Cochlioda vulcanica

Rossioglossum, Cochlioda, Oncidium, Brassia, Miltonia, Miltoniopsis ir kt. rūšys bei hibridai

Moderators: EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Cochlioda vulcanica

Post by MrGreen »

MrGreen wrote:
Mon Oct 06, 2014 11:02 pm
Pirktas su žiedais per parodą iš Roelke orchideen, kiek žinau ne aš vienas pirkau, galėsim stebėti kaip augalas auga. Aptinkama Kolumbijos, Peru ir Ekvadoro kalnų rūko miškuose, kai kur rašo, kad augalas sutinkamas net 3000-3200m aukščiau jūros lygio. Žiūrėsim kaip seksis auginti.
Image
Urze wrote:
Tue Oct 07, 2014 6:25 am
Patį augalą sudaro ne tik žiedai, tai gal galima viso augalo nuotrauką pamatyti + degtukų dėžutė? Kiek pamenu, augalas nedidelis.
MrGreen wrote:
Tue Oct 07, 2014 9:49 am
Taip ir galvojau, kad norėsi augalo foto [Baksnoju] :lol: Foto nekokia tai ir nedėjau viso augalo vakar.
Dydžiui palyginti galima su standartiniu baltu žymekliu.
Urze wrote:
Tue Oct 07, 2014 12:10 pm
Teip, aš viso augalo nuotraukos visada noriu. :mrgreen: Ir visada būnu dėkinga tiems, kurie tokias įdeda, tad ačiū ir Tau, tamsta!
Nes vien žiedais visąlaik juk nesidžiaugiam, tenka ir lapais bei ūgliais pasidžiaugti tarp žydėjimų, tai noris pamatyt, kaip atrodo ir nežydinti "salota". Kartais vien to užtenka, kad išbrauktum augalą iš norų sąrašo.
mozaika wrote:
Tue Oct 07, 2014 5:37 pm
Iki šiol šita įstrigusi. Man žiedai sukėlė keistą asociaciją. Jie man panašūs kažkiek į miniatiūrinius briedžių snukučius :D . Sakiau, vėliau pasiimsiu, na bet atėjo trys vyriokai ir... nupirko tą pačią dieną :Hmmmm: .
Pagal nuotrauka ji atrodo daug didesnė, nei realiai buvo.
FUJI wrote:
Tue Oct 07, 2014 6:24 pm
MrGreen, gražuolė Cochlioda, mano dar tik žiedynstiebis auga, žiedai neprasiskleidę :no: .Seniai norų sąraše buvęs augalas, o čia bac :w00t: - beveik su žiedais ir už j2 kainą :thumbsup: .
FUJI wrote:
Fri Oct 24, 2014 2:57 pm
Na ir mano pradėjo skleisti žiedus, nors kažkaip keistai žiedlapiai pasiraukšliję, ar čia nuo kelioninio streso ir sąlygų pasikeitimo, arčia prašosi šaknų revizijai, nes gumbai gerokai padžiūvę, o perliet nesinori... :think: :D
DSC_0666.JPG
DSC_0666.JPG (87.58 KiB) Viewed 939 times

Post Reply

Return to “Liežuvės (Odontoglossum) grupė”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests