Warczewiczella amazonica

Ansellia, Eulophia ir kitos rūšys bei hibridai

Moderators: Urze, EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Warczewiczella amazonica

Post by MrGreen »

MrGreen wrote:
Mon Apr 22, 2019 9:25 pm
Pirkau kaip Warczewiczella amazonica, bet žiedo forma visiškai ne tokia kokia turi būti, tai arba pirmas žydėjimas nevykęs, arba čia kita rūšis/hibridas nei W. amazonica.

Image

Matosi visas augalas.
Image

Yra daugiau pumpurų, tai jeigu iškraustymas į šiltnamį nesukels streso ir pumpurai prasiskleis, žinosiu tiksliau ką turiu.
Slogaa wrote:
Wed May 01, 2019 2:47 pm
o Kokia forma turėtų būt? Gal tie žiedlapiai kurie dengia lūpą - labiau atsilenkę? Ar čia pati lūpa užsilenkus kraštuose?
Gražus žiedas. Kokia pati orchidėja dydžio?
MrGreen wrote:
Thu May 02, 2019 11:04 am
Viskas kaip ir gerai būtų, bet lūpai trūksta masės, tokią žiedo formą turi kelios kitos rūšys, todėl manau, kad arba pirmas žydėjimas nevykęs arba čia pirminis hibridas.
Augalas apie 20-25cm aukščio.
MrGreen wrote:
Sun May 10, 2020 9:30 pm
Šiemet žiedai jau įgauna savo formą, be to ir skaniai kvepia. Ilgai masčiau ką primena kvapas, visai toks pats kaip Cattleya intermedia žiedų kvapas :)
Warczewiczella amazonica
Image

Image
ricardas wrote:
Sun May 10, 2020 10:29 pm
Žiedo forma nuostabi, nematita :thumbsup:
Ps, ir dar su ragiukais :D
laumika wrote:
Mon May 11, 2020 12:05 am
Ričardai, ne tik ragiukai, bet ir barzda su ausytėm yra [Cha] Gražu ;) (ir vis dėlto ta barzda man kažkodėl labiau primena ne ožį, o šnaucerio snukutį :D... matyt laikas kišt savo fantaziją po pagalve ir eit gult :mrgreen: )
MrGreen wrote:
Mon May 11, 2020 3:45 pm
Ačiū, aš ir džiaugiuosi šiuo augalu, nes visada maniau, kad salygos netinkamos pas mane, bet auga (ir žydi) neblogai.

Post Reply

Return to “Cimbidis (Cymbidium) ir Zygopetalum”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests