Rossioglossum - bendri pokalbiai

Rossioglossum, Cochlioda, Oncidium, Brassia, Miltonia, Miltoniopsis ir kt. rūšys bei hibridai

Moderatoriai: Šilingė, mozaika, EvaJa, Ramsis

Vartotojo avataras
Ričardas

Re: Rossioglossum - bendri pokalbiai

Standartinė Ričardas »

Urze rašė:
Sek Lap 15, 2020 2:17 pm
Ačiū abiem. Ta dalis, kur šaknys kaip katlėjų ir odiški lapai, man labai tinka. Nu, reiks pamąstyt apie jį rimčiau. 🤔
Nėr už ką ☺
Na lapai odiški bet ploni , netokie stori kaip katlėju.

hinote
Susisiekti:

Standartinė hinote »

Urze rašė:
Sek Lap 15, 2020 9:16 am
Hinote, Ričardai, MrGreen, gal galite papasakoti, kaip auginate saviškius gražuolius Rossioglossum? Jei kas dar įžvalgų turite, prašom nesikuklinti ir papasakoti savo patirtį su jais. Vis pažiūriu į juos ir pagalvoju, kad gal visai norėtųsi tokį auginti. Nors su liežuvių grupe man dažniausiai nepakeliui. :roll:
Oj, nepastebėjau jūsų pranešimo. Aš neturiu daug patirties, tai trumpai kaip gyvenom kartu su mano Rossio nuo pavasario. Gavau pavasari labai didelį augalą, 6 bulbos ir 2 žiedstiebiai. Laimės pilnos kelnės, bet trumpam.. matyt sustresavo. Žiestiebiai nudžiuvo. Iškart pradėjo auginti naują bulbą. Nuo birželio išnešiau į balkoną, stovėjo ant grindų tai saulės tiesios negaudavo arba minimaliai. Laistydavo lietus, arba per karščius mirkydavau . Taip pat laikydavau su pradžiovinimais. Prieš išnešimą padalinau jį ir persodinau, nes tada naujos bulbos šaknys pro šalį augtų. Substratas labai stambi žievė vazono centre, smulkesnė žievė šonuose, akmenukai ant dugno,vulkaninė uoliena smulkios frakcijos, kiminai is miško. Vazone skylutės. Balkone buvo visą vasarą ir rugsėjį. Žiestiebį pastebėjau rugsėjį. Dabar stovi ant vėsesnės palangės t.y. yra +17-19 ir žydi :)

Aš labai bijojau iš pradžių.. gavau ir žiūriu.. ka daryti. Bet pasirodo labai paprastas, nereiklus. Man tobulas šitas oncidiumas. O dar jis taip greitai auga, kosminis greitis. Aš turiu antrą dalį, kuri dabar augina bulbą ir šaknis, tai nžn jeigu su ją bus viskas gerai, galėsiu pavasarį-vasarą pasiūlyti forume :)

Vartotojo avataras
Urze

Standartinė Urze »

Hinote, ačiū už pasidalinimą patirtimi. Ir jei galima, norėčiau rezervuoti pirmą vietą eilėje prie to atidalinto gabalėlio. :)
Norintiems nerti į orchidėjų genealogiją
Norintiems orchidėjas vadinti tikraisiais jų vardais

hinote
Susisiekti:

Standartinė hinote »

Urze rašė:
Pir Lap 16, 2020 6:12 pm
Hinote, ačiū už pasidalinimą patirtimi. Ir jei galima, norėčiau rezervuoti pirmą vietą eilėje prie to atidalinto gabalėlio. :)
Gerai ;) Jei ką galite man AŽ parašyti pavasarį.

Vartotojo avataras
Urze

Standartinė Urze »

Sutarta. 👍
Norintiems nerti į orchidėjų genealogiją
Norintiems orchidėjas vadinti tikraisiais jų vardais

Rašyti atsakymą

Grįžti į