Pasiūlymai forumui

Taisyklės ir kita informacija apie forumą

Moderatorius: Admin

Vartotojo avataras
Admin
Administratorius
Susisiekti:

Pasiūlymai forumui

Standartinė Admin » 29 Kov 2010, 22:31

Jei turite kokių pasiūlymų (reikia naujų kategorijų ir pan.) rašykite čia. Taip pat norėjau paklausti ar reikia forumui skyrelio Plepesiai (pačioj apačioj, kategorijoje 'Apie viską ') :question:

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Šilingė » 29 Kov 2010, 22:34

O kaipgi be "kurilkos" :lol:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
Admin
Administratorius
Susisiekti:

Standartinė Admin » 29 Kov 2010, 22:35

Bus padaryta ;)

Vartotojo avataras
Olivija
Moderatorius

Standartinė Olivija » 13 Gru 2010, 12:20

gal yra galimybė nario anketoje grafą "vietovė" padaryt privaloma? juk neprašom tikslaus adreso su namo ir buto numeriu,
na, bent regioną galima įsirašyt tipo "pajūris" ar "Aukštaitija", ar "iš Suvalkijos lygumų"..... :think: :heartsfade:
informacija apie parodą paštu augalulabirintai@gmail.com

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 13 Gru 2010, 12:40

visiškai pritariu. :thumbsup:
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

Vartotojo avataras
zozolyla

Standartinė zozolyla » 13 Gru 2010, 13:33

O aš manau,kad ne visi nori save viešinti ir tai neturėtų būti privaloma,kam reikia tas pasiklausia.Čia jau truputėlį lendama į žmogaus privatumą.Mant tai jokio skirtumo ar jis yra ar ne,man kai reikia aš pasiklausiu,o įrašyti gali bet ką.

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 13 Gru 2010, 13:40

zozolyla rašė:O aš manau,kad ne visi nori save viešinti ir tai neturėtų būti privaloma,kam reikia tas pasiklausia.Čia jau truputėlį lendama į žmogaus laisvę.
Zozolyla, ką reiškia viešinti? Parašiusi, kad esu iš vieno ar kito miesto, rajono, netgi mikrorajono tikrai dar neužsikabinu etiketės, kas aš esu realiame, ar atvirkščiai, virtualiame gyvenime :geek: O nuolatiniai klausinėjimai tikrai yra tik nereikalingas forumo šiukšlinimas :razz_: Su teritoriniais klausimas kuo toliau, tuo dažniau susiduriame ne tik turgelyje ar aptarinėdami parduotuvių asortimentą, bet ir organizuojant renginius :geek: Tuo labiau (pasiskaitinėjus forume tai akivaizdu), kad dažniau reikia ne tiems, kas, pasak tavęs, turi pasiklausti, bet tiems, kurie šios informacijos apie save neteikia :idea:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
zozolyla

Standartinė zozolyla » 13 Gru 2010, 13:42

o kaip žinosit ar tikrai žmogus parašė tikrą savo vietovė?

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 13 Gru 2010, 13:44

Aš niekaip nesuvokiu, kokia prasmė ją slėpti ar meluoti :question: :question: :question:
Pikta teta O.o

Vartotojo avataras
Olivija
Moderatorius

Standartinė Olivija » 13 Gru 2010, 13:46

zozolyla rašė:o kaip žinosit ar tikrai žmogus parašė tikrą savo vietovė?
nežinosim, be abejo, :no:
be to admin-as dar neatsakė, ar yra techninės priemonės padaryt šį laukelį privalomu...
informacija apie parodą paštu augalulabirintai@gmail.com

Vartotojo avataras
zozolyla

Standartinė zozolyla » 13 Gru 2010, 13:48

Šilingė rašė:Aš niekaip nesuvokiu, kokia prasmė ją slėpti ar meluoti :question: :question: :question:
Nu būna tokių žmonių...kas bendrauja ir taip žino vieni apie kitus,tiesiog noriu pasakyti,kad tai tegul lieka laisvu žmogaus pasirinkimu,o ne kažkokia prievolė.Tai tegul tada paskelbia,kad rašytume savo tikrus vardus ir pavardes,juk ir reikia to klausti,kaip siunti augalus ir susitikimuose.Nu vienu žodžiu mano nuomonė tai tokia.

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 13 Gru 2010, 13:50

Šaunu, kad išsakai savo nuomonę. Bet pagalvokim ir apie tai, kad jei šis klausimas kyla, ir jau ne pirmą kartą, tai, matyt, poreikis yra :poke:
Pikta teta O.o

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 13 Gru 2010, 13:58

zozolyla rašė:
Šilingė rašė:Aš niekaip nesuvokiu, kokia prasmė ją slėpti ar meluoti :question: :question: :question:
Nu būna tokių žmonių...kas bendrauja ir taip žino vieni apie kitus,tiesiog noriu pasakyti,kad tai tegul lieka laisvu žmogaus pasirinkimu,o ne kažkokia prievolė.Tai tegul tada paskelbia,kad rašytume savo tikrus vardus ir pavardes,juk ir reikia to klausti,kaip siunti augalus ir susitikimuose.Nu vienu žodžiu mano nuomonė tai tokia.
gerbiu nuomonę, bet ji sukėlė šyptelėjimą :) Jeigu bus privalomas laukelis "vietovė", jei nenorėsiu viešintis, įrašysiu Kaunas....na gerai, Šakių r, jei kalbam apie mažesnę vietovę, kažin, koks privatumas čia pažeidžiamas? :)

tarkim mano įrašas daug sako? Turbūt ilgai ir nuobodžiai tektų manęs ieškoti, jei kyla problemų rasti net aiškinant :lol:
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

KateKatinaite

Standartinė KateKatinaite » 13 Gru 2010, 15:26

zozolyla rašė:O aš manau,kad ne visi nori save viešinti ir tai neturėtų būti privaloma,kam reikia tas pasiklausia.Čia jau truputėlį lendama į žmogaus privatumą.Mant tai jokio skirtumo ar jis yra ar ne,man kai reikia aš pasiklausiu,o įrašyti gali bet ką.
tuomet siūlau vietoj nick'o rašyti X ir vietoj sakinių forume:

Xxxx xx xxx xxxxx, x xxxx. Xxxxxx, xxxxx xxx x xxx, xxxxxx.

tada bus išlaikyta visiška paslaptis ir konfidencialumas... :roll:

Vartotojo avataras
zozolyla

Standartinė zozolyla » 13 Gru 2010, 15:32

KateKatinaite rašė:
zozolyla rašė:O aš manau,kad ne visi nori save viešinti ir tai neturėtų būti privaloma,kam reikia tas pasiklausia.Čia jau truputėlį lendama į žmogaus privatumą.Mant tai jokio skirtumo ar jis yra ar ne,man kai reikia aš pasiklausiu,o įrašyti gali bet ką.
tuomet siūlau vietoj nick'o rašyti X ir vietoj sakinių forume:

Xxxx xx xxx xxxxx, x xxxx. Xxxxxx, xxxxx xxx x xxx, xxxxxx.

tada bus išlaikyta visiška paslaptis ir konfidencialumas... :roll:
pas kaiką panašiai yra jau

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių