Psychopsis - bendri pokalbiai

Rossioglossum, Cochlioda, Oncidium, Brassia, Miltonia, Miltoniopsis ir kt. rūšys bei hibridai

Moderatoriai: Šilingė, mozaika, EvaJa, Ramsis

Vartotojo avataras
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Re: Psychopsis - bendri pokalbiai

Standartinė MrGreen »

Aga ačiū, gražus augalas ir kompozicija liuks_

Vartotojo avataras
Šilingė

Standartinė Šilingė »

Gražus jaunuolis.

Aga, man truputį nepatinka tos juodos dėmelės ant lapų. Neplinta, nedidėja? Kažkada kai prijuodavo ant mano Psychopsis Kalihi lapų, tai va jau kiek metų sugadintas augalo eksterjeras N_e Tiesa, ant naujai auginamų lapų nebeatsiranda, bet tie senieji... Lie
Pikta teta AKINIAI_
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koh 9:7)

Vartotojo avataras
Aga

Standartinė Aga »

Šilingė rašė:
Ant Gru 08, 2020 2:54 pm
Gražus jaunuolis.

Aga, man truputį nepatinka tos juodos dėmelės ant lapų. Neplinta, nedidėja? Kažkada kai prijuodavo ant mano Psychopsis Kalihi lapų, tai va jau kiek metų sugadintas augalo eksterjeras N_e Tiesa, ant naujai auginamų lapų nebeatsiranda, bet tie senieji... Lie
Manau kad viskas yra gerai. Tie juodi taškai yra ant seniausiu lapu. Dabar nepasakysiu kiek jiems tiksliai metų bet gali būti 2-3. Su tais juodais taškais jau tiek laiko ir nieko nevyksta. O kaip atsirado nepamenu.

Vartotojo avataras
Šilingė

Standartinė Šilingė »

Jeigu jau seniai yra ir nieko nevyksta toliau, tai viskas bus gerai Super_ Apžiūrėti atidžiau periodiškai - rekomenduoju, bet tikėtina, kad nauji ūgliai bus sveiki, o senieji dėmėti su laiku atitarnaus ir nukris.
Pikta teta AKINIAI_
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koh 9:7)

Rašyti atsakymą

Grįžti į