra mokslinių darbų ta tema dėl pieno ir virusų, tai viena iš hipotezių, kad pienas teigiamai veikia gerųjų mikroorganizmų padaugėjimą kas gali padidinti augalo atsparumą virusui, kita hipotezė, kad pienas augalą padengia plėvele ir taip sunkiau patenka nauji virusai, mikroorganizmai, bei pienas nepatinka kai kuriems kenkėjams, kas pristabdo viruso plitimą, piene yra bioaktyvių faktorių,antigenų, kurie kažkokią įtaką manau gali daryti.... Moksliškai kaip supratau tos hipotezės neįrodytos, kai kur žiūrima irgi skeptiškai, o daug kam ir nenaudinga, kad jos būtų patvirtintos... Aišku reiktų daugiau pasiknisti po užsienio literatūrą gal būtų kur tų hipotezių paneigimas ar patvirtinimas, tik kelis straipsnelius perbėgau akimis, kam įdomu bus pasidomės, nenoriu teršti čia forumo :oops:

Nenoriu veltis į pašalines diskusijas, bet mano manymu, kad kas vienam naudinga kitam gali būti visiškai nenaudinga, jei egzistuotų kokia natūrali pigi priemonė prieš virusus tai tiems kas visą gyvenimą kūrė naujas veisles atsparias virusams ne kas būtų :lol: juk natūralios priemonės beveik visiems prieinamos ir pigios :lol: Po kokių kelių metų, tarkim dešimties metų bėgyje, kokia kompanija, turinti daugiau valdžios nei antivirusinių veislių kūrėjai išleis į rinką chemikalus, kurie veiks ar tai vieną ar daug virusų ir mes, bei visi tie ūkiai, kuriuos minėjote labai mielai pirksime, kad tik išgydyti savo mylimus augalus :Hmmmm: Tada išvis apie natūralias priemones net nebegalvosime, nes tiesiog bus jau užtikrintas, ištirtas chemikalas, kuris tikrai padeda...

Vartotojo avataras
Giriniss

Standartinė Giriniss » 29 Lie 2012, 01:37

nekuriant dideliu konspiraciniu teoriju apie lengvai prieinamus veiksmingus vaistus kuriuos uzgniauzia korporaciju godumas, siulyciau truputi daugiau pasidometi apie virusus rimtesneje literaturoje, paskaityti straipsnius, nes kolkas jauciasi didelis ziniu trukumas sioje srityje, paskaicius wikipedija gera vieta gilinti zinioms butu :http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/

Vartotojo avataras
Jolituxxx
Susisiekti:

Standartinė Jolituxxx » 29 Lie 2012, 03:32

Ačiū už pasiūlymą, nesu jau tokia aš žalia kaip Jums atrodo ir pubmedą ir kitas duomenų bazes tikrai esu varčiusi, skaičiusi ir man tas ne naujiena kaip, kad Jums atrodo :) Tiesiog bandau ieškoti problemos sprendimo būdo, su kuria teko susidurti, nelaukiu kol man jį kas pateiks lėkštutėje, nieko nesiūlau, nekišu, parašiau tai ką radau ir tiek, kam įdomu patys pasidomės, išbandys arba nekreips dėmesio :) Ir nemėgstu tiesiog parašyti ,,Nesąmonė", net ir tada kai tai neatrodo labai teisinga, nes šį žodį galima beveik visur naudoti pritrūkus minčių :) Kas be ko ir ta pati Wikipedia jau buvo apkaltinta tuo, kad joje pateikiama daug nepagrįstos ir klaidingos informacijos tai man ji tikrai nėra pavyzdys, o pagrindines žinias apie virusus teko studijų metu mokytis, turiu ir žmonių, kurie apie tai nusimano, tad jei norėsiu gilintis į virusologiją tikrai žinosiu į ką kreiptis :) ne visada tie sausi moksliniai straipsniai atsako į kylančius klausimus, tiesa sakant kartais net daugiau po jų kyla klausimų nei atsakymų :)
Jei grįžtant prie temos, kai jau taip rekomendavote mano žinioms gilinti, peržvelgiau ką Wikipedia rašo apie tabako mozaikos virusą, būtent angliškoje http://en.wikipedia.org/wiki/Tobacco_mosaic_virus radau štai tokį sakinį, tik jo šaltinis nenurodomas: ,,In some cases, spraying milk on the host plant is known to inhibit the TMV infection".
Jei dar norisi diskusijų mano išsilavinimo ar kitais klausimais, rašykite až, čia manau ne vieta asmeninėms diskusijoms, jei ne, tai buvo malonu pabendrauti :)

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 29 ir 0 svečių