Phaius tankervilleae (liet. Skėtris)

Pleione, Calanthe, Bletilla ir kt. rūšys bei hibridai

Moderatoriai: Ramsis, Evaja

Vartotojo avataras
andriuxplind2

Re: Phaius tankervilleae (liet. Skėtris)

Standartinė andriuxplind2 » 27 Vas 2012, 23:01

Urze rašė:Gal esate užtikę, koks tiekėjas prekiauja šios rūšies skėtriu? Bais man norisi (namuose vietos per daug :lol: ), ale niekur nerandu. Tinka ir balta forma, ir įprastinė. Tiesa, turi ir orchidejos.lt dabar jį, ale augalas tik 9 cm vazonėlyje, tai kažkaip nedrįstu imti - pagal tai, kokio dydžio jis užauga, labai jau mažas turėtų būti. O gal kas matėt, kai pas juos buvot orchidėjų apžiūrėti? Jei sveikas augalas, tai gal bandyt? :think:
Mačiau, mačiau. :D Žadėjau pasiimti sau, ale, nugalėjo kiti norai. Mano galva augalas nėra toks mažas, pabudęs jau, su naujais ūgliais. Jei gerai žinau, kokiais tempais auga, tai spėju, kokie 2 metai iki suaugėlio jam liko.
"Aišku, aš galėčiau apsieti ir be gėlių, bet jos padeda man išsaugoti pagarbą pačiam sau, nes įrodo, kad mano rankos ir kojos nesukaustytos kasdieninių rūpesčių. Jos – mano laisvės įrodymas."
Rabindranatas Tagorė

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 27 Vas 2012, 23:09

Hmmm. Ačiū už atsakymą. Reiks dabar mąstyt. Nes norisi kokios nors didelėėės dideliaiiiis lapais orchidėjos. O.o

Vartotojo avataras
andriuxplind2

Standartinė andriuxplind2 » 27 Vas 2012, 23:11

Urze rašė:Hmmm. Ačiū už atsakymą. Reiks dabar mąstyt. Nes norisi kokios nors didelėėės dideliaiiiis lapais orchidėjos. O.o
Tai ką nors iš Grammatophyllum'ų rinkis :lol:
"Aišku, aš galėčiau apsieti ir be gėlių, bet jos padeda man išsaugoti pagarbą pačiam sau, nes įrodo, kad mano rankos ir kojos nesukaustytos kasdieninių rūpesčių. Jos – mano laisvės įrodymas."
Rabindranatas Tagorė

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių