Cymbidium dayanum

Ansellia, Eulophia ir kitos rūšys bei hibridai

Moderators: Urze, EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Cymbidium dayanum

Post by MrGreen »

Rifas wrote:
Sat Jun 12, 2010 8:56 pm
O kur galėčiau paklausti kaip auginti cymbidium dayanum?

Čia http://orchids.wikia.com/wiki/Cymbidium_dayanum perskaitau, kad auginti reikia vidutinėje - šiltoje vietoje, šviesa nuo vidutinės iki šviesios. Augalą taip pat galima auginti ir vėsiai. Substratas žievė ir perlitas. Augalas turėtų išdžiūti tarp laistymų. Sumažinti laistymą žiemą. Laistyti maždaug kas savaitę.

"Plant should be grown in intermediate to warm areas with medium to bright light. Plant may also be grown cool. Pot with bark and perlite. Plant prefers dry periods between watering. Reduce watering during the winter. Water about once a week."

Čia http://www.fascinationoforchids.com/orc ... chids.html rašo, kad šiam reikia daug mažiau šviesos nei standartiškai reikia Cymbidiumams. Reikia labai geros oro cirkuliacijos"
"this one needs much less light than the standard Cymbidiums. ... It definitely prefers to hang, with very good air movement."
Dar kitur perskaitau, kad vienoda priežiūra visus metus...

Man ta informacija atrodo savotiškai prieštaraujanti :?

Ar yra auginančių cymbidium dayanum ir galinčių pasidalinti patirtimi?
Jei ne, tai turbūt reikės pasikliauti intuicija :)
Rifas wrote:
Sun Jun 20, 2010 12:50 pm
Negi niekas neauginate cymbidium dayanum
(lietuviškai - raudondryžio cimbidžio)??
Auginsiu tada, kaip gausis :!:
Romans wrote:
Sun Jun 20, 2010 1:00 pm
Rifai stebėk augaliuką, jis tau geriau už visus pasakys ar jam gerai ar ne, o lit. dažnai orchidėjai randama informacija prieštarauja viena kitai (bent jau mano auginamoms :twisted: ), žinoma visuomet smagu kai yra su kuo pasitarti ir palyginti...aš laukiu savo pirmojo cymbidium tik jis ne dayanum :roll: tada jau ir aš su savo intuicijomis lysiu čia..... :lol:
Rifas wrote:
Sun Jun 20, 2010 1:36 pm
Man cimbidžiai laaabai patinka, tai labai nenoriu klysti ir eksperimentuoti. Teks...

Post Reply

Return to “Cimbidis (Cymbidium) ir Zygopetalum”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests